Polska i PiS-owski cyrk

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Awatar użytkownika
Reflex
Kontakt:

Polska i PiS-owski cyrk

Post autor: Reflex » czw sty 10, 2019 1:24 pm

Rekin pisząc slowa o Tusku chyba stracil swoja przytomność. Kiedy Tusk obejmowal władze po Kaczynskim Polska byla jednym z najbiedniejszych najbardziej zadłużonych krajów w Europie.
W tym czasie bezrobocie wunosilo ok 45 procent!!!

Przed sejmem w namiotach strajkowaly pielęgniarki, którym premier Kaczynski zagrozil usuniecie silą. W kraju toczyly sie strajki w sprawie podwyżek marnych pensji. Kraj nie wyrabial się z zagospodarowaniem pnieniedzy z UE, co grozilo przepadnięciem dużych kwot.

Premier Tusk po rozmowach ze strajkującymi, rozwiazal pokojowo wszystkie strajki a w umowie ze strajkującymi, ludzie ktorzy nie mogli dostac pracy z powodu upadku byłych, czyli niewydolnych fabryk, otrzymali możliwość wcześniejszego przejścia na skromna ale zawsze rente, czy emerturę.

Z pomocą przyszly kraje m.in. z Europy, Korei Poludniowej i USA, ktore budowaly fabryki i przemysl Swiat patrzyl z wielką sympatią i zapartym tchem na podnoszenie sie Polski. Rosly autostrady, nowe zakłady, co prawda zagraniczne, ale dające prace Polakom a podatki państwu. Oczywiscie rósl też przemysl Polski, rozwijalo sie szybko nowoczsne rolnictwo.

Tusk w czasie pracy nie politykowal, byl konsekwentnym i pracowitym Premierem. Polska zaczela tętnić pracą, liczyla sie w Europie i na świecie a bezrobocie sie kurczylo. Kiedy Tusk odszedł do Brukseli bezrobocie wynosilo juz tylko okolo 5%, a dlugi zagraniczne zaciagniete w czasie socjalizmu zostały splacone. Powiedzenie, że trzeba wskoczyć pustego basenu a on sie sam wodą napelni nabralo realnego znaczenia.

Juz mało kto pamieta, że wiele pomysłów rządu Tuska zostalo zaprzepaszczonych przez dosc zlośliwe veta Prezydenta Kaczyńskiego, który nie umial się pogodzić z utrata na rzecz Tuska stanowiska swojego brata.
Pomimo wszystko, Polska zaczela sie wylaniać jako kraj pracowity, zdolny i piekny. Kończyl sie okres wielkiej przebudowy, Polska byla na pierwszym miejscu krajów rozwijających sie, Tusk byl szanowanym i wysoko cenionym Premierem.

Konsekwencją tego byla propozycja objecia przez niego funkcji Prezydenta Rady Europejskiej w Brukseli. Dzięki konsekwentnej pracy kolejnych Polskich rządów od Mazowieckiego do Tuska - Kaczynski z PiSem wszedł do rzadów Polski odbudowanej i rozwiniętej. Teraz probuje wszystko rozwalić, Polska zostala przez 3 lata pod Kaczynskim i jego rządem politycznie zepchnieta na bok w Europie z zalamaną amią i autorytetem. Ponad polowa lotnictwa wojskowego koczuje od dawna na lądzie. Zamowione przez rząd Tuska helikoptery z Francji, odwołane przez rzad PiSu. Flota morska przestaje istnieć.

Teraz nagle obudzili sie Politycy PiSu i masowo staja do wyborów w UE. Chciwe i złodziejskie typy, pchaja sie po Unijne stanowiska i zarobki. Premier Polski dwa razy sadzony za klamstwa. PiS wydający i rozkradający pieniadze. Bogaci się za pieniadze polakow Rydzyk i blond piękności w bankach i instytucjach publicznych pobierają miliony za slowa wsparcia rządzącej partii i jej konusa przewodniczącego. Polska zostala brutalnie podzielona i sklócona przez Kaczynskiego, Mam nadzieje, że wiekszosc z nich pojdzie na dlugi "odpoczynek", za kratki.

rekin oceanu

Re: Polska i PiS-owski cyrk

Post autor: rekin oceanu » pt sty 11, 2019 2:29 am

Reflex pisze:
czw sty 10, 2019 8:48 pm
Wiem, wiem, romntyczna dusza, ale jeszcze na pogrzeb za wcześnie. Zrozumiano?!
Calej reszcie normalnych forumowiczy z Mirkiem pomorzakiem na czele, dedykuje szeroki uśmiech, majac nadzieje, ze go odwzajemnicie...
Normalnych - nienormalnych.
Normalny jest ten według ciebie co uprawia sadyzm.
I uprawia pasożytnictwo na szeroką skale.
Inaczej Faszyzm tak?

A po trzecie w tym słowach są znamiona rasizmu.
W Unii Europejskiej są te rzeczy wysoce karalne.
Taka w twojej intencji jest normalność

Tak pisząc popełniasz ciężki grzech
W prawie Ustawowych popełniasz przestępstwo.
Na pograniczy rasizmu.
A to już zastanów się.co piszesz.
Czy ja was obrażałem.
Czy ja świat muszę widzieć jak ty.
Czy jesteś innej wiary twoja sprawa nie pytam cię o to co bronisz tych co depczą prawa człowieka mam się zgadzać.
Chyba cię pogięło.
Czy Tusk pozwolił swoim niedołęstwem oszwabić setki tysiące polaków.
Co się zastanów kto kim jest.
Nie chcę tu wyodrębniać sprawy piszą to politycy.
No cóż nie czytasz niewygodne.
Obnażać tych swojej maści.Fanów
Tak zastanów się co piszesz.
Nie strasz tych co na rękach mają uczciwość.
Jeśli w tych szeregach tacy się zdarzają.
Są eliminowani.ze stanowisk.
Za Tuska tak nie było.
Połowa kraju pokrzywdzonych.
Nie kłam

Rekin

Awatar użytkownika
Reflex
Kontakt:

Re: Polska i PiS-owski cyrk

Post autor: Reflex » pt sty 11, 2019 11:53 am

Wszystko co napisalem o okresie rzadów Tuska w Polsce jest udokumentowane i do sprawdzenia.
Żadne slowo rekina nie jest!
W tym czasie w Polsce prawie że nie bylo poważnych protestów, kraj nie byl podzielony.
Tusk zostal wybrany przez narod polski na dwie kadencje, co sie do tej pory nie udało nikomu,
i jest dowodem jego uczciwości i pracy.

Podzial zaczal się od katastrofy samolotu z Prezydentem Lechem Kaczyńskim, co natychmiat wykorzystal jego
brat ze swoimi ludzmi, oskarżając przez kilka lat nieokreślone osoby w Rosji i Polsce o zamach na samolot z jego bratem.

Do dzisiaj swojego oskarżenia nie udowodnil, ale tym świadomie podzieli gleboko kraj, co moim zdaniem jest przestępstwem , za ktore on i jego wspolnicy Macierewicz, Ziobro i wieu innych powininni odpowiadać przed sądem.
Premier Tusk po dwóch kadencjach jako Polski Premier, wyplynąl na szerokie wody, zostajac wybranym przez Unie Europejską na Prezydenta Rady Europejskiej.

Jego nagrody i wyróżniena

Ordery i odznaczenia
Krzyż Wielki Orderu Słońca Peru – Peru, 2008
Krzyż Wielki Orderu Zasługi – Norwegia, 2012
Order Krzyża Ziemi Maryjnej I Klasy – Estonia, 2014

Nagrody i wyróżnienia
Nagroda Kisiela (2002)
Tytuł Człowieka Roku 2005, przyznany przez Federację Regionalnych Związków Gmin i Powiatów RP (wspólnie z Jarosławem Kaczyńskim)
Honorowy obywatel Łęczycy
Wiktor 2007, 2011, 2014 w kategorii „najpopularniejszy polityk”
Człowiek Roku 2008 i 2011 według tygodnika „Wprost”
Nagroda Karola Wielkiego (2010)
Nagroda im. Vaszka i Anny Marii Polak (2010)
Nagroda Złotej Wiktorii jako Europejczyk Roku 2011
Nagroda im. Walthera Rathenaua (2012)
Doctor honoris causa Uniwersytetu w Peczu (2017)
Doctor honoris causa Uniwersytetu Technicznego w Dortmundzie (2018)
Nagroda Polonicus („nagroda honorowa za całokształt działalności”, 2018)

Dzisiaj Donald Tusk cieszy sie dobrą opinią i popularnością.
Porusza sie po kraju i w Europie niemal bez ochrony.
Jest uznanym, szanowanym i poważanym politykiem polskim na świecie.

ODPOWIEDZ