babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

jesli ktos lubi i kochawulgarne - tak - wulgatnerysuneczki pseudodowcipowniechzer zamilknie i nie insynuujeze sytuacja jednej i drugiej stronynie jest mi znanaogladanie wulgaryzmow jest perwersja
Dobre bardzo dobre I kto to mowi

Widzialo sie troche widzialo

I nie za bardzo wiem jak ta sztuke zakwalifikowac

SZTUKA porno wulgarna perwersja czy inny diabelek

Pan cos wiesz na ten temat :)
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

zoskicyc pisze:cos co mozna byloby zrozumiec
to znaczy rozumie czy nie rozumie

bo nie rozumiem
:?
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomnorzak
ty nie gardz innymi
sadzac ze sa idiotami
i rozumieja tylko plytkie
i wulgarne dowcipasy - a jesli
nie stac ciebie na napisanie czegos
co miesciloby sie w temacie sytuacji
w polsce to napisz o podlewaniu stokrotek
podobnie jak lista obrazliwcow - kto wie czy
nie do nich kierujesz "twoje piktoralne mysli"

gardzisz innymi zakladajac ze nie sa na tyle
biegli by tego szajsu nie znalezc w necie - ty
"wciskasz" wlasnie to od dluzszego czasu na forum
wlasnie ty a nie jakis CYC gardzi czytajacymi - zakladasz
ze inni sa durniami - analfabetami - rozumnieja tylko
wulgaryzmy - wstydz sie

mozesz mnie jak reflex uznac za durnia - to bedzie swiadczylo
tylko o twojej ocenie innych ktorymi gardzisz - bo albo za duzo
albo za malo wiedza - bo maja inne niz ty odczucia - wszystko jedno -
powod musi byc

jako czlowiek dobroduszno-dobroczynny i swiatly moglbys sie
zastanowic nad wulgaryzmem ktory tutaj prezentujesz - zapewne
z przekonaniem ze to sa twoje przemyslenia bezmyslnosci

zarzucales mi ze piszac o merklizmie niczego nie zmienie - sadze
ze te wulgaryzmy kaczorostwa tez nie zmienia - ale jestes bojazliwy
nie masz wlasnego zdania i dlatego poslugujesz sie wulgarnymi dowcipasami
innych osmieszajac samego siebie

capito?

CYC


jestes tylko malym zlosliwcem
z twojego obozu conclave
wyuzdanej dobroci i reszty
/tutaj/ obrazliwcow bez
powodu

macie conclave - lakierki ze stalowym
szpcem by kogos kopnac w dupe
nie kaleczac wlasnych paluszkow
jestescie reflexami ktorzy te
szpice usiluja zalozyc innym
bedac bez skazy i
pelni dobroci
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Co za upierdliwy dziadyga. Jakim prawem matole dyktujesz pomorzakowi co mu wolno a czego nie wolno tu wieszac???
Ciebie Jordan tylko zapytal, dlaczego zachowales sie w specyficzny sposób, podniosleś krzyk pod niebiosa, że ingeruje się w twoja t(f)urczość w Twoje prawo pisania o czym chcesz. Jestes chamem bez oglady i kultury, powinno się trzymać Ciebie z daleka od ludzi, bo nie umiesz z nimi wspolżyć.

Żalisz sie ze Cie wyzywają od idiotow?! To nim nie badz, zachowuj się jak cywilizowany człowiek.
Mnie się obrazki zamieszczane przez pomorzaka podobają,podobnie jak internetowej spolecznosci wśród której krążą. Kiedy godzilla seriami wieszal identyczne tylko przeciwko komu innemu nie pisnąleś słowa, teraz wylazły z Ciebie po raz kolejny Twój słynny falsz i obluda.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

Witam P.R

Pierdyknelo I musze odlozyc wyjazd do cieplych krajow FL

jakim prawem ?

prawem cuduka czy kaduka albo jakos tak


slyszales P.P.R o zlotej wolnosci w Rzeczypospolitej wszelakich rodow

ot I takiem to chyba prawem ;)

Pozdrawiam cieplo
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

wis
z twoich cyk-cyk - cyk
wynika tylko to ze jestes
dobrym podlewaczem plaz
jak inni stokrotki lub tez
jak jeden ktory podlewa
wlasna glupote by rosla
w potege

CYC

pan piszesz jak ta sklepowa
w geesie z pinczowa malego


"a tera wyjdem na chfilem
zara powrucem"
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

dobre bardzo dobre

jak na czleka z doplamami 8-)
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

keep smiling cycek

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:wis
z twoich cyk-cyk - cyk
wynika tylko to ze jestes
dobrym podlewaczem plaz
jak inni stokrotki lub tez
jak jeden ktory podlewa
wlasna glupote by rosla
w potege

CYC
Obrazek
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

pan piszesz jak ta sklepowa w geesie z pinczowa malego"a tera wyjdem na chfilemzara powrucem"
jedno co moge zrobic dla Pana

to sie tylko usmiechnac co czynie z radoscia

bos Pam brat moj przecie 8-)
Zablokowany