babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

aby cokolwiek zmienic trzeba siegnac do przyczyn
zgadzam sie z tym calkowicie
to jednak jest procesem dlugotrwalym jesli w ogole mozliwym
ze wzgledu na polska mentalnosc

te skutki jednak z ktorymi mamy tu i teraz do czynienia
wymagaja zdecydowanie szybszego dzialania[/quote]
------------------------------------------------------
nie ma drastycznych i szybkich metod uzdrowienia
na to potrzebne sa wieki - bo nigdy w pl i w niemczech
demokracji nie bylo - dlatergo te dwa panstwa stasnowia
wyjatek zacofania spolecznego w europie - a to co w pl i
w brd nazywaja demokracja nalezy nazwac "rezymem
demokratycznym" dzieki drobiazgom ktore w prawdziwej
demokracji nie maja zadnego znaczenia

mozna uzalac sie nad poszczegolnymi osobami ktore
depcza nogami demokracje ale o niej stanowi narod
a nie pajace siedzace na stolkach panstwa w panstwie
tylko lud ciemny w pl i w niemczech - powiadam - to sa
enklawy bezmyslnosci spolecznej - ci myslacy i rozsadni
skazani sa na podziemie

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
Czlowiek to brzmi dumnie...
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:A godzilla to nieprzeciętny tuman i tatarszczuk z genami mordercow, czekający na krwawe wydarzenia na ulicach Polski. Nic tylko ukręcic ten glupi leb przy samym tylku.
Sprobuj qrewski pomiocie...

do faktu ze ja krytykuje pewne wydarzenia w polityce dracy mordy lewacy dopisuja swoje oceny mojej osoby... wlasnie takie jak ta powyzej... rasistowsko-qrewska...

kaza zamykac oczy na fakty, zamazac je sobie na rozowo i usmiechac sie z ufnoscia "patrzac" w przyszlosc...

ohyda!

ps
tacy jak reflex, przyklaskujacy kazdemu zbrodniczemu dzialaniu sa WSPOLWINNI temu co sie dzieje na swiecie!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

jordan274"]Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
-----------------------------------------

co sie dzieje w berlinie
nic szczegolnego
tego mozna bylo sie spodziewac
raczej byc pewnym - bo jest to
skutek otwartych ramion merkla
ktora (jedyna w UE) sprzeciwiala
sie zamknieciu tzw "balkanroute"
a wlasnie ta droga przedostal sie
do niemiec pakistan albo afgan
pod falszywym nazwiskiem -
zapewne wyslaniec IS -
niejasne do tej pory dlaczego
ciezarowka z polski - spod szczecina
w kabinie zginal polak - kuzyn wlasciciela
spedycji spod szczecina - kierowce - pakistana
zlapano - o 13 tej konferencja prasowa policji
zginelo 14 osob - piecdziesiat w stanie coiezkim

brawo tow merkel - brawo!

a pani jedna dziwi sie ze pisze o
merklizmie o rzadzie brd z dedeeru
co?
mam pisac o kwioatkach kiedy lasy
plona?

CYC

ale my kochamy izolantow
bo tak nakazala merkla /DDR/
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

i kochajcie ich dalej, skoro inaczej nie da rady...
reflex ich kocha od jedenastego wrzesnia...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

w normalnych krajach takich karza
w brd wysylaja do domu

merkla sciagnela holote otwartymi
ramionami i nie jest nawet w stanie
sie usprawiedliwic ze popelnila kardynalny
blad (przxy okazji porzxypominam tzw
balkan route ktorej nie pozwalala poprzez
EU zamknac)

ja nie jestem niemcem i powiem - nawarzyki
gouwna - trzeba je teraz spozywac

dalej
nie cierpie roznego typu aroganckich izolantow
niech ktos nazwie mnie rasista - znow przygoda
izolantka oskarzyla mnie ze spowodowalem
wypadek ktory nie mial miejsca - ja nie widzac
zadnego wypadku pojechalem dalej - doniosla
na policvje "unfallflucht" im kourwa wszystko
wolno - robic dziury w boku - walic- podpalac
rabowac - gwalcic i mordowac - mamy siedziec
cicho bo tak dyktuje merkla i "integrowac"

CYC

niech zyje rzad brd z DDR - czyli rezym demokratyczny

insynuuje - moge tyxlko podejrzewac ze pomorzak po
berlinskiej tragedii coraz bardzniej jest przekonany
o swej biblijnej laskawosc dla bandytow - a tam
"stoi" jhak byk - "oko za oko" - wiec bylby dobrym
kaznodzieja gdyby wyjasnil jak zapobiec bandxydtyzmowi
i znow przxpomne tylko
dwunastoletni moslem wniosl dwie bomby na weihnachtsmarkt
w gießen i nic - wszystko jest cacy - nie cierpie izolantow
(nie mowie o prawdziwych azylantach potrzebujacych pomocy)

dzis tow merkel wypowiedzial sie na temat trgedii berlinskiej ta
"dziwie sie ze osoba potrzebujaca naszej pomocy by sie zintegrowac
z nami uczynila taka zbrodnie - uwazuam ze byl to akt terrorystyczny"
(koniec cytatu)
a ja sie dziwie czy to babsko ma wogoloe olej w glowie - to poziom reflexa
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

ja tam sie nie dziwie... jezeli potrzebuje pomocy aby sie zintegrowac to najlatwiej sie zintegrowac zabijajac kierowce, kradnac ciezarowke i wjezdzajac w tlum ludzi... bo ci byc moze byli usmiechnieci i chcieli poczuc atmosfere swiat...
Zablokowany