Jak sobie poscielisz...

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Jak sobie poscielisz...

Post autor: Reflex » wt cze 02, 2020 10:57 am

Mialem przez kilka lat wlasną WWW na necie, Reflex99. Starsi stażem uczestnicy forum ja pamiętają. Na liczniku bylo ponad 40 tysięcy wejść z calego świata. W dziale goście, setki wpisów w księdze pamiatkowej. Strona żyla intensywnie, posiadala kika tematycznych, bez przerwy edytowanych stron. I nagle po kilku latach, jak grom z jasnego nieba: wiadomomość od angielskiej firmy, ktora obslugiwala tysiące zawodowych stron na świecie w tym moją amatorska, że zdarzyla sie katastrofa, ze wszystkie strony zginely i nie ma możliwosci ich odzysskać. To byl dla mnie cios. Moja wieloletnia przygoda i pasja zostala brutalnie zniszczona. Po jakimś czasie stworzylem blog pt:

https://reflextm.blogspot.com

Niestety już nie bylo tej pasji, ani atmosfery i blog zostal odlożony ale nie zlikwidowany.
Widzę, ze nasze forum dogorywa a pier...niety w ciemie rekin chyba zostanie tu sam Agniechą. Spróbuje bloga uruchomić, będę pisal sobie a gwiazdom. :D

Poniżej jeden z moich pierwszych tekstów na blogu, napisany ok 10 lat temu , Być może dzisiaj bym go napisal bez tej "mlodzieńczej" pasji, bardziej zrównowazenie. Ale to już kwestia osobistego odbioru.

Obrazek

Co jest w ludziach śmieszne i dziwne: Zawsze myślą na odwrót.
- Spieszy im się do doroslości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem.
-Tracą zdrowie aby zdobyć pieniądze, a potem tracą pieniądze, zeby odzyskać zdrowie.
- Z troską myslą o przyszlości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają terazniejszości, ani przyszlości.
- Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają jakby nigdy nie żyli...

Jakże często,o wiele za często jesteśmy mistrzami komplikowania spraw prostych i mimo, że silni, zdrowi i sprawni, jesteśmy tak niepelnosprawni emocjonalnie. Nie potrafimy się cieszyć, nie umiemy doceniać, okazać, ani wzbudzić w sobie wdzięczności i radości z tego co otrzymujemy każdego dnia. Najczesciej doceniamy to za pozno, dopiero kiedy coś tracimy, często bezpowrotnie.

Życiu jest potrzebna pozytywna energia - jak żarówce prąd, by mogla jaśniec światlem - energia która buduje w nas harmonie i powoduje że naszemu życiu jest potrzebna pozytywna energia - jak żarówce prąd, by mogla jaśnieć światlem - energia która buduje w nas harmonie i powoduje ze nasze życie kwitnie. Pozytywna energia daje zapal do pracy nad sobą, wynosi na wyżyny, i przynosi piekne owoce .
Skad brać taką energie?
Z otoczenia, z przyrody która Cie otacza, z ludzi z którymi jesteś zwiazany, z marzeń i z dążenia do ich realizacji a przedewszystkim z siebie samego. Masz w sobie ogromny niewykorzystany potencjal, każdy z nas ma jakies dary i talenty od życia, które tylko trzeba w sobie odkryć i obudzić. Kluczem do tego jest pogda ducha, wiara w siebie i życzliwosc dla otoczenia, która zostanie ci zwrócona w dwójnasob.

Ciesz sie malymi rzeczani, każdy dzien oferuje Ci coś nowego, a tylko od Ciebie zależy, czy go wykorzystasz, czy zmarnujesz.
I pamietaj, że największym zródlem dobrej energii jest milość - pielegnuj ją, bo jest Twoim najwiekszym darem w zyciu.
Milość daje ci tysiąc powodow zeby żyć.

sprawiedliwy
Posty: 1708
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: sprawiedliwy » wt cze 02, 2020 1:06 pm

OMNIA VINCIT AMOR !!!


reaktywuj blog. napewno nie tylko do gwiazd trafi.

Pasja pisania jest to jest to!

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: Reflex » wt cze 02, 2020 3:56 pm

Dzieki sprawiedliwy. Jednak u mnie ta "pasja pisania" byla bardzo prywatna i naturalna, zależna do nastroju, momentów w bieżącym życiu. Zawsze pisalem pierwsze dla siebie, potem dopiero dla ogólu i zawsze osobisty kontakt byl ważniejszy. Nigdy nie czulem się "natchniony", czasem udalo sie napisać cos sympatycznego, czasem to byl gniot, który wymazywalem i wracalem jak poczulem chęć zanotowania jakieś mysli, czy chwili. Nigdy nie uważalem sie za wybranego, nie sądzę, że dysponuje jakimś talentem. Satysfakcję sprawialo, że mialo się kontakt, że coś sie chcialo oglosić czy wkleic do pamieci na potem. To jest to czym nas obdarowano w internecie. Czy bylem kiedy z pisania dumny? Nie pamietam, nigdy tak o tym nie myślalem. Ale bylo dużo milych chwil i satysfakcji.
Bylo też też komicznie. Moja strona byla podlaczona do forum (ze wzgledu na czytelników) nasz godzilla kiedyś napisal ze zlościa, że moja strona jest pedalska. :lol: A byla dynamiczna i kolorowa. Sprawil mi radość, bo bylo wiadomo, że jak godzilla się wścieka, znaczy że bardzo zazdrości a jak zazdrosci to znaczy to coś jest naprawde niezle.: ))))) Zawsze tak robil, kiedy udalo mi się napisac niezly post, po prostu wybuchal wsciekloscią.

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 1:33 am

Obrazek

Obrazek

Fałszywe intencje Gada Masona
.LUDOWŁADZTWO
1. Powołanie globalnego rządu, który przejmie realną władzę nad światem. Obecnie już takie
gremium istnieje, ale działa nieoficjalnie zajmując się koordynacją i ustalaniem daleko
idących planów.
2. Całkowite zniszczenie kościoła rzymsko-katolickiego przez wewnętrzne rozbicie i podział wśród kardynałów, biskupów, kapłanów. Wprowadzenie do wewnątrz kościoła coraz więcej agentów, dywersantów, którzy zajmując różne, stanowiska zrealizują do końca ich plan / tzn. lucyferyczny plan zniszczenia kościoła/ a także czyniąc coraz większe zgorszenia dla wiernych, nie ponosząc za to żadnej kary od swych przełożonych. Bezwzględne tabu /milczenie/ w głoszeniu o istnieniu szatana i karze wiecznej w piekle. Wychwalanie biskupów i wbijanie ich w pychę jacy to oni są postępowi, nowocześni i otwarci na dialog i kompromis. Było dla mnie wielką pociechą, kiedy uznali, że jawna i zewnętrzna walka z kościołem nie przyniesie zaplanowanego zwycięstwa. Chrystus powiedział "A bramy piekielne nie zwyciężą go".
3. Oderwanie dzieci od rodziców i umieszczenie ich w specjalnych ośrodkach, szkołach
kierowanych przez ludzi masonerii. Poddanie ich całkowitej i powszechnej demoralizacji, aby stały się ludzkimi zwierzętami podatnymi na wszelką manipulację i kłamstwo. Manipulując naukami ścisłymi należy przekonać ich, że poza materią nic nie istnieje, a człowiek sam dla siebie jest bogiem. I sam dla siebie ustala prawa.
4. W stosunku do ludzi, którym do końca nie uda się zniszczyć resztek wiary w Jezusa Chrystusa, należy uczynić wszystko aby jednocześnie wierzyli we wszelkie zabobony, różne tajemne moce, gdyż całkowity materializm spowodowałby choroby psychiczne. A choroba psychiczna zwalnia od winy i odpowiedzialności przed prawdziwym Bogiem. Chodzi o to aby po śmierci ponieśli za swe czyny jak największą karę i winę. Kierowane to było głównie do ludzi w Ameryce, Europie i Australii.
5. Powszechna i bez ograniczeń aborcja.
6. Powszechna i bez ograniczeń eutanazja ludzi starych i niepełnosprawnych.
7. Powszechna prostytucja i istnienie powszechnych domów publicznych.
8. Najwyższe przywileje dla homoseksualistów, lesbijek, wszelkiego zboczenia moralnego na całym świecie.
9. Wprowadzenie do powszechnego spożycia tajemnych substancji, które w organizmach kobiet i mężczyzn będą powodowały bezpłodność. Określone instytuty pracują nad tym. Chodzi o wyprodukowanie takiej substancji, której nie można by było wykryć i udowodnić, że ma takie własności.
10. Forsowanie za wszelką cenę badań w genetyce aby przekroczyć krytyczną granicę, która spowoduje nieodwracalny stan dla życia roślinnego i biologicznego na ziemi.
11. Dobrowolnie i bez ograniczeń spożywanie narkotyków. Zaniechanie karania za spożywanie.
12. Wykorzystanie na wielką skalę magii, okultyzmu, spirytyzmu w mediach aby w sposób tajemny manipulować, zwodzić, ogłupić a w końcu doprowadzić miliony ludzi do obłędu, aby powstał powszechny chaos, bezład i doprowadzić do wzajemnego mordowania.
13. Promowanie za wszelką cenę ruchu nowej szatańskiej religii "New Age" wschodnich religii / buddyzmu, hinduizmu./. Finansowanie wszelkich sekt antykościelnych i satanistycznych, zespołów rockowych.
14. Wprowadzenie jak tylko możliwie szybko czipowanie ludzi na rękę lub czoło. Należy wmówić im, że to dla ich bezpieczeństwa. Gdy to się stanie Centra masońskie przejmą całkowitą kontrolę ekonomiczną nad ludzkością Dlatego, że bez tego znaku nie będzie można nic kupić ani sprzedać. Opanują całą dystrybucję i handel na świecie.
15. Pozorne zwalczanie terroryzmu na świecie. W rzeczywistości podejmowanie tajnych działań, aby podsycać nienawiść i doprowadzać do wzajemnego mordowania plemion w Afryce, Azji, Ameryce Południowej, aby doprowadzić do całkowitej zagłady całych rejonów świata.
16. Za. wszelką cenę ograniczyć ilość ludzi w świecie aż do określonej ilości około 200 mil. Były omawiane jeszcze inne cele ale dotyczyły one nie całej ludzkości tylko, wybranych narodów i rejonów świata. W tej super tajnej naradzie uczestniczył mason także z Polski gdyż dla mocy piekielnych naród
polski jest wyjątkowo znienawidzony i do końca XX wieku był zaporą do realizacji ich celów. Po omówieniu celów i pouczeń nasz główny ziemski mag oznajmia, że będziemy się przygotowywać do złożenie ofiary na cześć najwyższego wodza światłości /lucyfera/, który na tę okoliczność specjalnie się zjawi..
Pogrom Bestii

Nie będzie już Lucyfer oskarżał człowieka
Gdyż upadł
I ostał osądzony na wieki
Wieków.
A to co mówi Kłamie
Gdyż jest Ojcem kłamstwa i mordów
Którą to krew nosi na swych rękach
Twoje fałszywe prawo mnie i mój Naród ubodło
Na granicy prawa i bezprawia żerujesz
Na polskiej ziemi
Szukając bezczelności
By zabijać fizycznie i duchowo
Polskie dusze.
Trafiła kosa na kamień.
Na której połamiesz swój grzbiet na zawsze.
Nie będziesz mnie szczypał
I do mnie się zbliżał.
A tych co opętałeś
I do mnie wysyłasz
Są jako informacja
Zdrady twojej obecności.
Nie spocznę aż skonam
Za moje upokorzenia i odebranie
Mi młodych lat
Mojej radości.
Nie uczynisz mi nic
Bez dopustu mego pana
Co więcej
Pogodzisz los moich
Wrogów
Których nie ma między żywymi.
Tak obaczy Polska
Żeś nikczemnik
Po wsze czasy
Już nie będę ci pisał coś mi uczynił
Abyś nie wiedział co naprawić.
Tak abyś zdechł.
Dziecko Lucyfera
Na górę

Awatar użytkownika
Reflex
Posty: 8491
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: Reflex » śr cze 03, 2020 2:54 am

REKIN PONOWNIE ZASRAL SIEDEM WATKÓW SWOIM GÓ.NEM.

Ty nedzna bandycka ku.wo. Znowu jak ostatni bandyta zasraleś
swoim g*** cale forum, wsztyskich ludzi.
Oj pozalujesz i ja ci to oboiecuję prymitywny gnoju.

Obrazek

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 4:40 am

Obrazek
To jest obdzieranie twojego prawdziwego oblicza co za tym stoi.
Wybielając Lucyfera.
A ty zechcesz być lepszy
Chociaż i jemu szkodzisz jaki ma cel i misję dopustu.
On ma jeść plewy tej ziemi nie Owoce Stwórcy gdy jest upadły i to wyprosił nie zwyciężył.
Nie będziesz człowieka deptał na kolanach tego padołu.
Nikczemniku.

godzilla
Posty: 12879
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: godzilla » śr cze 03, 2020 5:12 am

Reflex pisze:
wt cze 02, 2020 3:56 pm
Moja strona byla podlaczona do forum (ze wzgledu na czytelników) nasz godzilla kiedyś napisal ze zlościa, że moja strona jest pedalska. :lol: A byla dynamiczna i kolorowa. Sprawil mi radość, bo bylo wiadomo, że jak godzilla się wścieka, znaczy że bardzo zazdrości a jak zazdrosci to znaczy to coś jest naprawde niezle.: ))))) Zawsze tak robil, kiedy udalo mi się napisac niezly post, po prostu wybuchal wsciekloscią.
napisalem ze pedalska byla? nie pamietam... ale jak napisalem to pewnie byla...
znienawidziles mnie i zaczales zwalczac gdy zauwazylem zes totalny ignorant w sprawie komputerow... bylo to prawie dwadziescia lat temu i do dzisiaj tak zostalo...
jezeli moja ocena spowodowala ze sie ucieszyles to ci napisze ze twoj nowy blog czy jak to tam nazywasz jest zajebiste, super, sensacyjny, w zyciu tak fantastycznej strony nie widzialem!

a teraz mozesz isc sie powiesic...

ps
lata mi kolo dupy co ty robisz poza forum siedzac w swoim wozku inwalidzkim... mozesz walic gruche przez caly czas a jak sie zmeczysz to zmieniaj reke... stary chu.joza...

godzilla
Posty: 12879
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: godzilla » śr cze 03, 2020 5:14 am

Reflex pisze:
śr cze 03, 2020 2:54 am
REKIN PONOWNIE ZASRAL SIEDEM WATKÓW SWOIM GÓ.NEM.

Ty nedzna bandycka ku.wo. Znowu jak ostatni bandyta zasraleś
swoim g*** cale forum, wsztyskich ludzi.
Oj pozalujesz i ja ci to oboiecuję prymitywny gnoju.

Obrazek
brawo rekin! za to co on na ciebie wypisuje to ja bym go do prokuratury podal...

sprawiedliwy
Posty: 1708
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: sprawiedliwy » śr cze 03, 2020 6:28 am

godzilla pisze:
śr cze 03, 2020 5:14 am
brawo rekin! za to co on na ciebie wypisuje to ja bym go do prokuratury podal...

hehehe. dobre..... masz szczęście godzil , że Ciebie nikt nie podał... kiedyś...
a rekin niestety powiela posty i wkleja gdzie popadnie czyli wszędzie. I nie wciskaj nam że to jest super, bo nie jest i nie wierzę( a to kwestia wiary, rzecz jasna) że Ty się tym zachwycasz, kpisz sobie i tyle. Boś jednak mądrzejszy niż tu udajesz.
Reflex pisze:
wt cze 02, 2020 3:56 pm
Ale bylo dużo milych chwil i satysfakcji.
Bylo też też komicznie.
No więc, ja też mam swój Blog tam, ale niestety nie jest anonimowy, a nowego mi się zakładać nie chce.Ten mój zapadł w sen, w śpiączkę...

a faktycznie, godzil swój podziw wyraża zianiem ogniem jak na "godzillę" przystało. tak ma i już.

rekin oceanu
Posty: 4696
Rejestracja: ndz sty 18, 2015 1:18 pm

Re: Jak sobie poscielisz...

Post autor: rekin oceanu » śr cze 03, 2020 8:22 am

Obrazek
To jest obdzieranie twojego prawdziwego oblicza co za tym stoi.
Wybielając Lucyfera.
A ty zechcesz być lepszy
Chociaż i jemu szkodzisz jaki ma cel i misję dopustu.
On ma jeść plewy tej ziemi nie Owoce Stwórcy gdy jest upadły i to wyprosił nie zwyciężył.
Nie będziesz człowieka deptał na kolanach tego padołu.
Nikczemniku

ODPOWIEDZ