babulenie
Re: babulenie
To juz chyba nie sa przypuszczenia,w jakim celu ten pakistanczyk to zrobil ?,no chyba ze to znowu ktos ,u kogo
stwierdza jakies niedomagania psychiczne...
stwierdza jakies niedomagania psychiczne...
Re: babulenie
tego pakistanczyka juz wypuszczono z braku dowodowjordan274 pisze:To juz chyba nie sa przypuszczenia,w jakim celu ten pakistanczyk to zrobil ?,no chyba ze to znowu ktos ,u kogo
stwierdza jakies niedomagania psychiczne...
to nie on
Re: babulenie
Tego nie wiedzialem ,przepraszam ale dopiero przed godzina wrocilem z pracy i niczego ani nie sluchalem
ani nie czytalem i dlatego myslalem, ze nic sie nie zmienilo,to pewnie rzeczywiscie wyglada to zagadkowo..
ani nie czytalem i dlatego myslalem, ze nic sie nie zmienilo,to pewnie rzeczywiscie wyglada to zagadkowo..
Re: babulenie
pomorzaku
podobny u nas
ale
z nozem w zebach
CYC
podobny u nas
ale
z nozem w zebach
CYC
Re: babulenie
no to maja szeroki usmiechzoskicyc pisze:pomorzaku
podobny u nas
ale
z nozem w zebach
CYC
Re: babulenie
Jak za dawnych czasow

Rząd Szydło stworzył ... raj dla Polaków. Dla ponad 70 proc. obywateli Polski 2016 rok był znakomity!
Opozycji nie w smak nastroje Polaków. Dlatego za wszelką cenę dążą do destabilizacji społeczeństwa. Rok 2017 na pewno nie będzie pod tym względem inny. Opozycja będzie chciała wywołać konflikt - czy wojnę domową, tego nie wiemy. Wiemy za to jedno, dla ponad 70 proc. Polaków rok 2016 - czyli rok rządów PiS i prezydenta Dudy, był jednym z najlepszych lat w Polsce. Poczucie szczęścia zadomowiło się za rządów Beaty Szydło w domach większości Polaków!
Sondaż przeprowadzony dla "Dziennika Gazety Prawnej" nie pozostawia złudzeń. Za rządów PiS Polacy są optymistami i szczęśliwymi ludźmi. Tak uważa 70 proc. pytanych. "Ponad 70 proc. pytanych twierdzi, że mijający rok był dobry na ich rodzin, a 67 proc. - że był dobry dla nich osobiście, podczas gdy dla Polski odpowiedni odsetek odpowiedzi wynosi 52. proc., a dla świata - 49 proc".
Staliśmy się wreszcie optymistami - twierdzi politolog Norbert Maliszewski.
Na pewno nie jest to w smak polskiej opozycji z kategorii KOD czy Petru. Po raz pierwszy od wielu lat Polacy czują się u siebie dobrze. I trzeba mocno podkreślić - to nie zasługa poprzednich rządów PO - PSL, która robiła wszystko tylko dla swoich popleczników, pomijając, wręcz gardząc normalnymi Polakami, których wulgarnie pani Młynarska nazwała "Januszami".
Polska idzie dobrą drogą, by wkrótce stać się po prostu rajem w Europie. Jeśli rząd Szydło będzie rządził jeszcze kilka lat, na pewno będziemy - o czym mówi np. ośrodek analityczny Stratfor - potęgą w Europie.
http://telewizjarepublika.pl/rzad-szydl ... 42584.html

Re: babulenie
Wielki jest dobrobyt dla Polski za rządów Szydło. Wreszcie Polacy są szczęśliwi! A jeżeli dodać do tego pomyślność duchową, to tylko żyć i nie umierać.
Ale najważniejsze jest dobroczynne dla kobiet działanie nasienia męskiego, jak poucza niejaka Prof. Dudziak. Święta ta osoba jest odpowiedzialna za wychowanie seksualne młodzieży i dbałość o jej moralność i pobożność.
Ale najważniejsze jest dobroczynne dla kobiet działanie nasienia męskiego, jak poucza niejaka Prof. Dudziak. Święta ta osoba jest odpowiedzialna za wychowanie seksualne młodzieży i dbałość o jej moralność i pobożność.


