Piekno natury...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Piekno natury...

Post autor: Reflex »

Piekno natury potrafi zachwycić w każdym zakątku świata.W tym przypadku mamy dzieło ludzkich rąk, ale dzięki wlasnie darom natury jakimi są kwiaty. Otoczenie natury, kwiatów, ich bajeczne piękno hipnotyzuje duszę czlowieka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Piekno natury...

Post autor: Reflex »

Z napisem się nie zgadzam, po prostu mialem szcęście poznać ludzi idealnych.
Ale zdjecie wzruszające ...

Obrazek
vanda
Posty: 72
Rejestracja: sob maja 11, 2019 2:21 am

Re: Piekno natury...

Post autor: vanda »

Cudownie... Mnie w szczególności zachwycają wszystkie te piękne roślinki, które dodają niebywałego uroku. Ja teraz urządzam swój ogród, także inspiracje się przydadzą. A tak się składa, że nawet znalazłam teraz rudbekia wieloletnia oraz inne wspaniałe kwiaty w sklepie Florini.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Piekno natury...

Post autor: Reflex »

Przepiekne zdjecia, mam tylko jedno pytanie.........
Ja nie zasluzylem na pOchwaly, to ktos 'podszyl sie' pod
moj nick i zamiescil te bajkowe zdjecia???
Niemniej dzieki za samo zamieszczenie na forum..
PRZEPIEKNE!!!
sprawiedliwy
Posty: 3257
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Piekno natury...

Post autor: sprawiedliwy »

Natura tez swe cuda niszczy.... katastrofa stulecia.
https://www.instagram.com/walliserbote/

była urokliwa piękna wieś , zima narciarska i turystyczna latem.
zostały wspomnienia.
Bywałam tam często,
https://www.nzz.ch/schweiz/der-berg-kam ... ld.1886704
a tu najpiękniejsze zdjęcia.....
https://www.facebook.com/bayard.armin/v ... 0128283666
vanda
Posty: 72
Rejestracja: sob maja 11, 2019 2:21 am

Re: Piekno natury...

Post autor: vanda »

Uwielbiam naturę, dlatego zrobiłam niedawno małe oczko wodne z beczki i teraz kombinuję, co tam wsadzić. Na rośliny wodne.pl widziałam sporo propozycji, nawet do naprawdę małych zbiorników. Dobrze, że są też gotowe zestawy dla początkujących 😊
ODPOWIEDZ