babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

jordan274 pisze:bywa ,ze podobienstwo niektorych przypadkow jest bardzo duze.
P.J

Tylko jezyk inny

P.Mirku

No zesz nie narzekaj Pan

Byla wspinaczka podnoszenie ciezarow logistyka przez telefon troche niezapomnianych wrazen

Panie komu sie tak moze poszczescic

Tylko temu kto sie w czepcu urodzil

no I jeszcz 160 jeurlo w kieszeni zostalo ;)

Pozdrawiam

Marek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Tak to wyglada w nocy jak robia fotke

Obrazek

A tak zdybalem tego swintucha dzisiaj co sie czail w tym samym miejscu

Obrazek

tym razem jednak rozpoznalem go z daleka

za pierwsze foto przyjdzie jednak rachunek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

abzocke panie pomorzak
nic wiecej tylko dochod
gminy
przeciez te blitze postawili
w miejscach gdzie i tak jak
nakazuje logika trafiku jedzie
sie wolniej

dawniej bylo ze odejmowano
10% od nakazanej szybkosci
czyli mogles jechac o ca 10 %
szybciej niz nakazywal przepis
dzis przekroczenie o 2 kmh
kosztuje 15 euro

mam podejrzenie ze te szykany
ustawiono dla turkow ktorzy maja
falszywe tureckie prawa jazdy
obligatoryjnie przepisane na
niemieckie - boj sie turka - bo jedzie
za nim dwoch adwokatow i zawsze
jestes przegrany - nawet nie zwiniwszy
o mnoich przypadlosciach z turkami nie
bede pisal - dodam tylko ze policja drogowa
jesli kolizja z turkiem zawsze tobie przypisze
wine - bo jest to poprawnosc polityczna
typu merkla otwartych ramion

///przykladzik autentyczny -. widzialem
na mojej ulicy georg-büchner-str a dotyczy
mojego dsasiada z czwartego domu na wschod
sasiad jedzie do domu za nim drugi samochod
chyba metr dystansu - trabi by sasiad jechal
szybciej /sa oznakowania"achtung - kinder
spielen" i ograniczenie 50 - nawet nie 30/
ulica przebiega chlopczyk - sasiad gwaltownie
hamuje - stoi a ten z tylu w niego rumps
istneieje niepodwazalne prawo ze ten ktory
z tylu najechal zawsze jest winny - policja
ja swiadek bom widzial z tarasu - przewod sadowy
bo
raprt policji brzmial "gebremst ohne grund"
dlaczego? bo nie przejechal chlopczyka -
chlopczyk uciekl do domu - wiec nie bylo
przyczyny gwaltownego hamowania

sasiad sie bronil - bylem swiadkiem - na nic
dlaczego - bo sprawca kolizji byl autentyczny
turek - iwc "gwaltownie zahamowwal bez przyczyny"
co tez ujete jest /i sprzeczne/ w kodexie drogowym/////

do lekarza nalezy tedy jechac do tylu
blicna ale to podwazy kazdy sad jesli
powiesz ze jechales do przodu

do lekarza trzeba isc - zameldowac sie
bo tak nakazuje ubezpieczalnia - wiec ja
chodze do dobrej lekarki - rosjanki
dlaczego
bo niemce wola do niemieckiego - rosjanka
jest mniej obciazona pacjentami - wiec tamci
czekaja godzinami a ja przychodze - zdejmuje
kubrak i od razu kaza isc do gabinetu

pogadamy sobie troche ja slabo znam rosyjski
/szkoda/ przyniose jej kiedys rozyczke bo
sympatyczna i rzeczywiscie jest ze pacjent
nie jest tylko numerkiem "nastepny prosze"

stwierdzam z doswiadczenia ze wszystkie
sprzety domowe /digitalne/ psuja sie w dniu
uplywu dwuletniej gwarancji ktora i tak po
dekrecie merkla jest tylklo papierkiem do kosza
bo sprzedawca moze /takie jest prawo/
uznac lub nie uznac gwarancji ktora nie
przekroczyla dwuletniego czasu waznosci

zyjemy w dupie
i dupa trza odpowiadac

wiec tak narodzila sie skrajnie prawicowa
inicjatywa obywatelska " reichsbürger" -
cos w rodzaju antyrzadowj anarchii - maja
wlasne dowody osobiste - sa zorganizowani
w twardlosci przeciw TAKIEMU panstwu
ktore obywatelama w culo opaslego merkla

/dodaje - nie tylko w prusiech-DDR/

rzecz w tym
ze powstaje obawa calkowitego radykalizmu
i dezorganizacji systemu panstwowego - co
moze stac sie rodzajem rewolucji podziemnego
oporu ale i akcji militarnych - zapowiada sie
jeszcze wiekszy chaos . dalego glosy by
nowy wehrmacht mogl dzialac nawet w
sprawach wewnetrznych brd
/na wszelki wypadek gdyby
spoleczenstwo podnioslo
pusty leb/

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

ZABROŃ MI. I TAK WYJDĘ. Strajk Obywatelski 13.12

Strajkujące Miasta

Polska:

Augustów
Biała Podlaska
Białystok
Bielsko Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Czluchów
Dąbrowa Górnicza
Elbląg
Ełk
Dębica
Drawsko Pomorskie
Dzierżoniów
Gdańsk
Gdynia
Giżycko
Gniezno
Gorzów Wlkp.
Grudziądz
Jelenia Góra
Kalisz
Katowice
Kędzierzyn Koźle
Kielce
Kłodzko
Kołobrzeg
Konin
Koszalin
Kraków
Krosno
Legnica
Leszno
Lębork
Lublin
Łodź
Malbork
Mińsk Mazowiecki
Myślenice
Namysłów
Nowy Sącz
Nowy Tomyśl
Olsztyn
Oława
Opole
Ostrołęka
Ostrowiec Świętokrzyski
Pieniny
Pleszew
Poznań
Przemyśl
Puck
Radom
Radomsko
Rybnik
Rzeszów
Siedlce
Sieradz
Słupsk
Sopot
Stalowa Wola
Starachowice
Suwałki
Szczecin
Tarnobrzeg
Tarnów
Toruń
Trzcianka
Wałcz
Wałbrzych
Warszawa
Wejherowo
Węgorzewo
Węgrów
Włocławek
Wrocław
Wyrzysk
Zakopane
Zamość
Zgierz
Zielona Góra

Europa:

Berlin
Bruksela
Londyn
Luksemburg
Sztokholm
Wiedeń

Ameryka Płn.:

Boynton Beach, FL,
Chicago
Los Angeles
New York, NY
Phonenix
Sacramento
San Francisco
Seattle
Washington DC
Vancouver
© 2016 Strajk Obywatelski - Grzeczni już byliśmy!

- See more at: http://www.strajkobywatelski.pl/zabron- ... 5KO3C.dpuf
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

zyjemy w dupie
i dupa trza odpowiadac
Cyc
Na tyle stać intelektualiste i czlowieka, ktory latami nam wpiera ze "myśli". No to mamy dowód na jego glębie myślenia. O jakiejś zbliżonej do kultury formie nawet nie będe przynudzal.

Druga sprawa. Dziesiątki razy krytykowal system demokracji w Europie, konkretnie demokracje parlamentarną, twierdząc nawet doslownie, że ulica powinna decydować o państwie. Teraz mu przestalo pasować, bo lud chce zaprotestować przeciwko jego pupilom. Horagiewka z emblematem Cyca trzepoce żywo... jak wiatr zawieje.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

kaczka w opałach

Obrazek

Obrazek

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

to ostatnie dobre!
u mnie kot kaczory
rozdrapuje na czesci


CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Stad wniosek,ze psy i koty nieco madrzejsze od ludzi....
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

mialem
stosunek autosexualny z murzyna
jade w darmstadt - wielkie skrzyzowanie
trzy pasy prowadza
jeden do parkingu /parkhaus/
drugi pod tunel - srodkowy
trzeci - prawy do skretu w prawo
jade pasem do parkingu woly z tylu i
z produ - wszyscy do trunelu

obok po prawej na srodkowym
olbrzymie czarne auto cos w
rodzaju "leichenwagen" coraz
bardziej zabiera moj pas prowadzacy
do parkingu - leichenwagen sie zatrzymall
ja nie mogac przejechac tez sie zatrzymalem
czekam - minuty ida - leichenwagen przodem w lewo
na moim pasie stoi a przed nim nikogo - pokazuje murzynie
zeby skrecila lekko w prawo otwieram prawe okno i powiadam -
skrec lekko w prawo chce do parkingu - zaczelo sie pomstowanie
ryk murzynski jak w afryce ale stoi dalej - ja wbrew /zapewne/
przepisowi skrecilem w lewo na kraweznik i pojechalem prosto do parkingu
podziemnegonie dotykajac tego karawanu nawet lusterkiem (z prawej siedzi murra)

dzisiaj dopstaje wezwanie na policje pod zarzutem ucieczki od miejsca wypadku
ktorego nie bylo - ciekawostka - ale to jest karalne odebraniem prawa jazdy
wiec murzyna zglosila na policjie wypadek ktorego nie bylo - nie dziwi mnie postepowanie
policji ale zaskakuje ogolna sytuacja gdzie pieurdolonym ichnim /zapewne kupione prawojazdy/
wszystko wolno - nie przyszloby mi na mysl zlozyc anzeige ze zabrala mi moja jezdnie tak ze przejechac
nie moglem (drengung) - ale mysmy dali im prawo do bezprawia - im wydaje sie ze majac czarna skore wszystko
im wolno -powoli staje sie rasista - za noz w boku i za taka bezczelnosc - wypada tylko zlozyc "gegeanzeige"
i powiedziec .- niech ich szlag trafi jesli nie potrafia sie zachowac i wydaje im sie ze wszystko wolno im - ale nie
nam

CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Nie bardzo rozumiem,jaki wypadek,przeciez musi to udowodnic w jakis sposob ,gdzie ma jakies uszkodzenia,gdzie jakies oznaki tego wypadku,przeciez kazdy moglby kazda tego typu bzdure zglaszac na policje bez
jakiegokolwiek dowodu,totalna glupota..
Zablokowany