jesli ktos lubi i kochawulgarne - tak - wulgatnerysuneczki pseudodowcipowniechzer zamilknie i nie insynuujeze sytuacja jednej i drugiej stronynie jest mi znanaogladanie wulgaryzmow jest perwersja
pomnorzak
ty nie gardz innymi
sadzac ze sa idiotami
i rozumieja tylko plytkie
i wulgarne dowcipasy - a jesli
nie stac ciebie na napisanie czegos
co miesciloby sie w temacie sytuacji
w polsce to napisz o podlewaniu stokrotek
podobnie jak lista obrazliwcow - kto wie czy
nie do nich kierujesz "twoje piktoralne mysli"
gardzisz innymi zakladajac ze nie sa na tyle
biegli by tego szajsu nie znalezc w necie - ty
"wciskasz" wlasnie to od dluzszego czasu na forum
wlasnie ty a nie jakis CYC gardzi czytajacymi - zakladasz
ze inni sa durniami - analfabetami - rozumnieja tylko
wulgaryzmy - wstydz sie
mozesz mnie jak reflex uznac za durnia - to bedzie swiadczylo
tylko o twojej ocenie innych ktorymi gardzisz - bo albo za duzo
albo za malo wiedza - bo maja inne niz ty odczucia - wszystko jedno -
powod musi byc
jako czlowiek dobroduszno-dobroczynny i swiatly moglbys sie
zastanowic nad wulgaryzmem ktory tutaj prezentujesz - zapewne
z przekonaniem ze to sa twoje przemyslenia bezmyslnosci
zarzucales mi ze piszac o merklizmie niczego nie zmienie - sadze
ze te wulgaryzmy kaczorostwa tez nie zmienia - ale jestes bojazliwy
nie masz wlasnego zdania i dlatego poslugujesz sie wulgarnymi dowcipasami
innych osmieszajac samego siebie
capito?
CYC
jestes tylko malym zlosliwcem
z twojego obozu conclave
wyuzdanej dobroci i reszty
/tutaj/ obrazliwcow bez
powodu
macie conclave - lakierki ze stalowym
szpcem by kogos kopnac w dupe
nie kaleczac wlasnych paluszkow
jestescie reflexami ktorzy te
szpice usiluja zalozyc innym
bedac bez skazy i
pelni dobroci
Co za upierdliwy dziadyga. Jakim prawem matole dyktujesz pomorzakowi co mu wolno a czego nie wolno tu wieszac???
Ciebie Jordan tylko zapytal, dlaczego zachowales sie w specyficzny sposób, podniosleś krzyk pod niebiosa, że ingeruje się w twoja t(f)urczość w Twoje prawo pisania o czym chcesz. Jestes chamem bez oglady i kultury, powinno się trzymać Ciebie z daleka od ludzi, bo nie umiesz z nimi wspolżyć.
Żalisz sie ze Cie wyzywają od idiotow?! To nim nie badz, zachowuj się jak cywilizowany człowiek.
Mnie się obrazki zamieszczane przez pomorzaka podobają,podobnie jak internetowej spolecznosci wśród której krążą. Kiedy godzilla seriami wieszal identyczne tylko przeciwko komu innemu nie pisnąleś słowa, teraz wylazły z Ciebie po raz kolejny Twój słynny falsz i obluda.
wis
z twoich cyk-cyk - cyk
wynika tylko to ze jestes
dobrym podlewaczem plaz
jak inni stokrotki lub tez
jak jeden ktory podlewa
wlasna glupote by rosla
w potege
CYC
pan piszesz jak ta sklepowa
w geesie z pinczowa malego
zoskicyc pisze:wis
z twoich cyk-cyk - cyk
wynika tylko to ze jestes
dobrym podlewaczem plaz
jak inni stokrotki lub tez
jak jeden ktory podlewa
wlasna glupote by rosla
w potege