babulenie
Re: babulenie
aby cokolwiek zmienic trzeba siegnac do przyczyn
zgadzam sie z tym calkowicie
to jednak jest procesem dlugotrwalym jesli w ogole mozliwym
ze wzgledu na polska mentalnosc
te skutki jednak z ktorymi mamy tu i teraz do czynienia
wymagaja zdecydowanie szybszego dzialania[/quote]
------------------------------------------------------
nie ma drastycznych i szybkich metod uzdrowienia
na to potrzebne sa wieki - bo nigdy w pl i w niemczech
demokracji nie bylo - dlatergo te dwa panstwa stasnowia
wyjatek zacofania spolecznego w europie - a to co w pl i
w brd nazywaja demokracja nalezy nazwac "rezymem
demokratycznym" dzieki drobiazgom ktore w prawdziwej
demokracji nie maja zadnego znaczenia
mozna uzalac sie nad poszczegolnymi osobami ktore
depcza nogami demokracje ale o niej stanowi narod
a nie pajace siedzace na stolkach panstwa w panstwie
tylko lud ciemny w pl i w niemczech - powiadam - to sa
enklawy bezmyslnosci spolecznej - ci myslacy i rozsadni
skazani sa na podziemie
CYC
zgadzam sie z tym calkowicie
to jednak jest procesem dlugotrwalym jesli w ogole mozliwym
ze wzgledu na polska mentalnosc
te skutki jednak z ktorymi mamy tu i teraz do czynienia
wymagaja zdecydowanie szybszego dzialania[/quote]
------------------------------------------------------
nie ma drastycznych i szybkich metod uzdrowienia
na to potrzebne sa wieki - bo nigdy w pl i w niemczech
demokracji nie bylo - dlatergo te dwa panstwa stasnowia
wyjatek zacofania spolecznego w europie - a to co w pl i
w brd nazywaja demokracja nalezy nazwac "rezymem
demokratycznym" dzieki drobiazgom ktore w prawdziwej
demokracji nie maja zadnego znaczenia
mozna uzalac sie nad poszczegolnymi osobami ktore
depcza nogami demokracje ale o niej stanowi narod
a nie pajace siedzace na stolkach panstwa w panstwie
tylko lud ciemny w pl i w niemczech - powiadam - to sa
enklawy bezmyslnosci spolecznej - ci myslacy i rozsadni
skazani sa na podziemie
CYC
Re: babulenie
Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
Re: babulenie
Czlowiek to brzmi dumnie...Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
Re: babulenie
Sprobuj qrewski pomiocie...Reflex pisze:A godzilla to nieprzeciętny tuman i tatarszczuk z genami mordercow, czekający na krwawe wydarzenia na ulicach Polski. Nic tylko ukręcic ten glupi leb przy samym tylku.
do faktu ze ja krytykuje pewne wydarzenia w polityce dracy mordy lewacy dopisuja swoje oceny mojej osoby... wlasnie takie jak ta powyzej... rasistowsko-qrewska...
kaza zamykac oczy na fakty, zamazac je sobie na rozowo i usmiechac sie z ufnoscia "patrzac" w przyszlosc...
ohyda!
ps
tacy jak reflex, przyklaskujacy kazdemu zbrodniczemu dzialaniu sa WSPOLWINNI temu co sie dzieje na swiecie!
Re: babulenie
jordan274"]Boze ,co sie dzieje,w Berlinie ciezarowka z polska rejestracja wjechala w tlum,chyba 9 osob nie zyje,ten swiat sie chyba juz wali...
-----------------------------------------
co sie dzieje w berlinie
nic szczegolnego
tego mozna bylo sie spodziewac
raczej byc pewnym - bo jest to
skutek otwartych ramion merkla
ktora (jedyna w UE) sprzeciwiala
sie zamknieciu tzw "balkanroute"
a wlasnie ta droga przedostal sie
do niemiec pakistan albo afgan
pod falszywym nazwiskiem -
zapewne wyslaniec IS -
niejasne do tej pory dlaczego
ciezarowka z polski - spod szczecina
w kabinie zginal polak - kuzyn wlasciciela
spedycji spod szczecina - kierowce - pakistana
zlapano - o 13 tej konferencja prasowa policji
zginelo 14 osob - piecdziesiat w stanie coiezkim
brawo tow merkel - brawo!
a pani jedna dziwi sie ze pisze o
merklizmie o rzadzie brd z dedeeru
co?
mam pisac o kwioatkach kiedy lasy
plona?
CYC
ale my kochamy izolantow
bo tak nakazala merkla /DDR/
-----------------------------------------
co sie dzieje w berlinie
nic szczegolnego
tego mozna bylo sie spodziewac
raczej byc pewnym - bo jest to
skutek otwartych ramion merkla
ktora (jedyna w UE) sprzeciwiala
sie zamknieciu tzw "balkanroute"
a wlasnie ta droga przedostal sie
do niemiec pakistan albo afgan
pod falszywym nazwiskiem -
zapewne wyslaniec IS -
niejasne do tej pory dlaczego
ciezarowka z polski - spod szczecina
w kabinie zginal polak - kuzyn wlasciciela
spedycji spod szczecina - kierowce - pakistana
zlapano - o 13 tej konferencja prasowa policji
zginelo 14 osob - piecdziesiat w stanie coiezkim
brawo tow merkel - brawo!
a pani jedna dziwi sie ze pisze o
merklizmie o rzadzie brd z dedeeru
co?
mam pisac o kwioatkach kiedy lasy
plona?
CYC
ale my kochamy izolantow
bo tak nakazala merkla /DDR/
Re: babulenie
i kochajcie ich dalej, skoro inaczej nie da rady...
reflex ich kocha od jedenastego wrzesnia...
reflex ich kocha od jedenastego wrzesnia...
Re: babulenie
w normalnych krajach takich karza
w brd wysylaja do domu
merkla sciagnela holote otwartymi
ramionami i nie jest nawet w stanie
sie usprawiedliwic ze popelnila kardynalny
blad (przxy okazji porzxypominam tzw
balkan route ktorej nie pozwalala poprzez
EU zamknac)
ja nie jestem niemcem i powiem - nawarzyki
gouwna - trzeba je teraz spozywac
dalej
nie cierpie roznego typu aroganckich izolantow
niech ktos nazwie mnie rasista - znow przygoda
izolantka oskarzyla mnie ze spowodowalem
wypadek ktory nie mial miejsca - ja nie widzac
zadnego wypadku pojechalem dalej - doniosla
na policvje "unfallflucht" im kourwa wszystko
wolno - robic dziury w boku - walic- podpalac
rabowac - gwalcic i mordowac - mamy siedziec
cicho bo tak dyktuje merkla i "integrowac"
CYC
niech zyje rzad brd z DDR - czyli rezym demokratyczny
insynuuje - moge tyxlko podejrzewac ze pomorzak po
berlinskiej tragedii coraz bardzniej jest przekonany
o swej biblijnej laskawosc dla bandytow - a tam
"stoi" jhak byk - "oko za oko" - wiec bylby dobrym
kaznodzieja gdyby wyjasnil jak zapobiec bandxydtyzmowi
i znow przxpomne tylko
dwunastoletni moslem wniosl dwie bomby na weihnachtsmarkt
w gießen i nic - wszystko jest cacy - nie cierpie izolantow
(nie mowie o prawdziwych azylantach potrzebujacych pomocy)
dzis tow merkel wypowiedzial sie na temat trgedii berlinskiej ta
"dziwie sie ze osoba potrzebujaca naszej pomocy by sie zintegrowac
z nami uczynila taka zbrodnie - uwazuam ze byl to akt terrorystyczny"
(koniec cytatu)
a ja sie dziwie czy to babsko ma wogoloe olej w glowie - to poziom reflexa
w brd wysylaja do domu
merkla sciagnela holote otwartymi
ramionami i nie jest nawet w stanie
sie usprawiedliwic ze popelnila kardynalny
blad (przxy okazji porzxypominam tzw
balkan route ktorej nie pozwalala poprzez
EU zamknac)
ja nie jestem niemcem i powiem - nawarzyki
gouwna - trzeba je teraz spozywac
dalej
nie cierpie roznego typu aroganckich izolantow
niech ktos nazwie mnie rasista - znow przygoda
izolantka oskarzyla mnie ze spowodowalem
wypadek ktory nie mial miejsca - ja nie widzac
zadnego wypadku pojechalem dalej - doniosla
na policvje "unfallflucht" im kourwa wszystko
wolno - robic dziury w boku - walic- podpalac
rabowac - gwalcic i mordowac - mamy siedziec
cicho bo tak dyktuje merkla i "integrowac"
CYC
niech zyje rzad brd z DDR - czyli rezym demokratyczny
insynuuje - moge tyxlko podejrzewac ze pomorzak po
berlinskiej tragedii coraz bardzniej jest przekonany
o swej biblijnej laskawosc dla bandytow - a tam
"stoi" jhak byk - "oko za oko" - wiec bylby dobrym
kaznodzieja gdyby wyjasnil jak zapobiec bandxydtyzmowi
i znow przxpomne tylko
dwunastoletni moslem wniosl dwie bomby na weihnachtsmarkt
w gießen i nic - wszystko jest cacy - nie cierpie izolantow
(nie mowie o prawdziwych azylantach potrzebujacych pomocy)
dzis tow merkel wypowiedzial sie na temat trgedii berlinskiej ta
"dziwie sie ze osoba potrzebujaca naszej pomocy by sie zintegrowac
z nami uczynila taka zbrodnie - uwazuam ze byl to akt terrorystyczny"
(koniec cytatu)
a ja sie dziwie czy to babsko ma wogoloe olej w glowie - to poziom reflexa
Re: babulenie
ja tam sie nie dziwie... jezeli potrzebuje pomocy aby sie zintegrowac to najlatwiej sie zintegrowac zabijajac kierowce, kradnac ciezarowke i wjezdzajac w tlum ludzi... bo ci byc moze byli usmiechnieci i chcieli poczuc atmosfere swiat...

