Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Widziałeś ostatnio ciekawy film albo byłeś na koncercie? Podziel się wrażeniami.
sprawiedliwy

Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Post autor: sprawiedliwy » pn gru 09, 2019 7:35 am

Jak ktoś nie lubi GW. to jest w innych miejscach także.

Genialny wykład. Pełen wspaniałych treści.

https://wyborcza.pl/7,75410,25477121,co ... e-tak.html

godzilla

Re: Godzina rozkoszy intelektualnej z Olgą Tokarczuk

Post autor: godzilla » pn gru 09, 2019 10:00 am

"Kręcenie ebonitową gałką przesuwało delikatne czułki anten i w ich zasięg trafiały rozmaite stacje – Warszawa, Londyn, Luksemburg albo Paryż."
tak... delikatne ciule anten...
jak ona sie tak do wszystkiego przygotowuje to teraz wiem dlaczego takie nudne gnioty pisze...
zmeczylem jednego ale reszty juz nie strawie... prawiek i inne czasy zmeczylem...

ta ebonitowa galka nie przesuwala zadnych czulkow anten tylko poruszala blaszkami kondensatora zmiennej pojemnosci...

ta jej tworczosc jest po prostu NUDNA... i nie zebym mial cos ze niby antypolska jest...

drugi atakowany przez pis autor to ten piotr zychowicz od wolynia... oburzaja sie na niego chooy wie o co...
skoro na wolyniu i w poblizu stacjonowaly oddzialy Armii Krajowej i nie pomogly Polakom mordowanym przez ukraincow to tu widac kto Polakami sterowal... te same mendy co wywolaly wojne wciagajac w nia niemcow i Polakow... normalni akowcy czekali az stalin ruszy z pomoca bo rozumowali logicznie... a tu nic z logiki nie bylo w tej wojnie... to byla zdrada od poczatku do konca... to sam robia teraz w glowach milionow ludzi z tym klimatem... narazie odbiora nam tylko samochody i wszystko czym mozna sie przemieszczac, ogrzewanie mieszkan i domow, jedzenie a potem, a moze jeszcze wczesniej, wezma sie za masowa eutanazje ludzi np. po szescdziesiatce, potem po piecdziesiatce a na koncu wyrzna wszystkich jak leci... dla dobra planety Ziemia oczywiscie...

a wy sobie kreccie czulkami anten... ona chyba jest z innej planety ta tokarczuk...

Awatar użytkownika
pomorzak
Kontakt:

Post autor: pomorzak » wt gru 10, 2019 6:31 pm

kazdy ma prawo miec wlasne zdanie
ja sluchalem pani Tokarczuk z wielka przyjemnoscia i zrozumieniem

sprawiedliwy

Post autor: sprawiedliwy » śr gru 11, 2019 2:28 pm

🌹 Słowo o sukni:
"Zdałam sobie sprawę, że dziś ów moment historyczny to moment medialny. Niestety, będę bardzo widoczna medialnie: na zdjęciach, relacjach, w mediach społecznościowych i wszyscy będę komentować mój wygląd. Moja suknia jest nie tylko piękna, ale też coś znaczy." – mówi Olga Tokarczuk, laureatka Literackiej Nagrody Nobla Nobel Prize za 2018 rok. "Symbolika sukni związana jest z prawami kobiet. – Gosia Baczyńska bardzo inteligentnie odczytała moje mgliste sugestie, że fascynuje mnie czas sufrażystek. Myślę, że sukienka nawiązuje estetycznie do Selmy Lagerlöf, która dostała tę nagrodę 110 lat przede mną, jako pierwsza kobieta."

ODPOWIEDZ