Życie skomplikowane ?

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

sprawiedliwy pisze: śr wrz 09, 2020 1:21 pm nie wiem czy masz szczęście czy pecha, nie ważne. Jedno jest pewne, nie wszystko co w internecie jest na tyle święte by było prawdziwe... A jak co w internecie to już nie inaczej jak "prawda" a tu g. wno prawda.
otóż tak się złożyło, że spojrzał na to fachowiec z Institute of Biochemistry and Molecular Medicine
no i wybuch śmiechu i mała reprymenda.... ręce precz od takich stron i "boskich" informacji.! łatwowierne, naiwne dusze!
mam nadzieje ze piszesz o stronie banku swiatowego i na ten temat?
w takim razie gratuluje poczucia humoru w obliczu horroru...

https://web.archive.org/web/20200904061 ... uct/902780
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: śr wrz 09, 2020 1:48 pm Miliony :lol:
Sobie wyobrażam jak ludzie sie do strony pchali, ręce i nogi łamali, policja gazem szturmowala: ))))))))))))))
a ja biedny ku.wa mać sie kawą zakrztusilem: )))))))))))))
i o mało się nie udusisisilem : )))))))))))))))))))))))))))) Hahahahaaaaa...
popatrz debilu co mozna znalezc w archiwach internetowych: http://web.archive.org/web/200402041644 ... lex99.com/

czy to jest falszerstwo? to jest screen twojej strony sprzed szesnastu lat...

a tu tez cos znajomego z roku 2013

http://web.archive.org/web/200803042304 ... wb/toolbar
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

a tu paniusia sprawiedliwa moze sobie pokopac na stronach forum szwajcarskiego, ktore juz dawno diabli wzieli, stan z marca 2015 o ile dobrze pamietam: http://web.archive.org/web/201503031137 ... polacy.ch/
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

a tu perelka... forum Marianum sprzed 22 lat
http://web.archive.org/web/200105110547 ... de/discus/

tak ze sprawiedliwa, mozesz byc pewna ze strony zarchiwizowane na tym serwerze a jest ich pareset MILIARDOW, sa skanem stanu faktycznego...
Reflex
Posty: 10576
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: Reflex »

Masz racje poniekąd godzilatko, ty jesteś najlepszym przykladem, co można znalezć na necie.
Jesteś genialny, tylko w drugą stronę. Internet to twoja dzungla w ktorej chcialbyś się uwidocznić.
Niestety. Smród, zawsze zostanie smrodem, a glupota, glupotą. Prawo natury. :mrgreen:
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

smrod przemija... tak samo jak zycie... ty niestety zawsze pozostaniesz idiota... rozumialbym gdyby ci za to placili, a jednak w to nie wierze, bo jestes zbyt glupi aby cos stworzyc... jestes sztucznym tworem propagandy... przeciw takim jak ty miliony ludzi protestuja na swiecie... spytaj tych co odeszli z tego forum - dlaczego?
teraz oni wiedza ze to ja mialem racje ostrzegajac przed ku.rewstwem rzadow i globalnych zbrodniarzy...
baw sie dobrze i gdy bedziesz zdychal lub patrzyl jak zabieraja twoich bliskich aby ich usmiercisz wspomnisz moje slowa...
byles, jestes i zdechniesz glupi...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: sprawiedliwy »

Ale godzill czy Ty nie rozumiesz, że to wszystko jedno czy to strona z ma 20 lat czy 10 nie znaczy że pisze na niej prawda.
Każdy może pisać co chce, pisał co mu strzeli do łba i ślina na język. W internecie pisze miliony bzdur zarchiwizowanych. Miliony "świętych" krów. które naiwni uważają za prawdziwe : bo pisze na internecie...
te zarchiwizowane zawierają bzdurne treści tak samo jak te aktaualne....
każdy może pisać co chce...
(
godzilla pisze: czw wrz 10, 2020 1:39 am smrod przemija..
sam udowadniasz, że nie przemija......

no więc ja słucham poważnych osób. A Ty słuchaj sobie internetu.....
godzilla
Posty: 14046
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: godzilla »

masz durny betonowy leb... nie ma sensu tutaj cokolwiek pisac skoro to forum zostalo opanowane przez dwa betonowe lby...
ty idziesz za durnymi przepisami stworzonymi przez zbrodniarzy i nic cie nie rusza...
podalem ci jako przyklad najpierw bezposredni link do strony banku swiatowego, bo skad moglem podejrzewac ze zaczna falszowac rzeczywistosc, skoro te dane wisialy tam od dluzszego czasu, potem wrzucilem linka do najwiekszego archiwum internetowego gdzie mozesz obejrzec jeszcze nie sfalszowana wersje a ty mi pierdzielisz ze twoi "fachowcy" sie z tego smieja...
no pewnie, ja tez bym sie smial, gdybym byl oplaconym sqrwysynem lub idiota...

dlatego pani Barbaro N. U. V. R. K. z rodu Hohenzollernow nie mam przyjemnosci juz z pania rozmawiac bo na idiotow szkoda mi czasu...
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Życie skomplikowane ?

Post autor: sprawiedliwy »

godzilla pisze: czw wrz 10, 2020 5:33 am .
godzil , spoko, nie irytuj się człowieku. Bo chyba się nie rozumiemy. JA o kozie a Ty o wozie...Nie kwestionuje Twoich stron internetowych lecz TREŚĆ jaką zawierają. Bez względu czy starą czy nową.
Ja myślę, że to Twoj łeb jest betonowy. i we wszystkie bzdety stare jak i nowe, które są w internecie, wierzysz w nie na zabój. Wierz! Ja wiary nikomu nie zabraniam. Za wiarę też nie prześladuję. Każdy wierzy we własnych 'bogów' i przekonania oraz opinie.
Mój fachowiec jest profesorem na Uni Bern na medycznym, biologii molekularnej medycznej a przedtem był w Cambridge. ZApewniam. nie jest opłacany przez nikogo. jak tylko Uni Bern. Nie jest też idiotą. Znam osobę zbyt dobrze by wiedzieć, co i jak. Proszę zatem nie obrażaj. wymyślając od idiotów, bo to działa na Twoja niekorzyść. Polegam na takich autorytetach. Nie na internetowych, gdzie każdy plecie co chce a internet to archiwizuje.
Wiedz też, że do prawdziwych, rzetelnych wyników badań naukowych i publikacji mają dostęp tylko, tylko i wyłącznie sami naukowcy, wymieniają się informacjami. Nie są dostępne ot tak dla każdego kto grzebie w internecie, takie dostępne każdemu, to są dla naiwnych ..... Bo nawet oficjalne strony naukowe podają informacje dla mediów... w osobnej rubryce. Reszta która znajdujesz na rzekomych "podstronach" co to o duperosczaść to i takie informacje podają... jak świat światem jak czegoś nie rozumiemy to najłatwiej i prościej właśnie tak....
ODPOWIEDZ