babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Mie mów tak Galwasie, godzilla to kolega Cyca, ktory mowi ze godzilla ma "prawo".
My tu praw żadnych nie mamy. Wolno tylko potakiwać a tego nas nie uczono.
Godzilli nie ma co tlumaczyć tylko.......No juz pisalem i nie bedę się powtarzal.
On tylko rano się zobaczy w lustrze, albo Dacie przez okno, wpada we wscieklość
i potem p.....i glupoty na forum caly boży dzień. Tak jakbyśmy mu byli coś winni.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Galwas pisze:Przecież ty jesteś głupi rasista i nacjonalista. Pojęcie nie masz co to komunizm, socjalizm, marksizm i leninizm, itp. a wszystkich wrzucasz do jednego worka nie bawiąc się w "dzielenie włosa na czworo". Wypisz, wymaluj - faszysta!
Na dodatek czytasz tego Filipiuka, który też zbyt wiele rozumu nie ma, zamiast czytać dobre książki i się uczyć.

Wyjaśniam:
Dobra książka to taka, którą chwalą znawcy literatury i w ogóle mądrzy ludzie, i która z całą pewnością tobie się nie będzie podobała (tak jak ten Orwell).
A zresztą pal cię sześć!

Pamiętaj jednak, że holocaust był dlatego możliwy, że Niemcy nie bawili się w rozważania kto jest dobry a kto zły. Jeżeli żyd no to do gazu i już.
Zbrodnie zaczyna się "od miłości do ojczyzny", a ty prostaczku nie jesteś tego w stanie pojąć, bo uważasz, że świat jest prosty i wszystkiemu winni są "Oni".

I pomyśleć że już 2000 lat temu prosty żyd powiedział: nie każdy kto woła Panie, Panie! wejdzie do królestwa jego. Podobnie nie każdy, kto woła "łojczyzno kochana", jest patriotom. Na ogół jest bydlakiem.
Holo byl mozlwy bo zostal starannie zaplanowany i sfinansowany...
Historycznie rzecz biorac to kazde panstwo powinno sie kolegowac z innymi i co jakis czas na nie napadac, wyrzynac czesc ludnosci, rabowac skarby, ciemiezyc ludnosc... wtedy byloby normalnie... czyli tak jak sie dzialo od tysiecy lat...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Fakt, od tysięcy lat ludzie napadali na siebie, mordowali z największym okrucieństwem i rabowali.
(Lupy wojenne). W tej chwili jest najmniej wojen w historii swiata. i najmniejsza liczba smietrelnych ofiar.
Amerykanie nie tylko nie rabuja, ale po każdej wojnie pomagają odbudowac kraj a jeśli ten stanie się sojusznikiem, pomagają mu osiagnac wysoki rozwój.
Przykad to Niemcy, Japonia, Korea Poludniowa, obecnie Vietnam.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

ciekawostka

w gmachu bundestagu jest wystawa
o najnowszej historii polski - szczegolnie
o lata przewrotu chodzi

nazwisko mazowieckiego i walesy jest
wymione wogole - za to pisze ze "tworca
solidarnosci byl kaczynski"

wystawe organizowali polacy
a niemcow gie obchodzi co oni
tam napisali i pokazuja

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: Holo byl mozlwy bo zostal starannie zaplanowany i sfinansowany...
przez takich jak ty
przez takich jak ty
przez takich jak ty
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:przez takich jak ty
przez takich jak ty
przez takich jak ty
niekoniecznie przez takich jak ja...
ja finansista w nowym jorku nigdy nie bylem... nie bylem tez niemieckim finansista, nie bylem tez akcjonariuszem firm farmaceutycznych...

ogolnie to nie jestem raczej z onych... chociaz....
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

godzilla pisze:ja finansista w nowym jorku nigdy nie bylem...
Za takie poglądy to powinieneś pójść do kryminału. Nikt ci nie zabraniał się uczyć. Gdybyś był mniej zarozumiały i słuchał mądrzejszych to byś wiedział co było przyczyną II wojny!

Historia to jest nauka, a nie opowiadanie bajek. Nauką jest to, co posługuje się metodą naukową do ustalenia przyczyn i przebiegu wydarzeń z przeszłości.

Cymbał, który dla forsy wypisuje sensacyjne głupoty nie jest naukowcem, tylko hochsztaplerem!

To, że ty w takie pierdoły wierzysz jest tylko i wyłącznie twoją winą. Nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia! Tak jak dla znachorów, którzy zabili "Antka" (cholera! czy to był Antek?)- mam nadzieją, że czytałeś Prusa!

Głupota i nieznajomość prawa nie jest i nie może być usprawiedliwieniem!

Zrozum wręczcie, że ci którzy stworzyli internet, komputery, smartfony i całą dzisiejszą technikę, to byli naukowcy, posługujący się metodą naukową, żeby poznać rzeczywistość, i to jest absolutnie inne kategoria ludzie, niż przygłupy, którym ty wierzysz, bo ci podsuwają wygodne rozwiązania.

Idź do kąta i się spal ze wstydu! Cymbale jeden!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

JWP nie zaprzeczy - bo uznalbym to
jako "niewiedze a la reflex" ze wojne
po czesci wspierala finansjera zydowska
konkretnie - przemysl od krupp- degusa-
röhm - basf -bayer itd /skad wzial sie
fosgen B?/

ale
A/ nie wiedziala co czyni - liczac na
"nowe panstwo" choc w nazwie NSDAP
uzyte jest slowo "socjalizm"

B/ nie przewidujac ze oni pierwsi potem
stana sie ofiarami hitlera - ale przewidujacy
wyemigrowali do usa

adolfowi bylo wszysko - kazda metoda przydatna
jesli podkreslala slusznosc jego szalenczej idei

zatem
wciagnal /pewnymi fragmentami - np "o silnych
jednostkach" ktore tylko przezyja i dominuja/
biednego nietzsche'go ktory pewnie przewracal
sie w grobie - mial "silnego" filozofa na uzytek
jesli nie myle sie rosenberga - tez zyda i temu
podobnych

wciagnal wagnera bogu ducha winnego - bo te
opery bazuja na starogermanskich mitach -
a do dzis "festiwal wagnerowski" jest zjazdem
"podobnie myslacych" ktorzy chetnie pod klapa
marynarki nosiliby inny znaczek

dziwi tylko ze na tym festowalu corocznie pojawia
sie nasz towarzysz(ka) z dedeeru raz w dlugiej sukni
niebieskie - innym razem rozowej - co wyraznie mowi
o jej smaku i guscie - no tak - ale culo nie zawsze jest
estetyczne

capito?

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

galwas = pusty leb... nieodwolanie i nieodwracalnie...
amen
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

NIE
nie pusty leb - ale przekrecony
przez reflexa - wiec zarazony
tylko bakcylem - wirusow nie -
ale bakterii mozna sie pozbyc
i na to licze

CYC
Zablokowany