abzocke panie pomorzak
nic wiecej tylko dochod
gminy
przeciez te blitze postawili
w miejscach gdzie i tak jak
nakazuje logika trafiku jedzie
sie wolniej
dawniej bylo ze odejmowano
10% od nakazanej szybkosci
czyli mogles jechac o ca 10 %
szybciej niz nakazywal przepis
dzis przekroczenie o 2 kmh
kosztuje 15 euro
mam podejrzenie ze te szykany
ustawiono dla turkow ktorzy maja
falszywe tureckie prawa jazdy
obligatoryjnie przepisane na
niemieckie - boj sie turka - bo jedzie
za nim dwoch adwokatow i zawsze
jestes przegrany - nawet nie zwiniwszy
o mnoich przypadlosciach z turkami nie
bede pisal - dodam tylko ze policja drogowa
jesli kolizja z turkiem zawsze tobie przypisze
wine - bo jest to poprawnosc polityczna
typu merkla otwartych ramion
///przykladzik autentyczny -. widzialem
na mojej ulicy georg-büchner-str a dotyczy
mojego dsasiada z czwartego domu na wschod
sasiad jedzie do domu za nim drugi samochod
chyba metr dystansu - trabi by sasiad jechal
szybciej /sa oznakowania"achtung - kinder
spielen" i ograniczenie 50 - nawet nie 30/
ulica przebiega chlopczyk - sasiad gwaltownie
hamuje - stoi a ten z tylu w niego rumps
istneieje niepodwazalne prawo ze ten ktory
z tylu najechal zawsze jest winny - policja
ja swiadek bom widzial z tarasu - przewod sadowy
bo
raprt policji brzmial "gebremst ohne grund"
dlaczego? bo nie przejechal chlopczyka -
chlopczyk uciekl do domu - wiec nie bylo
przyczyny gwaltownego hamowania
sasiad sie bronil - bylem swiadkiem - na nic
dlaczego - bo sprawca kolizji byl autentyczny
turek - iwc "gwaltownie zahamowwal bez przyczyny"
co tez ujete jest /i sprzeczne/ w kodexie drogowym/////
do lekarza nalezy tedy jechac do tylu
blicna ale to podwazy kazdy sad jesli
powiesz ze jechales do przodu
do lekarza trzeba isc - zameldowac sie
bo tak nakazuje ubezpieczalnia - wiec ja
chodze do dobrej lekarki - rosjanki
dlaczego
bo niemce wola do niemieckiego - rosjanka
jest mniej obciazona pacjentami - wiec tamci
czekaja godzinami a ja przychodze - zdejmuje
kubrak i od razu kaza isc do gabinetu
pogadamy sobie troche ja slabo znam rosyjski
/szkoda/ przyniose jej kiedys rozyczke bo
sympatyczna i rzeczywiscie jest ze pacjent
nie jest tylko numerkiem "nastepny prosze"
stwierdzam z doswiadczenia ze wszystkie
sprzety domowe /digitalne/ psuja sie w dniu
uplywu dwuletniej gwarancji ktora i tak po
dekrecie merkla jest tylklo papierkiem do kosza
bo sprzedawca moze /takie jest prawo/
uznac lub nie uznac gwarancji ktora nie
przekroczyla dwuletniego czasu waznosci
zyjemy w dupie
i dupa trza odpowiadac
wiec tak narodzila sie skrajnie prawicowa
inicjatywa obywatelska " reichsbürger" -
cos w rodzaju antyrzadowj anarchii - maja
wlasne dowody osobiste - sa zorganizowani
w twardlosci przeciw TAKIEMU panstwu
ktore obywatelama w culo opaslego merkla
/dodaje - nie tylko w prusiech-DDR/
rzecz w tym
ze powstaje obawa calkowitego radykalizmu
i dezorganizacji systemu panstwowego - co
moze stac sie rodzajem rewolucji podziemnego
oporu ale i akcji militarnych - zapowiada sie
jeszcze wiekszy chaos . dalego glosy by
nowy wehrmacht mogl dzialac nawet w
sprawach wewnetrznych brd
/na wszelki wypadek gdyby
spoleczenstwo podnioslo
pusty leb/
Na tyle stać intelektualiste i czlowieka, ktory latami nam wpiera ze "myśli". No to mamy dowód na jego glębie myślenia. O jakiejś zbliżonej do kultury formie nawet nie będe przynudzal.
Druga sprawa. Dziesiątki razy krytykowal system demokracji w Europie, konkretnie demokracje parlamentarną, twierdząc nawet doslownie, że ulica powinna decydować o państwie. Teraz mu przestalo pasować, bo lud chce zaprotestować przeciwko jego pupilom. Horagiewka z emblematem Cyca trzepoce żywo... jak wiatr zawieje.
mialem
stosunek autosexualny z murzyna
jade w darmstadt - wielkie skrzyzowanie
trzy pasy prowadza
jeden do parkingu /parkhaus/
drugi pod tunel - srodkowy
trzeci - prawy do skretu w prawo
jade pasem do parkingu woly z tylu i
z produ - wszyscy do trunelu
obok po prawej na srodkowym
olbrzymie czarne auto cos w
rodzaju "leichenwagen" coraz
bardziej zabiera moj pas prowadzacy
do parkingu - leichenwagen sie zatrzymall
ja nie mogac przejechac tez sie zatrzymalem
czekam - minuty ida - leichenwagen przodem w lewo
na moim pasie stoi a przed nim nikogo - pokazuje murzynie
zeby skrecila lekko w prawo otwieram prawe okno i powiadam -
skrec lekko w prawo chce do parkingu - zaczelo sie pomstowanie
ryk murzynski jak w afryce ale stoi dalej - ja wbrew /zapewne/
przepisowi skrecilem w lewo na kraweznik i pojechalem prosto do parkingu
podziemnegonie dotykajac tego karawanu nawet lusterkiem (z prawej siedzi murra)
dzisiaj dopstaje wezwanie na policje pod zarzutem ucieczki od miejsca wypadku
ktorego nie bylo - ciekawostka - ale to jest karalne odebraniem prawa jazdy
wiec murzyna zglosila na policjie wypadek ktorego nie bylo - nie dziwi mnie postepowanie
policji ale zaskakuje ogolna sytuacja gdzie pieurdolonym ichnim /zapewne kupione prawojazdy/
wszystko wolno - nie przyszloby mi na mysl zlozyc anzeige ze zabrala mi moja jezdnie tak ze przejechac
nie moglem (drengung) - ale mysmy dali im prawo do bezprawia - im wydaje sie ze majac czarna skore wszystko
im wolno -powoli staje sie rasista - za noz w boku i za taka bezczelnosc - wypada tylko zlozyc "gegeanzeige"
i powiedziec .- niech ich szlag trafi jesli nie potrafia sie zachowac i wydaje im sie ze wszystko wolno im - ale nie
nam
Nie bardzo rozumiem,jaki wypadek,przeciez musi to udowodnic w jakis sposob ,gdzie ma jakies uszkodzenia,gdzie jakies oznaki tego wypadku,przeciez kazdy moglby kazda tego typu bzdure zglaszac na policje bez
jakiegokolwiek dowodu,totalna glupota..