Wydarzenia ... niekoniecznie mile

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex » pn cze 01, 2020 12:31 pm

Ponury poniedzialek...
W USA zupelnie niespodziewanie, mielismy wczoraj eksplozję protestów w calej Ameryce, za okrutne traktowanie przez policje czarnego w Mineapollis. W wielu miejscach w amerykańskich miatach, palone były samochody, rozbijane szyby w witrynach. Wielki tłum zgromadził się też przed Kapitolem, domagając się wymierzenia sprawiedliwości za śmierć 46-letniego czarnoskórego George Floyda w Minneapolis w stanie Minnesota. George Floyd byl posądzony o użycie falszywego banknotu w sklepie, wyprowadzony przez policje na zawnątrz, obalony na ziemię a na jego szyi kolano policjanta, ktory naciskal Floyda calym ciężarem ciala. Leżacy z trudem wykrztusil, ze nie może oddychać, ale to nie zrobilo żadnego wrażenia na klęczącym na szyi ofiary policjancie. Trzymajac ręce w kieszeni, dusil bez slowa kolanem ofiarę przez dziewięć minut. Kiedy zdjal w koncu kolano, Floyd już nie żyl.
To co potem się w USA dzialo, bylo eksplozja protestu.
Plonely samochody i budynki w wielu miastach. Na telefon dostalem alarmującą informację o wprowadzeniu godziny policyjnej na cala noc. W Waszyngtonie, prezydent Trump zostal sprowadzony do bunkra w Bialym Domu, slużacego do ochrony w przypadku ataku terrorystów.

Obrazek

Obrazek
.....................................

Byla jedna ciepla wiadomość.

Amerykanie wynieśli po dziewięciu latach przerwy, na orbite nowoczesną rakietą do stacji kosmicznej swoich dwóch kosmonautów. Pojazd odzielił sie od rakiety w kosmosie i polecial do stacji a sama rakieta bezpiecznie wylądowala na platormie, na oceanie.
Przez te dziwięć lat amerykańscy kosmonauci korzystali z rakiet rosyjskich. Za zawiezienie w kosmos jednego astronauty Amerykanie placicli Rosjanom 70 milionow dolarów.
Sama rakieta space-X to supernowoczesna machina. Kosmonauci siedzą wygodnie, bez skafandrów jak piloci samolotu przed ogromnymi monitorami, gdzie dotykiem na ekranie, steruja funkcjami pojazdu. Samą rakietę zbudowal Elon Musk, (ten sam od elektrycznej Tesli) w swojej prywatnej firmie.

Na zdjeciu dwójka komonautów (po prawej stronie)
juz w stacji kosmicznej.
Obrazek
----------------------------------------------------------------------
A w Polsce pierwszego Czerwca ...spadl w górach snieg.
---------------------------------------------------------------------

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 1:36 am

Obrazek

Obrazek

Fałszywe intencje Gada Masona
.LUDOWŁADZTWO
1. Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie
gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko
idących planów.
2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne, stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła/ a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swych przełożonych. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle. Wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, że jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział "A bramy piekielne nie zwyciężą go".
3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach
kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulację i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, że poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla siebie jest bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.
4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.
5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.
6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.
7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.
8. Najwyższe przywileje dla homoseksualistów, lesbijek, wszelkiego zboczenia moralnego na całym świecie.
9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o wyprodukowanie takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, że ma takie własności.
10. Forsowanie za wszelką cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granicę, która spowoduje nieodwracalny stan dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.
11. Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.
12. Wykorzystanie na wielką skalę magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupić a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania.
13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii "New Age" wschodnich religii / buddyzmu, hinduizmu./. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych, zespołów rockowych.
14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko czipowanie ludzi na rękę lub czoło. Należy wmówić im, że to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to się stanie Centra masońskie przejmą całkowitą kontrolę ekonomiczną nad ludzkością Dlatego, że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać. Opanują całą dystrybucję i handel na świecie.
15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej, aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.
16. Za. wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi w świecie aż do określonej ilości około 200 mil. Były omawiane jeszcze inne cele ale dotyczyły one nie całej ludzkości tylko, wybranych narodów i rejonów świata. W tej super tajnej naradzie uczestniczył mason także z Polski gdyż dla mocy piekielnych naród
polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów. Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza światłości /lucyfera/, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi..
Pogrom Bestii

Nie będzie już Lucyfer oskarżał człowieka
Gdyż upadł
I ostał osądzony na wieki
Wieków.
A to co mówi Kłamie
Gdyż jest Ojcem kłamstwa i mordów
Którą to krew nosi na swych rękach
Twoje fałszywe prawo mnie i mój Naród ubodło
Na granicy prawa i bezprawia żerujesz
Na polskiej ziemi
Szukając bezczelności
By zabijać fizycznie i duchowo
Polskie dusze.
Trafiła kosa na kamień.
Na której połamiesz swój grzbiet na zawsze.
Nie będziesz mnie szczypał
I do mnie się zbliżał.
A tych co opętałeś
I do mnie wysyłasz
Są jako informacja
Zdrady twojej obecności.
Nie spocznę aż skonam
Za moje upokorzenia i odebranie
Mi młodych lat
Mojej radości.
Nie uczynisz mi nic
Bez dopustu mego pana
Co więcej
Pogodzisz los moich
Wrogów
Których nie ma między żywymi.
Tak obaczy Polska
Żeś nikczemnik
Po wsze czasy
Już nie będę ci pisał coś mi uczynił
Abyś nie wiedział co naprawić.
Tak abyś zdechł.
Dziecko Lucyfera
Na górę

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex » śr cze 03, 2020 2:43 am

REKIN PONOWNIE ZASRAL SIEDEM WATKÓW SWOIM GÓ.NEM.

Ty nedzna bandycka ku.wo. Znowu jak ostatni bandyta zasraleś
swoim g*** cale forum, wsztyskich ludzi.
Oj pozalujesz i ja ci to oboiecuję prymitywny gnoju.

Obrazek

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 4:41 am

Obrazek
To jest obdzieranie twojego prawdziwego oblicza co za tym stoi.
Wybielając Lucyfera.
A ty zechcesz być lepszy
Chociaż i jemu szkodzisz jaki ma cel i misję dopustu.
On ma jeść plewy tej ziemi nie Owoce Stwórcy gdy jest upadły i to wyprosił nie zwyciężył.
Nie będziesz człowieka deptał na kolanach tego padołu.
Nikczemniku.

godzilla
Posty: 12879
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: godzilla » śr cze 03, 2020 5:19 am

Reflex pisze:
pn cze 01, 2020 12:31 pm
Amerykanie wynieśli po dziewięciu latach przerwy, na orbite nowoczesną rakietą do stacji kosmicznej swoich dwóch kosmonautów.
Przez te dziwięć lat amerykańscy kosmonauci
Kosmonauci siedzą wygodnie, bez skafandrów jak piloci samolotu przed ogromnymi monitorami, gdzie dotykiem na ekranie, steruja funkcjami pojazdu. Samą rakietę zbudowal Elon Musk, (ten sam od elektrycznej Tesli) w swojej prywatnej firmie.

Na zdjeciu dwójka komonautów
debil, sowiecki pacholek...
nawet sie nie orientuje ze w USA nikt i nigdy by nie powiedzial na amerykanskiego astronaute "kosmonauta"...
gdybys debilu znal angielski to bys o tym wiedzial, bo wszystkie doniesienia w tym temacie pisza o amerykanskich "astronauts"... no ale co czlowiek sowiecki moze o tym wiedziec?

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex » śr cze 03, 2020 6:01 am

REKIN PONOWNIE ZASRAL SIEDEM WATKÓW SWOIM GÓ.NEM.

Ty nedzna bandycka ku.wo. Znowu jak ostatni bandyta zasraleś
swoim g*** cale forum, wsztyskich ludzi.
Oj pozalujesz i ja ci to oboiecuję prymitywny gnoju.

Obrazek

sprawiedliwy
Posty: 1708
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: sprawiedliwy » śr cze 03, 2020 6:32 am

Fakt, temat poważny. AKtualny i niebezpieczny,
Niestety, a właściwie stety, nie widzę postów rekina więc ani ocenić nie mogę ani się ustosunkować. nie tylko nie mogę, ale też NIE CHCĘ. Po prostu nie istnieje. Oszczędzam czas na przesuwanie, przewijanie strony....i w ogóle oczu, jakże cennych i niezastąpionych.

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex » śr cze 03, 2020 6:51 am

Wczoraj zaastalem post rekina:

Prawdziwa prawda prowadzi przez prawdziwą wolność
Prawdziwa wolność wznosi prawdziwy patriotyzm
Prawdziwy patriotyzm wznosi prawdziwe życie i ognisko szczęścia
Które wznosi prawidłowe tory państwa a i Narodu


Na to odpowiedzialem kpiąco ale bez wyzwisk:

Torów się nie wznosi, tylko kladzie poeto.
A to że prawda jest prawdziwa, brzmi jak to, że kawa jest kawowa.
Prawda nigdy nie byla i nie bedzie nieprawdziwą prawdą.
Istnieje prawda, albo nieprawda. Ucz się polskiego języka,
bo cię Mesjasz laską przez tępy leb pobłogosławi. Amen.


Na to wczesnie rano rekin zablokowal wszystkie nasze watki,
okolo 14-tu kopii rekina w conajmniej dziesieciu naszych wątkach.

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 8:21 am

Obrazek
To jest obdzieranie twojego prawdziwego oblicza co za tym stoi.
Wybielając Lucyfera.
A ty zechcesz być lepszy
Chociaż i jemu szkodzisz jaki ma cel i misję dopustu.
On ma jeść plewy tej ziemi nie Owoce Stwórcy gdy jest upadły i to wyprosił nie zwyciężył.
Nie będziesz człowieka deptał na kolanach tego padołu.
Nikczemniku

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Wydarzenia ... niekoniecznie mile

Post autor: Reflex » śr cze 03, 2020 10:10 am

Obrazek

ODPOWIEDZ