babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

To juz chyba nie sa przypuszczenia,w jakim celu ten pakistanczyk to zrobil ?,no chyba ze to znowu ktos ,u kogo
stwierdza jakies niedomagania psychiczne...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:To juz chyba nie sa przypuszczenia,w jakim celu ten pakistanczyk to zrobil ?,no chyba ze to znowu ktos ,u kogo
stwierdza jakies niedomagania psychiczne...
tego pakistanczyka juz wypuszczono z braku dowodow
to nie on
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Tego nie wiedzialem ,przepraszam ale dopiero przed godzina wrocilem z pracy i niczego ani nie sluchalem
ani nie czytalem i dlatego myslalem, ze nic sie nie zmienilo,to pewnie rzeczywiscie wyglada to zagadkowo..
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Swiatecznie

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pomorzaku

podobny u nas
ale
z nozem w zebach

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:pomorzaku

podobny u nas
ale
z nozem w zebach

CYC
no to maja szeroki usmiech
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Jak za dawnych czasow
Rząd Szydło stworzył ... raj dla Polaków. Dla ponad 70 proc. obywateli Polski 2016 rok był znakomity!

Opozycji nie w smak nastroje Polaków. Dlatego za wszelką cenę dążą do destabilizacji społeczeństwa. Rok 2017 na pewno nie będzie pod tym względem inny. Opozycja będzie chciała wywołać konflikt - czy wojnę domową, tego nie wiemy. Wiemy za to jedno, dla ponad 70 proc. Polaków rok 2016 - czyli rok rządów PiS i prezydenta Dudy, był jednym z najlepszych lat w Polsce. Poczucie szczęścia zadomowiło się za rządów Beaty Szydło w domach większości Polaków!

Sondaż przeprowadzony dla "Dziennika Gazety Prawnej" nie pozostawia złudzeń. Za rządów PiS Polacy są optymistami i szczęśliwymi ludźmi. Tak uważa 70 proc. pytanych. "Ponad 70 proc. pytanych twierdzi, że mijający rok był dobry na ich rodzin, a 67 proc. - że był dobry dla nich osobiście, podczas gdy dla Polski odpowiedni odsetek odpowiedzi wynosi 52. proc., a dla świata - 49 proc".

Staliśmy się wreszcie optymistami - twierdzi politolog Norbert Maliszewski.

Na pewno nie jest to w smak polskiej opozycji z kategorii KOD czy Petru. Po raz pierwszy od wielu lat Polacy czują się u siebie dobrze. I trzeba mocno podkreślić - to nie zasługa poprzednich rządów PO - PSL, która robiła wszystko tylko dla swoich popleczników, pomijając, wręcz gardząc normalnymi Polakami, których wulgarnie pani Młynarska nazwała "Januszami".
Polska idzie dobrą drogą, by wkrótce stać się po prostu rajem w Europie. Jeśli rząd Szydło będzie rządził jeszcze kilka lat, na pewno będziemy - o czym mówi np. ośrodek analityczny Stratfor - potęgą w Europie.

http://telewizjarepublika.pl/rzad-szydl ... 42584.html

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

po swiatecznych smakolykach czas na troche sportu
choc w terenie to troche wiecej wysilku jak na prostym

jestem w transie

Obrazek
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Wielki jest dobrobyt dla Polski za rządów Szydło. Wreszcie Polacy są szczęśliwi! A jeżeli dodać do tego pomyślność duchową, to tylko żyć i nie umierać.
Ale najważniejsze jest dobroczynne dla kobiet działanie nasienia męskiego, jak poucza niejaka Prof. Dudziak. Święta ta osoba jest odpowiedzialna za wychowanie seksualne młodzieży i dbałość o jej moralność i pobożność.
Zablokowany