babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

Nie wiem
co ma do rzeczy moja osoba z tym co pisze
cytowany przez godzile text balwana myli
nie tylko pojecia /encykloprdyczne – wg jego/

trzeba sie zdecydowac

albo drazni go moja
osoba

albo drazni go to co pisze

dlaczego nie zajmuje sie
moimi textami lecz moja osoba

trzeba byc naprawde idiota
bny mylic jedno z drugim

wreszcie
moglby przyjac do wiadomosci
ze istnieje na forum opcja „wrog“
wiec dlaczego mnie nie wylaczy
tak jak ja jego texty – po co moje
czyta – boc ich nie rozumie i atakuje
to co wogole nie jest istotne – mnie?

Ten smrod tego cvzlowieczyny znam
tylko z cytatow godzily i mialbym spokoj
gdyby godzila tego nie robil

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Ale godzilla to robi...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

trzeba sie zdecydowac

albo drazni go moja
osoba

albo drazni go to co pisze

dlaczego nie zajmuje sie
moimi textami lecz moja osoba

trzeba byc naprawde idiota
bny mylic jedno z drugim
Aż się rozesmialem. Facio nie może się domyślić, czy drażnią mnie jego teksty, czy jego osoba i twierdzi, że jego "teksty" (czytaj napaści) nie maja nic z nim wspólnego.

Nie wiem jak on przeszedł przez życie z taka mentalnością, ale z samych jego skrarg i zażaleń, wynika że nie było mu z górki.

Zawsze opierałem się na jego tekstach, które rozwalaly upierdliwością, agresją i glupotą. Wystarczajaca podstawa, żeby się zastanowić dlaczego ON TO ROBI, bo nie wynikają one z jego wiedzy czy niewiedzy, tylko z parszywej osobowości, która zniszczyla to forum i nęka jego uczestnikow.
Ot cala filozofia, niezrozumiala, jak cale życie dla filozofa.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

="godzilla"]oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?[
------------------------------------------------

godzila
jesli musisz te wypocce czytac twoja sprawa
ja tego nie robie - czytam tylko co ty napiszesz
i zlosliwie idiotyczny cytat z "literackiej dzialanosci
reflexa"

jeszcze raz twierdze
ze nie jest on w stanie na moje texty odpowiedziec
bo ich nie rozumie - wiem tylko jedno -ze wtedy -co
wyrazem jet jego intelektualnego komplexu - ma potrzebe
usilowania wyzycia sie na autorze tych textow ktore sa dla
niego nieodpowiednie - bo troche za trudne


CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

masz racje, to skonczony duren...
nawet ubecja by go debila nie zatrudnila...
tam inteligentnych potrzebuja...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?
Moich postów nie trzeba komentować, nad ich treścia trzeba się zastanowić,
ale sa dwa "głupie chooye" którzy każdy mój post skomentują.
Dowód? Patrz wyżej: Ty skomentowałeś i Cyc skomentowal. :mrgreen:
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Wczoraj sprobowalem pierwszy raz zrobić pizze warzywna. Napakowana witaminami, smakuje lepiej jak wygląda.

Obrazek
sprawiedliwy
Posty: 3257
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

dyskusyjna jest ta Twoja pizza. Bo w ogóle nie pieczona.
Po prostu na cienkim placku drożdżowym zrobiłeś wspaniałą kanapkę. wygląda mega apetycznie więc pewnie super mega smakuje. :D
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Wczoraj sprobowalem pierwszy raz zrobić pizze warzywna. Napakowana witaminami, smakuje lepiej jak wygląda.

Obrazek
ohyda... widac pizzy u nich na wsi nigdy nie widzial...
Zablokowany