MIX

A picture is worth a thousand words.
Reflex
Posty: 10571
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: MIX

Post autor: Reflex »

To jest żalośnie zlośliwy i glupi obrazek. Ludzie opamietajcie się.
Nie chce nikogo obrazić ale jestem zażenowany.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Wszystkie powazne eksperymenty medyczne oprocz probantow ( krolikow doswiadczalnych ) maja tez grupe kontrolna ( tych ktorym niczego sie nie podaje ) dzieki ktorej mozna porownac zmiany zachodzace w probantach.

Znalazlem ciekawy projektna na naklejke lub po prostu odpowiedz na idiotyczne pytania w stylu czy juz sie zaszczepiles lub kiedy to zrobisz. Aby miec spokoj z zawracaniem czterech liter przez wyznawcow covida mozemy spokojnie odpowiedziec iz tez bierzemy udzial w eksperymencie ale jako grupa kontrolna co tak wlasciwie nie jest klamstwem bo do rego eksperymantu wciagnieto nas nawet gdy sie z tym nie zgadzamy.

pozdro :D

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

chyba nie rozumiem co znaczy "Służyć" w tym kontekście. CZy masz na myśli, jak podejrzewam służyć jako króliki doświadczalne?

słuchać, owszem, stan wyjątkowy, czy jakiś tam, więc chyba oczywiste że należy słuchać mądrzejszych , za którymi stoi sztab mądrych naukowców , doradców: epidemiologów, wirusologów, biochemików, bio-molekularnej, i innych świata nauki w tym noblistów z przedmiotu ( a nie ubocznych) . niż ..... dziwnych ludzi.
, którzy bardzo by chcieli być doradcami ale nie są z jakiś powodów, dość oczywistych, szczególnie starsi tracą swoje dawne kompetencjeMilczeć nie trzeba, można jednak mówić co się chce, nawet wierutne bzdury, jest ich tak dużo w internecie na różnych polach, że już niedługo te powtarzane bzdury nabierają mocy prawdy. Zresztą jak bez reszty, ludzie lubią sprzeciw, lubią się stawiać okoniem, bo co mi tu będzie taki jeden z drugim życie układał...Ludzie lubią sensację, tanią, brukową...

No cóż, jacyś ludzie z jakiegoś kościoła oskarżyli Izrael o "wymordowanie" swojej własnej populacji. Czyżby tam już było przeludnienie? Pamiętam co się działo gdy wprowadzano szczepionkę Heine-Medina. Pamiętam, gdy rozwinięto produkcję antybiotyków...owszem, teraz są groźne. ale... rzeczy w tym że nie ma komu rozwijać nowych, koszty zbyt duże a zapotrzebowanie znikome. I tak można by ciągnąć w nieskończoność. Mnie się już nie chce ani o tym mówić ani o tym oglądać czy słuchać. Nie daję rady.
Zabawne są te interpretacje prawdy... Być może nastąpi zwrot w wirusologii i szczepieniach, nie neguję, lecz takich zwrotów mieliśmy już tyle....w rezultacie gdy skończyła sie IIWŚ było na 2,6 mld. ludzi na globie naszym obecnie za chwilkę będzie 10... więc jeśli ( uwaga sarkazm) staruchy, i tak już nierozpłodowe w ciągu 2 lat się wykruszą, to conajmniej zrobimy nolens volens coś dobrego dla Planety. TO taki sarkazm. rzecz oczywista! Dlatego cieszę przeogromnie, że mnie już ząb nie boli, że choć gęba jeszcze spuchnięta to żyć się chce, póki co, słońce i wiosna... tylko czy warto robić implanta ? bo może lepiej wydać kasę na coś innego :mrgreen: ... skoro tak mało czasu zostało...
Pozdrawiam ciepło i wiosennie,
PS. aha, stwierdzam, że z wiekiem coraz gorzej znosimy ból...
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

mily chlopak

Obrazek

cos o przedstawicielach myslenia niestandardowego w historii (Querdenkenr )

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

Obrazek

pozdro
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

Świetny ten Twój program fotoschop. czy jak to się nazywa. W każdym razie naprawdę ładnie obrazy... lepsze niż ramki kiczo
wate,

A dozo macie tam tych wiatraków? i ja stoisz po nim to bardzo hałasuje?

dzieki za pozdrowienia już lepiej gębulą, ale jeszcze papki i jeszcze wyglądam jakby mi kto w mordę dał .
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

sprawiedliwy pisze: śr kwie 28, 2021 2:11 am Świetny ten Twój program fotoschop. czy jak to się nazywa. W każdym razie naprawdę ładnie obrazy... lepsze niż ramki kiczo
wate,

A dozo macie tam tych wiatraków? i ja stoisz po nim to bardzo hałasuje?

dzieki za pozdrowienia już lepiej gębulą, ale jeszcze papki i jeszcze wyglądam jakby mi kto w mordę dał .
Ramki to nic innego jak tlo lub linia ograniczajaca obraz.
Maja swoje znaczenie nawet jak kiczowate.
Wiatrakow w okolicy jest troche. Na szczescie nie w bezposrednim sasiedztwie.
Ten z obrazka jest faktycznie dosc duzy i stoi sobie w szczerym polu podobnie jak kilka innych.
Gdy jest sie obok to troche slychac jak chodza smigla ale do wytrzymania.

Mam nadzieje ze twoje dolegliwosci calkiem ustapia i wszystko wroci do normy.
Pozdrowienia

Obrazek

To "moja" brzoza. Polubilismy sie. Ja ja czesto odwiedzam a ona zawsze na mnie czeka w tym samym miejscu.
sprawiedliwy
Posty: 2627
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: MIX

Post autor: sprawiedliwy »

O tak! Mam i ja swoje drzewa. Bo drzewa podobno czują, porozumiewają się między sobą...Dendrologia to ciekawa dziedzina mało zbadana. Podobno jest też znana dendroterapia. nie wiem.
Mam natomiast listy pisane do mnie na korze brzozy mazurskiej. Romantyczne, mają 50 lat, Obecnie już nikt nie pisze listów na papierze a co dopiero na korze brzozy białej.
A dziś akurat jest 50 letnia rocznica wysłanego pierwszego e-maila. Kto by to pomyślał, jak się ten sposób rozwinie.
Pozdrawiam także i wspaniałych spacerów życzę... Aha, i żeby było ciekawiej to mieszkam we wsi zwanej Brzozową wsią.
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

rozmowa

Obrazek
pomorzak
Posty: 9439
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: MIX

Post autor: pomorzak »

"Szeptem do mnie mów mów szeptem
By nikt obcy twoich słów nie słyszał "

Obrazek
Brzoza – drzewo życia i śmierci
Brzoza od wieków uchodziła za drzewo, które symbolizuje życie i śmierć; początek i koniec. Brzozowymi rózgami przepędzano duchy starego roku, by nowy mógł się bezpiecznie narodzić. Drzewo to uważano za oś świata, tym samym gaje brzozowe były święte i nietykalne. W wielu kulturach północy brzozowym drewnem rozpalano w chatach „nowy ogień” na początku nowego roku.

Jako, że była symbolem początku i końca ludzkiego życia, z drewna brzozowego wykonywano zarówno kołyski (dla tych, którzy przychodzili na ten świat), jak i krzyże na mogiły (dla tych, którzy go opuszczali). Miały one chronić żywych i zmarłych przed złymi duchami. ...

Właściwości brzozy
Brzoza chroni, uspokaja, wzmacnia zdrowie i dodaje sił. Osoby cierpiące na depresję powinny jak najczęściej przebywać w brzozowych gajach, które pozwalają im odzyskać wiarę w siebie i dostrzec jaśniejsze strony życia.

Brzoza jest doskonałym przyjacielem twórców, gdyż wzmacnia intuicję i kreatywność, pomaga w podejmowaniu decyzji i zachęca do podejmowania nowych wyzwań..............

http://dlalejdis.pl/artykuly/brzoza_drzewo_magiczne
Zablokowany