Gnojek strachem podszyty
Re: Gnojek strachem podszyty
Jesteś pewien że ten niemiecki to ten zachodnio niemiecki czy dedeerowski niemiecki?
Mapki w wojsku rysowałem na ćwiczenia sztabowe. Też takie ślicznie kolorowe. Ale wojsko z koszar nie wyszło chociaż wojna trwała łącznie z jądrowymi uderzeniami naszych na NATO. Zagony pancerne rozbijały w puch imperialistyczny złom, chociaż nasz złom stał w garażach "na kołkach". Migi smigały - w hangarach-też na kołkach bo paliwa nie było.
Mapki w wojsku rysowałem na ćwiczenia sztabowe. Też takie ślicznie kolorowe. Ale wojsko z koszar nie wyszło chociaż wojna trwała łącznie z jądrowymi uderzeniami naszych na NATO. Zagony pancerne rozbijały w puch imperialistyczny złom, chociaż nasz złom stał w garażach "na kołkach". Migi smigały - w hangarach-też na kołkach bo paliwa nie było.
Re: Gnojek strachem podszyty
jesli prawda jest tresc tego artykulu
zgodnie z linkem ktory godzila podal
wowczas niektore fakty nalezaloby
mocno przewartosciowac aczkolwiek
mozna bylo podejrzewac ze wlasnie
tak jest
wydaje mi sie ze odpowiedz na pytanie
ale rzeczowa odpowiedz powinna
wyjasnic bardzo duzo
a) dlaczego uziemiono sadama
b) dlaczego uziemiono gadafiego
c) dlaczego podejmie sie probe w syrii
i tak dalej - wiec - dlaczego
jesli mi jakis teoretyk bedzie opowiadal
ze dlatego bo "uciskal lud" - ze dla swobody
wolnosci i demokracji (ich uziemiono)
wowczas bede wiedzial ze mam do czynienia z idiota
CYC
nizej zdjecie skopiowane z artykulu
zgodnie z linkem ktory godzila podal
wowczas niektore fakty nalezaloby
mocno przewartosciowac aczkolwiek
mozna bylo podejrzewac ze wlasnie
tak jest
wydaje mi sie ze odpowiedz na pytanie
ale rzeczowa odpowiedz powinna
wyjasnic bardzo duzo
a) dlaczego uziemiono sadama
b) dlaczego uziemiono gadafiego
c) dlaczego podejmie sie probe w syrii
i tak dalej - wiec - dlaczego
jesli mi jakis teoretyk bedzie opowiadal
ze dlatego bo "uciskal lud" - ze dla swobody
wolnosci i demokracji (ich uziemiono)
wowczas bede wiedzial ze mam do czynienia z idiota
CYC
nizej zdjecie skopiowane z artykulu
- Załączniki
-
- lake-gabron-one-of-the-ger.jpg (32.15 KiB) Przejrzano 5772 razy
Re: Gnojek strachem podszyty
ty jakis naprawde mocno niedoinformowany jestes...Andrzej L pisze:Co się stało z ta wodą?
Smok Wawelski ja wypił?
Czy może bank Światowy wlał ją do swoich sejfów?
Nie pojmuję jak w ciagu kilku lat zapasy na 5000 lat wyparowały. Wsiąkły w saharyjskie piaski?
Coś polewasz Godzilla, jak Wisła na wiosnę.
Libia, Egipt, Czad to kraje w wiekszosci PUSTYNNE... na poludniu Libii sa ogromne podziemne jeziora pelne krystalicznie czystej wody wprost do picia bez uzdatniania... zeby sobie uzmyslowic ilosc wody w nich mozna wziac obszar Niemiec jako powierzchnie jeziora o glebokosci 100 metrow...
Libia wybudowala rurociagi o dlugosci ponad 4000 km i w ten sposob koszt pozyskania metra szesciennego tej wody po przetransportowaniu jej na polnoc kraju wynosilby kilkadziesiat eurocentow...
mozesz to sobie wyobrazic w PUSTYNNYCH KRAJACH? zeby ktos ci sprzedal metr szescienny czystej, smacznej wody za np. 2 Euro?
no to sobie to wyobraz a potem pier-dziel glupoty... woda nie miala byc za darmo, moj blad, nie doczytalem... miala byc tylko WYJATKOWO TANIUTKA...
ale na piec miesiecy przed oddaniem tego wspanialego dziela rak i umyslow ludzkich jakies qwy wywolaly tam totalny burdel, ktory rozwalil wszystko...
a WIEMY skadinad KTO sobie zabki ostrzy aby przejac wodociagi w calej Europie.... tak zeby WSZYSTKIM BYLO LEPIEJ.... bo jak do tej pory to gminy sobie WSZEDZIE Z TYM DOBRZE RADZILY...
Re: Gnojek strachem podszyty
po pierwsze
opanowanie i dozowanie wody jest
kwestia koncernu coca-cola (ktory
zreszta wszelkie rurociagi na doplyw wody
i wode do picia staral sie opatntowac - pisze o fakcie
bo z takim zadaniem koncern zwrocil sie do unii europejskiej
(powtarzam - to fakt wynikajacy z unijnego raportu) co zostalo
(zapewne chwilowo tylko) odrzucone
w petersburgu kolejna plajta noblisty w ksztalcie bomby
ale on i tak uderzy - bo juz zamnyka kolejne ambasady
ja to rozumiem - opasal sie czerwona linia-paskiem i
i opadaja mu spodnie - bo bylby slabym dla wielkiego narodu
prezydentem - zachowac twarz.............................
jesli jeszcze raz przeczytam pytanie "kto to sa oni" to
chyba pojde do spowiedzi i zaspiewam piesn dawida
bo widac czlowiek nie wie o checi opanowania przez
anglosasow z piekla rodem tego pozaamerykanskiego
gowna ktorym jestesmy my - naturalnie w imie dobra
swiata - przeciez on nie zdaje sobie - ten gosc- sprawy
ze podbudowywuje alkaida - ze szerzy reakcje na
kazdego innowierce - gdyz przestaja oni rozeznawac
narodowosci - wiedzac zreszta ze wszystko dzieje sie
i tak pod wskazaniem i za krokiem usa
staram sie nie polecac xiazek - uczynie to jednak szczegolnie
w kierunku andrzeja l. by wzial do reki ortegi y
gasseta "la rebelion de las masas" - po polsku bunt mas
z cala pewnoscia tlumaczone na jezyk polski - napisana
w 1930 roku - tam jest wszystko!
CYC
opanowanie i dozowanie wody jest
kwestia koncernu coca-cola (ktory
zreszta wszelkie rurociagi na doplyw wody
i wode do picia staral sie opatntowac - pisze o fakcie
bo z takim zadaniem koncern zwrocil sie do unii europejskiej
(powtarzam - to fakt wynikajacy z unijnego raportu) co zostalo
(zapewne chwilowo tylko) odrzucone
w petersburgu kolejna plajta noblisty w ksztalcie bomby
ale on i tak uderzy - bo juz zamnyka kolejne ambasady
ja to rozumiem - opasal sie czerwona linia-paskiem i
i opadaja mu spodnie - bo bylby slabym dla wielkiego narodu
prezydentem - zachowac twarz.............................
jesli jeszcze raz przeczytam pytanie "kto to sa oni" to
chyba pojde do spowiedzi i zaspiewam piesn dawida
bo widac czlowiek nie wie o checi opanowania przez
anglosasow z piekla rodem tego pozaamerykanskiego
gowna ktorym jestesmy my - naturalnie w imie dobra
swiata - przeciez on nie zdaje sobie - ten gosc- sprawy
ze podbudowywuje alkaida - ze szerzy reakcje na
kazdego innowierce - gdyz przestaja oni rozeznawac
narodowosci - wiedzac zreszta ze wszystko dzieje sie
i tak pod wskazaniem i za krokiem usa
staram sie nie polecac xiazek - uczynie to jednak szczegolnie
w kierunku andrzeja l. by wzial do reki ortegi y
gasseta "la rebelion de las masas" - po polsku bunt mas
z cala pewnoscia tlumaczone na jezyk polski - napisana
w 1930 roku - tam jest wszystko!
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
Szanowny Alexie rosły koszty utrzymania przy nędznych zarobkach. Gdy 60% populacji to analfabeci, a jedynym źródłem wiedzy jest imam i Bractwo Muzułmańskie wsparte pomocą z Jemenu, to oni są chętni na władzę, ponieważ mają poparcie za dzielenie pomocy z krajów arabskich.
Oni również dostarczają broń. Przecież skąd nagle u nich broń?
U nas najpierw demokracja z przecenioną rolą kościoła, a teraz zwiększenie rządań, ten mechanizm jest mi zrozumiały przechodzenia w państwo teokratyczne.
Czy ich religia gorsza jest do manipulacji, czy nasze społeczeństwo jest "przypadkowe", przyszłość pokaże.
Przestraszona Arabia Saudyjska daje pieniądze na utrzymanie cen, dała Egiptowi 16 miliardów dolarów na ten cel.
Tylko czekać jak u nich się zacznie.
csc
Oni również dostarczają broń. Przecież skąd nagle u nich broń?
U nas najpierw demokracja z przecenioną rolą kościoła, a teraz zwiększenie rządań, ten mechanizm jest mi zrozumiały przechodzenia w państwo teokratyczne.
Czy ich religia gorsza jest do manipulacji, czy nasze społeczeństwo jest "przypadkowe", przyszłość pokaże.
Przestraszona Arabia Saudyjska daje pieniądze na utrzymanie cen, dała Egiptowi 16 miliardów dolarów na ten cel.
Tylko czekać jak u nich się zacznie.
csc
Re: Gnojek strachem podszyty
tak
masz racje
to jest dosc skomplikowana sytuacja
co mnie uderza - brd sprzedaje bron
tam gdzie nie powinna sie znalezc
bo wedruje dalej i dostaje sie nie w
te rece - zresta - produkcja broni w
tak zwanych "pokojowych czasach"
jest czyms absurdalnym - arabia s.
najwiekszy przyjaciel ameryki.....
nie wiadomo po ktorej stronie stoi
sadam uzyl gazu w wojnie z syria -
nikogo to nie zainteresowalo - zreszta
wedlug mnie sytuacja jest taka ze
niewiadomo jakie podjac wogole dzialania
dyplomacja jest skazana na fiasko - a problem
jest i bedzie tam jeszcze - zapewne - dlugo
nierozwiazywalny - ale - takie jest moje zdanie
militarna akcja rowniez nie jest rozwiazaniem
tak samo jak embargo - istnieje inny ideologiczno-
polityczny swiat ktoremu tak samo zalezy na ograniczeniu
zasiegu extremalnych elementow - a to sa juz nie elementy ale
sila - przy czym rozeznanie jaka ona naprawde jest powoduje
dezorientacja - widze w posawie swiata zachodniego miotanie sie
pomiedzy zagadkami
pozdrawiam cie
ax
masz racje
to jest dosc skomplikowana sytuacja
co mnie uderza - brd sprzedaje bron
tam gdzie nie powinna sie znalezc
bo wedruje dalej i dostaje sie nie w
te rece - zresta - produkcja broni w
tak zwanych "pokojowych czasach"
jest czyms absurdalnym - arabia s.
najwiekszy przyjaciel ameryki.....
nie wiadomo po ktorej stronie stoi
sadam uzyl gazu w wojnie z syria -
nikogo to nie zainteresowalo - zreszta
wedlug mnie sytuacja jest taka ze
niewiadomo jakie podjac wogole dzialania
dyplomacja jest skazana na fiasko - a problem
jest i bedzie tam jeszcze - zapewne - dlugo
nierozwiazywalny - ale - takie jest moje zdanie
militarna akcja rowniez nie jest rozwiazaniem
tak samo jak embargo - istnieje inny ideologiczno-
polityczny swiat ktoremu tak samo zalezy na ograniczeniu
zasiegu extremalnych elementow - a to sa juz nie elementy ale
sila - przy czym rozeznanie jaka ona naprawde jest powoduje
dezorientacja - widze w posawie swiata zachodniego miotanie sie
pomiedzy zagadkami
pozdrawiam cie
ax
Re: Gnojek strachem podszyty
Nie przesadzaj, bronią mogą być gwoździe strzelarki do nich.
Jak chcą się zabijać to wszystko jest dobre i to robią.
Można grabić, gwałcić, eliminować, w imię sprawiedliwości, podobnie jak uprzywilejowany Beria czy Mu'ammar al-Kaddafii.
Równe żołądki, nagrzane członki!
A kobiety obrzezane i jak foki na futerko.
Moim zdaniem wszystko się odwlecze, aż do upadku państwa i jego podziału.
Turcja boi sie powstania enklawy Kurdów.
Czyli daleko zajdzie.
Lepsza wojna lokalna.
Szkoda ludzi!
csc
Jak chcą się zabijać to wszystko jest dobre i to robią.
Można grabić, gwałcić, eliminować, w imię sprawiedliwości, podobnie jak uprzywilejowany Beria czy Mu'ammar al-Kaddafii.
Równe żołądki, nagrzane członki!
A kobiety obrzezane i jak foki na futerko.
Moim zdaniem wszystko się odwlecze, aż do upadku państwa i jego podziału.
Turcja boi sie powstania enklawy Kurdów.
Czyli daleko zajdzie.
Lepsza wojna lokalna.
Szkoda ludzi!
csc
Re: Gnojek strachem podszyty
do twojej krotkiej analizy nie mozna wiele dodac
ale
bron sprzedaje sie po to by zostala uzyta - bo
chyba taki jest tego sens - jesli zas istnieja
"armie obronne" - by to slowo mialo sens
wowczas musza istniec armie agresywne -
czy nie tak
uwazam ze istnieja zasadnicze
elementy z ktorymi swiat nie potrafi sie
uporac
- kryzys wladzy na calym swiecie
- wzrost nacjonalizmow /nie tyle rasowych ile systemowych/
zauwazmy ze klany zyjace niegdys w zgodzie ze wzledu na
odmiennosc systemu i tradycji kulturowych znajduja sie w
konflikcie nie wylaczajac przyczyn ekonomicznych
nie jestem przekonany o tym ze usilowania narzucenia
innego systemu sila moze dac pozytywne skutki - bo
budzi to nienawisc - a wiemy ze upodlenie ja wywoluje
ale rownoczesnie jednoczy upodlonych w sile i nie jestem
przekonany ze inny system mozna wprowadzic w ciagu
dwudziestu czterech godzin
jesli tak jest wowczas rodza sie podejrzenia co do slusznosci
i prawdziwej przyczyny interwencji zewnetrznych - bo w
rezultacie jak widzimy dotychczas - niczego to nie zmienilo
lecz wprowadzilo chaos wynikajacy z checi panowania
wiec powiem
skutki owych interwencji w kazdym z przypadkow byly
negatywne i wyrazaly fiasko polityki usa
pozdrawiam
ax vel CYC
ale
bron sprzedaje sie po to by zostala uzyta - bo
chyba taki jest tego sens - jesli zas istnieja
"armie obronne" - by to slowo mialo sens
wowczas musza istniec armie agresywne -
czy nie tak
uwazam ze istnieja zasadnicze
elementy z ktorymi swiat nie potrafi sie
uporac
- kryzys wladzy na calym swiecie
- wzrost nacjonalizmow /nie tyle rasowych ile systemowych/
zauwazmy ze klany zyjace niegdys w zgodzie ze wzledu na
odmiennosc systemu i tradycji kulturowych znajduja sie w
konflikcie nie wylaczajac przyczyn ekonomicznych
nie jestem przekonany o tym ze usilowania narzucenia
innego systemu sila moze dac pozytywne skutki - bo
budzi to nienawisc - a wiemy ze upodlenie ja wywoluje
ale rownoczesnie jednoczy upodlonych w sile i nie jestem
przekonany ze inny system mozna wprowadzic w ciagu
dwudziestu czterech godzin
jesli tak jest wowczas rodza sie podejrzenia co do slusznosci
i prawdziwej przyczyny interwencji zewnetrznych - bo w
rezultacie jak widzimy dotychczas - niczego to nie zmienilo
lecz wprowadzilo chaos wynikajacy z checi panowania
wiec powiem
skutki owych interwencji w kazdym z przypadkow byly
negatywne i wyrazaly fiasko polityki usa
pozdrawiam
ax vel CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
Wszystkie te protesty i wojny sa finansowane z jednego zrodla...
Re: Gnojek strachem podszyty
....mnie by to jusz interesowalo...sadam uzyl gazu w wojnie z syria -
nikogo to nie zainteresowalo
CYC
ciekawe w ktorej wojnie? z kim? moze w Punickiej - przeciw Mongolii?
(troche historycznej rzetelnosci by nie zaszkodzilo - przeciez te teksty tutaj czytaja rowniez mlodociani)
...zawsze ten pospiech Pana CYCa...