babulenie
Re: babulenie
no to jak godek wspomnial fontanne Potop to jeszcze kilka wspomnien
Re: babulenie
wspomnienie naszego Prezesa
Re: babulenie
Widzisz Godzill
ja sie nie wstydze siebie i tego co robilem i robie.
Kocham moje miasto i ciesze sie ze moglem dla niego cos zrobic.
10 lat pracy przy odbudowie i masa wspanialych ludzi.
Nawet z tego forum dostalismy wsparcia finansowe.
Moje dane znajdziesz bez problemu.
Stac ciebie na to ??



ja sie nie wstydze siebie i tego co robilem i robie.
Kocham moje miasto i ciesze sie ze moglem dla niego cos zrobic.
10 lat pracy przy odbudowie i masa wspanialych ludzi.
Nawet z tego forum dostalismy wsparcia finansowe.
Moje dane znajdziesz bez problemu.
Stac ciebie na to ??



Re: babulenie
ostatnio jarek sie chwalil ze jego brat byl faktycznym szefem solidarnosci wiec sytuacja jest rozwojowa i pisarczyki pisza nowa historiegodzilla pisze:
Re: babulenie
Trzeba byc zdrowo yebnietym aby sie tak fiksowac na kyczynskim...
A wystarczyloby jedno slowo - FOZZ
Byloby powaznie i mozna tym przypier.dolic naprawde...
A ten zarciki... opluwanie zmarlych...
Bo on czlek powazany w Bydgoszczy...
A wystarczyloby jedno slowo - FOZZ
Byloby powaznie i mozna tym przypier.dolic naprawde...
A ten zarciki... opluwanie zmarlych...
Bo on czlek powazany w Bydgoszczy...
Re: babulenie
panie pomorzak
jednak
jestes
niepoprawnym
balwanem
nie masz gdzie pisac?
nie masz o czym?
pisz donosy na "godka"
moze go zamkna
bedzie na forum
spokoj
alec panie..............
masz jeszcze inna mozliwosc...
stworzecie razem z reflexem
jakas wielka swiatowa enklave
widze na fonntannie ciebie panie
jak walczysz z potopem rozsadku
twoje zwyciestwo - na colol - na cokol
z napisem na tabliczce
"bylem-jestem-bede"
amen
kopiowanie niesmacznych fotomontazy
to twoja specjalnosc - alec montazy
poswieconych!! biblijnym slowem chwalibuta
ktory byl-jest-bedzie bogu wierny falszem
obrzydliwosc dwulicowosci
slowem dobrego katolika wysmiewanie sie
z tych ktorych na oblude nie stac
jestes pan zwyklym -malym chwalidlem
ktory klepie sie po plecacjhz zadowolenia
ze zwalcza zdrowy rozsadek chelpiac sie
tym czynem
capito?
CYC
jednak
jestes
niepoprawnym
balwanem
nie masz gdzie pisac?
nie masz o czym?
pisz donosy na "godka"
moze go zamkna
bedzie na forum
spokoj
alec panie..............
masz jeszcze inna mozliwosc...
stworzecie razem z reflexem
jakas wielka swiatowa enklave
widze na fonntannie ciebie panie
jak walczysz z potopem rozsadku
twoje zwyciestwo - na colol - na cokol
z napisem na tabliczce
"bylem-jestem-bede"
amen
kopiowanie niesmacznych fotomontazy
to twoja specjalnosc - alec montazy
poswieconych!! biblijnym slowem chwalibuta
ktory byl-jest-bedzie bogu wierny falszem
obrzydliwosc dwulicowosci
slowem dobrego katolika wysmiewanie sie
z tych ktorych na oblude nie stac
jestes pan zwyklym -malym chwalidlem
ktory klepie sie po plecacjhz zadowolenia
ze zwalcza zdrowy rozsadek chelpiac sie
tym czynem
capito?
CYC





