babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
sprawiedliwy
Posty: 3256
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

Jakub Sieńczyk (FB)
Wczoraj o 00:06 · Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska ·
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:
zwolennikiem "kaczyzmu" bylbym w jednym przypadku
Godzil
ty nie tylko jestes zwolennikiem ale i prawdziwym kaczysta.
Dzialasz jak twoj wodz na kaczych lapach.
Wczoraj jakos juz sie nie usmiechal szyderczo gdy stanal oko w oko z efektami swojej dzialalnosci.
Kundlizm i nic wiecej.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

pomorzak pisze:Godzil
ty nie tylko jestes zwolennikiem ale i prawdziwym kaczysta.
Dzialasz jak twoj wodz na kaczych lapach.
Wczoraj jakos juz sie nie usmiechal szyderczo gdy stanal oko w oko z efektami swojej dzialalnosci.
Kundlizm i nic wiecej.
jakimze fanatycznym idiota trzeba byc aby z jakiejs fotki wyrwanej z kontekstu, niewyraznej, zamazanej, tworzyc jakies fantastyczne teorie...

takim idiota jestes ty pomorzaku...

po drugie to was ukochany wodz, führer komorowski wam pokazal jak to zgoda buduje wysmiewajac sie z przestraszonej kobiety, ktorej w twarz jakies bydlo wykrzykiwalo ze pojdzie siedziec czy ze ja powiesza... führer komorowski stwierdzil ze go to radowalo gdy widzial wystraszona kobiete...

widac jak to zbydlecone stado fanatykow dziala... takim bydleciem jestes rowniez ty pomorzaku...

gdy PO wyslalo policje aby spacyfikowala redakcje, odbierala komputery to jakos nikt nie protestowal z tych "waszych" ze zagrozona jest demokracja czy prawo do informacji...
teraz wydzieracie ryje ze gdy w Polsce sie ucywilizuje dostep dziennikarzy do informacji z Sejmu, na podobienstwo tego jak to jest zorganizowane w cywilizowanych europejskich krajach to mordy drzecie jakby wam koryto odbierano...

trzymaj swoja morde w swoim korycie pomorzaku... bydlakiem zawsze byles i takim tez zdechniesz...

ja komentuje wydarzenia polityczne, ty sie przypier.dalasz do mnie i mnie oceniasz, doprawiasz mi gebe, ty wiesz, ty masz prawo do tego... a jestes i pozostaniesz glupim chooyem, nawet jezdzac nowszym i wiekszym mercedesem podczas gdy ja pewnie przy Dacii pozostane...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

"pomorzak"]panie jordan
odwagi
nie wszystkim i nie zawsze mozna zrobic dobrze

godek i cyc widza swiat inaczej
ale to nie powod abysmy patrzyli ich oczami

kazdy z nas ma prawo widziec po swojemu

walic jak w kaczy kuper
---------------------------------

pomylka panie pomorzask
ja tez widze i slysze
tylko nie wydzielm
wyziewow na tego czy owego
bo to nie o to chodzi
wielokrotnie pisalem ze nie ma
sie czermu dziwic ze w pl jest tak a nie
inaczej!!!
to spoleczenstwo wincie - bo ngdzies ca
20 % sprzeciwia sie rzadom kaczora
zeszta jest za i podziwia
wiec
zamiast biadolic - insynuowac ze
widze swiat inaczej lepiej pomowic
o przyczynach a nie tylko o skutkach
zidiocialego -glupkowatego spoleczenstwa

jeszczer raz podkreslam
rzady ktore maja miejsce w polsce sa
skutkiem tepego spoleczenstwa - zas
dzisiejszy rzad kaczz kaczynskicvh jest
tego tylko symbolem i wykladnikiem
na pana miejkscu bylbym ostrozniejszy
z podobnymi insynuacjami jakie pan pod
moim adresem produkuje

niechze pan powroci do moich ostatnich
wpisow na temat stanu polski i uwznie
przeczyta

moze tez
zechce zmienic pan poziom umyslowy
przecietnych polakow -szczegolnie z pl B i C

polska
od 1945 nigdy nie miala rzadu - rzadow
tylko chalastre fanatykow pracych do wladzy
powrot po czesci polski szlacheckiej
ipowrot do PRL II - tak ja to widze

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

godzilla pisze:Fotka z ekranu mojego telewizora...
Obrazek
Wylączali programy TVP w czasie gdy przemawiała premier Szydło, w czasie Wiadomości...
UJAWNIAMY. Kluczowym rozgrywającym w spółce EMITEL, która (nie) nadaje sygnał TVP, jest Witold Graboś, człowiek bliski SLD i PO

Był członkiem PZPR, senatorem SLD, członkiem Rady Radiofonii i Telewizji. Za PO-PSL Prezesem Urzędu Regulacji Telekomunikacji. W 2016 roku wrócił do Emitela.
http://wpolityce.pl/media/320075-ujawni ... i-sld-i-po
Do roku 2009 spółka Emitel znajdowała się na na liście firm o istotnym znaczeniu dla porządku publicznego lub bezpieczeństwa publicznego, którą sporządzała Rada Ministrów na podstawie ustawy z dnia 3 czerwca 2005 roku o szczególnych uprawnieniach Skarbu Państwa. Jednak za rządów Platformy, 18 marca 2010 roku, Sejm uchylił tę ustawę przyjmując nową, z której usunięto zapisy dotyczące infrastruktury telekomunikacyjnej. Ś.p. prezydent Lech Kaczyński nie podpisał tej ustawy. Zrobił to - i to już 12 kwietnia 2010 roku (sic!) - Bronisław Komorowski, wykonujący wówczas obowiązki prezydenta RP, który poległ w Smoleńsku. Była to jedna z pierwszych decyzji Komorowskiego, wykonana w pierwszy jego roboczym dniu na tym stanowisku.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

komorowski wczoraj go zeszmacil rechoczac nad losem zastraszonej poslanki... takiego chama i swini dawno nie widzialem w telewizji...
Bo nie nie było tam ciebie kiepski aktorze, bowiem większego chama i swini, fałszywego debila jak ty nie znajdzie ze swieca Szmacenie ludzi to twój i Cyca oxygen, bez tego bysta się podusili.
Gdzie byles baranie, kiedy PiS w niewiarygodny, chamski spodob gnoil przez kilka miesicy Komorowskiego?
Z tym ze Komorowski ma poczucie humoru a wy jesteście ponure przydupasy kaczora.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:
pomylka panie pomorzask
ja tez widze i slysze
tylko nie wydzielm
wyziewow na tego czy owego
bo to nie o to chodzi
wielokrotnie pisalem ze nie ma
sie czermu dziwic ze w pl jest tak a nie
inaczej!!!
aby cokolwiek zmienic trzeba siegnac do przyczyn
zgadzam sie z tym calkowicie
to jednak jest procesem dlugotrwalym jesli w ogole mozliwym
ze wzgledu na polska mentalnosc

te skutki jednak z ktorymi mamy tu i teraz do czynienia
wymagaja zdecydowanie szybszego dzialania
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze: widac jak to zbydlecone stado fanatykow dziala... takim bydleciem jestes rowniez ty pomorzaku...


ja komentuje wydarzenia polityczne, ty sie przypier.dalasz do mnie i mnie oceniasz, doprawiasz mi gebe, ty wiesz, ty masz prawo do tego... a jestes i pozostaniesz glupim chooyem, nawet jezdzac nowszym i wiekszym mercedesem podczas gdy ja pewnie przy Dacii pozostane...
no widzisz godzil
jaki jestes, co i jak piszesz widza wszyscy
wiec twoje opowiadanie czegos innego i tak nie ma sensu

ja nie pisalem o tobie a o twojej postawie charakterystycznej dla kaczystow, twoje czyny mowia o tobie i ja ciebie widze przez twoje czyny
tak wiec widze kaczyste zapatrzonego w dyktatorka na kaczych lapach
a tlumaczenie ze jestes swintuchem bo inni tez takimi sa lub byli jest dosc cienkie bo stawia ci w tym samym szeregu z tymi ktorych krytykujesz i w ten sposob mowiac o nich mowisz o sobie
tak wiec odbiorca tych wszystkich twoich epitetow, wyzwisk i insynuacji jestes ty sam
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jak donosza media drugi dudek chce za pomoca solidarnosci rozbijac demonstracje kodu
czy trzeba to jeszcze komentowac
ciekaw jestem ilu pociagnie za soba
co duda to wiekszy pajac
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

aby cokolwiek zmienic trzeba siegnac do przyczyn
zgadzam sie z tym calkowicie
to jednak jest procesem dlugotrwalym jesli w ogole mozliwym
ze wzgledu na polska mentalnosc
To nie tylko mentalność (części) spoleczeńtwa. To dlugotrwaly proses dzielenia i slócania przez PiS narodu, antagonizowanie Polaków na tle uczuć religijnych, grup społecznych, regionalnych, niemal w każdej warstwie społecznej.wspieranie moralne agresywnych ruchów nacjonalistycznych i kiboli, prowokacje i oszczerstwa. Potem wystarczylo sprawić wrazenie troski o najbiedniejszych, kupić ich obietnicami, na które państwa nie stać. Nie wiem czy kto sledzi przerażająco rosnący deficyt finansów państwa. Niektórzy udają że nie widza demontażu demokracji.
Kaczynski i Macierewicz to przestepcy i wierzę że kiedyś drogo za to zapłacą.
A godzilla to nieprzeciętny tuman i tatarszczuk z genami mordercow, czekający na krwawe wydarzenia na ulicach Polski. Nic tylko ukręcic ten glupi leb przy samym tylku.
Zablokowany