Marna sprawa.

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
rekin oceanu
Posty: 5488
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Marna sprawa.

Post autor: rekin oceanu »

Reflex pisze: pt kwie 16, 2021 8:12 am "Uczeń musi uruchomić wlasny sposob myślenia. Wiedza jest działaniem i procesem zachodzącym w umyśle dziecka, a nie zlepkiem wyuczonych treści, z których niewiele się zapamiętuje i których do niczego się w istocie nie wykorzystuje". W USA z tego typu nauczania powstają fenomenalne kariery i wynalazki
Napisałeś to pięknie. Nawet pochwała plus na 6 z+
Ale tu twój spryt i aluzja hipnozy smyku.

Dobrym zasłaniasz przedłużenie III Rzeszy i holokaustu.
Z tym że III rzesza wzywała do pracy i wolności a kończyli w krematoriach.
Dziś NNie Nie Niedzielski mówi o ozdrowieńcach a kończą a puszcze urny
Nie ma Niedzieli i świat A Niedzielski dzieli Na ozdrowieńców i Paszoł won
Gut po rusku czy po niemiecku.
A może po Polsku peniał.
Okultyzm iluzji nawet potrafisz.
Nie podpalaj zła w tym świecie ono i tak spalone.
Ci biedni ludzie i ich pokolenia 20 wieków pracowali by Lucyferowi swoje ofiary zanieść on i tak nie napasiony.
I tak w nagrodę kopa w tyłek dostaną.
Według jego owoców.
Kłamcy i Bandyty.
Taka Natura Szantrapy lucyfera upadłego.
SH
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Marna sprawa.

Post autor: Reflex »

Rekinku, wykąp się chociaż raz na miesiąc i nie wlaz w szkodę.
A jeśli juz przypadkiem wejdziesz, przeczytaj jaki jest temat wątka, TUMANIE!

Obrazek
godzilla
Posty: 14045
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Marna sprawa.

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: pt kwie 16, 2021 8:12 amNawiska jak Bill Gates:
Microsoft,Mark Zuckerberg: Facebook,
Steve Jobs: Cellular telefon to twórcy wunalazków które zalaly świat....
- gates mial bogatego tatusia i ten garaz to sciema.... i oczywiscie wykorzystal cudzy pomysl na DOS....
- zukierberg wydymal kolegow z uczelni i wykorzystal ich pomysl na fejsa
- Jobs (pisze z wielkiej litery) to byl kawal drania ale leb mial nie od parady... nie wymyslil telefonu komorkowego... cos ci sie po3.14erdolilo... zadnego z jego produktow swiadomie jednak nie kupilem i nie mam zamiaru kupowac...
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Marna sprawa.

Post autor: Reflex »

Żal mi Cie godzilla. Chcialbyś czymś zablysnąć a pieprzysz jak niezdrowa doopa.
Im bardziej probujesz się popisać, tym niżej upadasz. Nie masz bladego pojecia
o czym piszesz. Czym Cie to życie tak zajechalo???
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Marna sprawa.

Post autor: sprawiedliwy »

Dzięki Reflex za post do rekina, mam go wyłączonego, domyślam się jednak co mógł pisać za bzdury.. więc szkoda czasu.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Marna sprawa.

Post autor: Reflex »

Dzisiaj opozycja za wszystko co zle oskarża PiS. Ogromny bląd.
Opozycja jest do dupy, sklócona, nie wiadomo o co im chodzi.
Nie zrobili nic zeby im ktoś zaufal.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Marna sprawa.

Post autor: sprawiedliwy »

Reflex pisze: pt kwie 30, 2021 5:56 pm Dzisiaj opozycja za wszystko co zle oskarża PiS. Ogromny bląd.
Opozycja jest do dupy, sklócona, nie wiadomo o co im chodzi.
Nie zrobili nic zeby im ktoś zaufal.
Niestety masz rację... mnie też to boli. PIS oskarża o wszystko Tuska i Trzaskowskiego, wręcz do obrzydzenia, ale Opozycja nie jest wielce lepsza. Obkładają się takim samym łajnem.


a teraz coś na wesoło.
"MĄDROŚĆ" ANTYSZCZEPIONKOWCA 😉
Antyszczepionkowiec postanowił zagadać do małej dziewczynki, która siedziała w kolejce do lekarza i przeglądała ulotkę o szczepionkach:
- Czy chciałabyś posłuchać dziewczynko o szkodliwości szczepionek?
- Bardzo chętnie - odpowiedziała - to interesujący temat. Mam jednak wcześniej do pana pytanie: Jak to się dzieje, że koń, krowa i jeleń jedzą to samo czyli trawę, jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie rzadkie placki a koń wysuszone klumpy? Potrafi mi to pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?
- Nie mam najmniejszego pojęcia - odpowiedział mężczyzna
Na to dziewczynka:
- Czy czuje się pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny być rozmawiać o wirusologii, biochemii i medycynie skoro temat zwykłego g*** przekracza pańskie możliwości?😜😂🤣
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Marna sprawa.

Post autor: Reflex »

Powinniśmy takie pytanie zadać pomorzakowi. Nasi forumowi eksperci wszystko wiedzą lepiej niz uczeni tego świata..
Ogladalem wczoraj setki ognisk w Indiach. To palą pod gołym niebem ludzkie zwloki umarlych na CoronęVirusa, bo nie nadążą produkować trumien dla zmarlych. A nasi eksperci "siedmioklasiści", wiedzą że naukowwcy to glupcy a corona to ściema.
Po prostu nie rozumiem ludzkiej glupoty. Możesz takiemu nas..ć na glowe a on powie, że to sciema pomimo że mokre i smierdzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: Marna sprawa.

Post autor: pomorzak »

Reflex pisze: sob maja 01, 2021 11:18 am Powinniśmy takie pytanie zadać pomorzakowi. Nasi forumowi eksperci wszystko wiedzą lepiej niz uczeni tego świata..
Ogladalem wczoraj setki ognisk w Indiach. To palą pod gołym niebem ludzkie zwloki umarlych na CoronęVirusa, bo nie nadążą produkować trumien dla zmarlych. A nasi eksperci "siedmioklasiści", wiedzą że naukowwcy to glupcy a corona to ściema.
Po prostu nie rozumiem ludzkiej glupoty. Możesz takiemu nas..ć na glowe a on powie, że to sciema pomimo że mokre i smierdzi.
kto ma troche pojecia o Indiach moze sie tylko dziwic
trumy ?

co widac na zdjeciach ?
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Marna sprawa.

Post autor: Reflex »

Faktycznie, nie interesowalem sie" obrządkami pogrzebowymi w Indiach, nie jestem specjalistą od ludowych i religijnych pogrzebów narodów świata. Zawsze i spotanicznie interesowalo mnie życie. Bylem przekonany że coś o trumnach czytalem, chyba w innym miejscu. Informacje tego typu pojawiają się sie w wiadowmosciach ze świata lawinowo.

Poprawiam więc moją pomylkę z trumnami a pomorzakowi dzięki za sprostowanie. Jednakże to nie zmienia prawdy o lawinowej śmierci na CoroneVirusa w Indiach. Nie nadążają z paleniem cial.

Pokornie więc:
W Indiach zmarłych najczęściej pali się nad brzegiem rzeki lub w jej pobliżu. Szczątki zmarłego można potem wrzucić do wody. W czasie procesji, która prowadzi na miejsce kremacji, żałobnicy odmawiają wersy, które wzywają do pomocy boga śmierci i zmarłych. Wołają też władcę piekła Jamę.
Wikipedia
ODPOWIEDZ