Witajcie,
piszę tutaj , ponieważ mam pytanko - czy ktoś z was może kojarzy firmę https://rent-med.pl/kategoria/lozka-reh ... e-warszawa ? Czy ktoś z was może korzystał z ich usług? Tak pytam, ponieważ szukam łóżko rehabilitacyjne dla bliskiego. Czy warto zdecydować się na ich usługi?
Łóżko rehabilitacyjne.
Re: Łóżko rehabilitacyjne.
Nietety nikt tutaj nie pisze z Polski. Ostatnio udzielają się "aż " trzy osoby,"az" z trzech krajów.
USA, Niemcy, Szwajcaria. Jest to więc forum międzynardowe z uczestnikami jednonarodowymi;
krórzy piszą tu okolo 20 lat. W najlepszych latach pisalo tu ok 200 osób dziennie.
Kiedy powstal facebook. zaczęli tam przechodzić, inni się postarzeli i poznikali definitywnie.
Twórczyni tego forum mieszka w NY A my ... witamy serdecznie nowe osoby, jednak.... łózek
nie sprzedajemy.
USA, Niemcy, Szwajcaria. Jest to więc forum międzynardowe z uczestnikami jednonarodowymi;
krórzy piszą tu okolo 20 lat. W najlepszych latach pisalo tu ok 200 osób dziennie.
Kiedy powstal facebook. zaczęli tam przechodzić, inni się postarzeli i poznikali definitywnie.
Twórczyni tego forum mieszka w NY A my ... witamy serdecznie nowe osoby, jednak.... łózek
nie sprzedajemy.
Re: Łóżko rehabilitacyjne.
Bylem, jeszcze troche jestem chory ... dlatego nie pisalem. Ale przeżywam razem z wami. Jeszcze jeden dzień i .... wskoczy nowy rok... Co napisać? Czego wam życzyć? Sami wiecie czego zyczą serdeczni ludzie, kocham was i to jest serdeczna prawda.
Szczęsliwego Nowego Roku!!!
Szczęsliwego Nowego Roku!!!
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
-
rekin oceanu
- Posty: 5565
- Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm
Re: Łóżko rehabilitacyjne.
https://www.youtube.com/watch?v=FaS1-W7NV6E
Może was ostudzi zamroczenie Człowieczeństwa.
Robaków zatrutych takie efekty. Smacznego
Może was ostudzi zamroczenie Człowieczeństwa.
Robaków zatrutych takie efekty. Smacznego