babulenie
Re: babulenie
Nie wiem
co ma do rzeczy moja osoba z tym co pisze
cytowany przez godzile text balwana myli
nie tylko pojecia /encykloprdyczne – wg jego/
trzeba sie zdecydowac
albo drazni go moja
osoba
albo drazni go to co pisze
dlaczego nie zajmuje sie
moimi textami lecz moja osoba
trzeba byc naprawde idiota
bny mylic jedno z drugim
wreszcie
moglby przyjac do wiadomosci
ze istnieje na forum opcja „wrog“
wiec dlaczego mnie nie wylaczy
tak jak ja jego texty – po co moje
czyta – boc ich nie rozumie i atakuje
to co wogole nie jest istotne – mnie?
Ten smrod tego cvzlowieczyny znam
tylko z cytatow godzily i mialbym spokoj
gdyby godzila tego nie robil
CYC
co ma do rzeczy moja osoba z tym co pisze
cytowany przez godzile text balwana myli
nie tylko pojecia /encykloprdyczne – wg jego/
trzeba sie zdecydowac
albo drazni go moja
osoba
albo drazni go to co pisze
dlaczego nie zajmuje sie
moimi textami lecz moja osoba
trzeba byc naprawde idiota
bny mylic jedno z drugim
wreszcie
moglby przyjac do wiadomosci
ze istnieje na forum opcja „wrog“
wiec dlaczego mnie nie wylaczy
tak jak ja jego texty – po co moje
czyta – boc ich nie rozumie i atakuje
to co wogole nie jest istotne – mnie?
Ten smrod tego cvzlowieczyny znam
tylko z cytatow godzily i mialbym spokoj
gdyby godzila tego nie robil
CYC
Re: babulenie
Ale godzilla to robi...
Re: babulenie
Aż się rozesmialem. Facio nie może się domyślić, czy drażnią mnie jego teksty, czy jego osoba i twierdzi, że jego "teksty" (czytaj napaści) nie maja nic z nim wspólnego.trzeba sie zdecydowac
albo drazni go moja
osoba
albo drazni go to co pisze
dlaczego nie zajmuje sie
moimi textami lecz moja osoba
trzeba byc naprawde idiota
bny mylic jedno z drugim
Nie wiem jak on przeszedł przez życie z taka mentalnością, ale z samych jego skrarg i zażaleń, wynika że nie było mu z górki.
Zawsze opierałem się na jego tekstach, które rozwalaly upierdliwością, agresją i glupotą. Wystarczajaca podstawa, żeby się zastanowić dlaczego ON TO ROBI, bo nie wynikają one z jego wiedzy czy niewiedzy, tylko z parszywej osobowości, która zniszczyla to forum i nęka jego uczestnikow.
Ot cala filozofia, niezrozumiala, jak cale życie dla filozofa.
Re: babulenie
oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?
i kto te twoje wypociny skomentuje?
Re: babulenie
="godzilla"]oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?[
------------------------------------------------
godzila
jesli musisz te wypocce czytac twoja sprawa
ja tego nie robie - czytam tylko co ty napiszesz
i zlosliwie idiotyczny cytat z "literackiej dzialanosci
reflexa"
jeszcze raz twierdze
ze nie jest on w stanie na moje texty odpowiedziec
bo ich nie rozumie - wiem tylko jedno -ze wtedy -co
wyrazem jet jego intelektualnego komplexu - ma potrzebe
usilowania wyzycia sie na autorze tych textow ktore sa dla
niego nieodpowiednie - bo troche za trudne
CYC
i kto te twoje wypociny skomentuje?[
------------------------------------------------
godzila
jesli musisz te wypocce czytac twoja sprawa
ja tego nie robie - czytam tylko co ty napiszesz
i zlosliwie idiotyczny cytat z "literackiej dzialanosci
reflexa"
jeszcze raz twierdze
ze nie jest on w stanie na moje texty odpowiedziec
bo ich nie rozumie - wiem tylko jedno -ze wtedy -co
wyrazem jet jego intelektualnego komplexu - ma potrzebe
usilowania wyzycia sie na autorze tych textow ktore sa dla
niego nieodpowiednie - bo troche za trudne
CYC
Re: babulenie
masz racje, to skonczony duren...
nawet ubecja by go debila nie zatrudnila...
tam inteligentnych potrzebuja...
nawet ubecja by go debila nie zatrudnila...
tam inteligentnych potrzebuja...
Re: babulenie
Moich postów nie trzeba komentować, nad ich treścia trzeba się zastanowić,oj bo przestane cytowac twoje zlosliwostki do cyca!
i kto te twoje wypociny skomentuje?
ale sa dwa "głupie chooye" którzy każdy mój post skomentują.
Dowód? Patrz wyżej: Ty skomentowałeś i Cyc skomentowal.
Re: babulenie
Wczoraj sprobowalem pierwszy raz zrobić pizze warzywna. Napakowana witaminami, smakuje lepiej jak wygląda.


-
sprawiedliwy
- Posty: 3257
- Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
- Lokalizacja: stary kontynent
Re: babulenie
dyskusyjna jest ta Twoja pizza. Bo w ogóle nie pieczona.
Po prostu na cienkim placku drożdżowym zrobiłeś wspaniałą kanapkę. wygląda mega apetycznie więc pewnie super mega smakuje.
Po prostu na cienkim placku drożdżowym zrobiłeś wspaniałą kanapkę. wygląda mega apetycznie więc pewnie super mega smakuje.
Re: babulenie
ohyda... widac pizzy u nich na wsi nigdy nie widzial...Reflex pisze:Wczoraj sprobowalem pierwszy raz zrobić pizze warzywna. Napakowana witaminami, smakuje lepiej jak wygląda.