Piekno natury potrafi zachwycić w każdym zakątku świata.W tym przypadku mamy dzieło ludzkich rąk, ale dzięki wlasnie darom natury jakimi są kwiaty. Otoczenie natury, kwiatów, ich bajeczne piękno hipnotyzuje duszę czlowieka.
Cudownie... Mnie w szczególności zachwycają wszystkie te piękne roślinki, które dodają niebywałego uroku. Ja teraz urządzam swój ogród, także inspiracje się przydadzą. A tak się składa, że nawet znalazłam teraz rudbekia wieloletnia oraz inne wspaniałe kwiaty w sklepie Florini.
Przepiekne zdjecia, mam tylko jedno pytanie.........
Ja nie zasluzylem na pOchwaly, to ktos 'podszyl sie' pod
moj nick i zamiescil te bajkowe zdjecia???
Niemniej dzieki za samo zamieszczenie na forum.. PRZEPIEKNE!!!
Uwielbiam naturę, dlatego zrobiłam niedawno małe oczko wodne z beczki i teraz kombinuję, co tam wsadzić. Na rośliny wodne.pl widziałam sporo propozycji, nawet do naprawdę małych zbiorników. Dobrze, że są też gotowe zestawy dla początkujących