Gnojek strachem podszyty

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14356
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: godzilla »

Andrzej L pisze:Co ty mi tu podsyłasz? Tutsi i Hutu to Rwanda.

Powinieneś teraz kochać Roberta Mugabe dożywotniego prezydenta Zimbabwe, który z afrykańskiego koszyka chleba którym było Zimbabwe(Rhodesja) zrobił żebraka afryki a sam mieszka w pałacu.

W Angoli urzędował Castro z ruska pomocą.
faktycznie popieprzyly mi sie cytaty....
Die Enthnisierung ist ein bedeutender Punkt in der Politik der Machthaber und ist ein häufig auftretendes Merkmal nachkolonialer Gesellschaften. Gemeint ist damit die Zugehörigkeit zu einer ethnisch definierten Gruppe und die damit einhergehende Abgrenzung zu einer anderen. In Ruanda wurde dies bewusst von der belgischen Kolonialmacht benutzt. Die ethnische Definition der Tutsi oder Hutu ist eine Erfindung der Kolonialverwal-tung, um Menschen einer Gruppe zu mobilisieren, politische Ziele gegen über einer anderen durchzusetzen.

Die Rassenideologie Belgiens bestand darin, dass sie behauptete, die Tutsi seien ein aus Nordafrika und Arabien eingewandertes Volk,
rasistowska Belgia tam miala swoje smierdzace interesiki...
godzilla
Posty: 14356
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: godzilla »

Andrzej L pisze:Prawo białego człowieka to prawo: MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO.

INNEGO NIE POTRZEBA
no to go miluj i mu nie zaluj zasilkow...

roberta mugabe nie lubie bo to zdaje sie bandyta... jak zreszta wszyscy ci kochani przez Waszyngton czy Moskwe "przywodcy"....
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: zoskicyc »

godzila
ja niebardzo lubie wierzyc - ale
zarowno ty jak i ja znamy tzw wersje oficjalna
powszechnego zjawiska glodu i "pomocy dla kraow
trzeciego swiata - wiem ile placa niemcy nie wiem
ile inni lecz sa to powazne sumy i tu zaczyna sie
problem

placi sie goptowka - peniedzmi a nie towarem
i ma sie swiety spokokj ale nikt nie kontroluje
na co przeznacza sie te pieniadze /przypominam
unijna pomoc palestynie walczacej w postaci goptowki
na konto niejakiego arafata - w koncu drobiazg

co sie okazuje
bardzo czesto tak zwana pomoc (pieniezna)
przeznaczona jest na zakup broni - co cieszy
merklistow naszego poteznego kraju bo w ten
sposob funkcjonuje znakomicie nasz przemysl
zbrojeniowy

konkretnie - "ja ci dam pieniadze w ramach
pomocy a ty rob z tym co chcesz - najlepiej
byloby gdybys zakupil u nas towar w postaci
maszngewerow"

pomoc dorazna w formie melioracji - budowy szpitali
czy szkol natrafia na powazne problemy bo sily
kierujace tymi panmstwami wola gotowke na cele
jak wyzej

potem onz wysyla wojska i tak dalej i tak dalej
wiec nie warto nawet o tym wspominac

wszystkiego najlepszego
przez zasnieciem

CYC
godzilla
Posty: 14356
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: godzilla »

a gdy sie trafi taki bandyta jak kadafi co to pociagnie wode najwiekszymi i najnowoczesniejszymi na swiecie wodociagami na swiecie z srodka pustyni przez tysiace kilometrow i jest w stanie urzyznic i nawodnic cala zamieszkala czesc Libii to przeciez trzeba go zgladzic, rozpizdzic caly kraj, zlikwidowac wszystkie zdobycze socjalne jak darmowe mieszkania, darmowa sluzba zdrowia na solidnym swiatowym poziomie, darmowa nauke, darmowe zaopatrzenie w energie elektryczna i pare jeszcze innych rzeczy, ktore tak rozleniwily Libijczykow ze az zaprotestowali przeciwko krwawemu dyktatorowi... no i trza bylo zaprowadzic tam demokracje na gruzach tego rozpasanego socjalizmu.... rwa go kulszowa mac!
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: Andrzej L »

Godzilla tak napisałeś i Libii jakbyś pół życia tam spędził. To nigdy nie wyglada tak jak ktoś chciałby żeby wygladało. Podobno w w PRL-u tez nie było tak źle. Wszyscy mieli robotę. Szli do roboty na 6:00, od 9:00 do 9:15 przerwa śniadaniowa i akord do 14:00.

Mam tu znajomego, który pracował na uniwersytecie w Mosulu przez 5 lat. Nasłuchałem się ich opowieści i metod rodziny Sadama.
Wyjazd do Australii załatwiał sobie w ambasadzie australijskiej w Turcji. W Bagdadzie nie mógl bo ambasada była nafaszerowana sadamowymi szpiegami. Gdziekolwiek jechali samochodem mieli za soba "ogon".

Też tak chciałbyś żyć?

Piszesz o wodociągach. W Warszawie mieszkańcy są wielce zadowoleni, że mają ciepłą wode w kranach i aż skaczą z radości.

Czy zwierzaki w ZOO sa zadowolone ze swojego życia? Powinny być. Moaja opieke lekarską za darmochę, żarcie też za darmoche i jeszcze obsługa jakies rozrywki im zapewnia od czasu do czasu.

Czytałem o Rwandzie i tych Hutu i Tutsi.
Czytalem to troche inaczej, o wojskach ONZ(belgijskich też). Ale wiem, że chociażbym cytował kogoś kto tam był i to przeżył, Twoje źródła informacji zawsze muszą być bardziej wiarygodne.
I niech tak będzie. Po co sie spierać o drobiazgi.
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: Andrzej L »

Godzilla: powiedz mi czy dostałeś kiedykolwiek coś wartościowego ZA DARMO?
Tak bezinteresownie.
godzilla
Posty: 14356
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: godzilla »

Andrzej L pisze:Godzilla tak napisałeś i Libii jakbyś pół życia tam spędził. To nigdy nie wyglada tak jak ktoś chciałby żeby wygladało. Podobno w w PRL-u tez nie było tak źle. Wszyscy mieli robotę. Szli do roboty na 6:00, od 9:00 do 9:15 przerwa śniadaniowa i akord do 14:00.

Mam tu znajomego, który pracował na uniwersytecie w Mosulu przez 5 lat. Nasłuchałem się ich opowieści i metod rodziny Sadama.
Wyjazd do Australii załatwiał sobie w ambasadzie australijskiej w Turcji. W Bagdadzie nie mógl bo ambasada była nafaszerowana sadamowymi szpiegami. Gdziekolwiek jechali samochodem mieli za soba "ogon".

Też tak chciałbyś żyć?
a co mnie sadam obchodzi? on byl amerykanska marionetka... ja pisalem o Kadafim... skoro go zamordowali to musial byc w jakis sposob porzadnym czlowiekiem...

wybacz ale.... powstrzymam sie.... wodociag dostarczajacy DARMOWA wode na tereny pustynne to troche cos WIEKSZEGO niz wodociag w miescie europejskim... nie uwazasz?

wystarczajaca ilosc wody na pustyni to jest POTEZNE BOGACTWO... no ale komu ja to pisze.... ty przeciez wiesz ze jak jest susza to nie wolno ogrodka podlewac, nie?

i tyle... ciebie za mocno ta susza nie uderza ale wyobraz sobie ze twoje zycie zalezy od dostepnosci do wody to wtedy przestaniesz takie glodne kawalki opowiadac...

ten WODOCIAG plus ropa to byli najwieksi wrogowie demokracji...

ten wodociag powodowal ze Libia mogla byc MOCARSTWEM... a teraz jest znowu biednym krajem pustynnym...

Obrazek

a tu cos do czytania ale po niemiecku: http://www.politaia.org/kriege/die-liby ... itaia-org/
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: zoskicyc »

panie godzila
zauwaz pan ze usa jest pod wzgledem militarnym
najlepiej zorganizowanym panstwem swiata (rowniez
logistycznie) a z tym co sie ma cos trzeba robic bo
zardzewieje - testujac wprzody efekty ekonomiczne
bo piszac o libii zaiste wiesz ze kiedy "zwalczano"
instalowano juz nowa siec rurociagow naftowach
ktore floty powietrzne ochranialy------------------

do cholery
czy i tu mamy powolywac sie na biblie i na brzeczace
telefony? - tu chodzi o realia a nie o zagadki

capito?

CYC

ja pisalem tu juz o "kulturze kalwinistycznej"
anglia i usa sa tej kultury siedliskiem - sekt urodzonych
w holandii-niemczech i anglii - kutltury wyniklej z swietego
protestanta tez wbitych na koscielnych drzwiach bedacych
antyteza katolicyzmu ( - pomoz bratu swemu
co i tak slabo funkcjonuje ) tezy - walcz lokciem dupa i glowa
o twoje wylacznie dobro - zapanuj /tu moglbym zacytowac pewne
przemowienie dawnego prezydenta usa na ten temat -ale nie
chce powtorzyc tego co juz tu cytowalem/ - zatem - nie nalezy
sie dziwic ze zgodnie z taka ideologia usa celem jest zapanowanie
lokciami rakiet pod warunkiem kalkukacji swego dobra
aloha napisala kiedys ze spoleczenstwo amerykanskie nie jest
militarystyczne - ale co jesli zyje w militarnym panstwie
i wybiera jako swych przedstawicieli militarystow? -
ameryka zada nie dobra ludzkosci to sloganowy plaszczyk
lecz jak podobnie jakpewien facet zechcial dobra wlasnego
wybranego narodu - co daj boze - spalilo tragedia
kurwamacaja
capito

wy lobuzy - powiescie minie za te slowa - ale zycze sobie
by wykonal to facet ktorego na szczescie tu nie widze

capito
gwozdziu?
gwozdziem przybity jam jest
akamac - capito

CYC
godzilla
Posty: 14356
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: godzilla »

Zaopatrzenie w wode kilku krajow polnocnoafrykanskich jak Libia,Egipt i kilka innych na prawie 5000 lat i totalna niezaleznosc od bandyckiej mafii swiatowej zwanej bankiem swiatowym...
To przeciez byla zbrodnia na ich ku.rewskiej demokracji....
Andrzej L
Posty: 368
Rejestracja: pt cze 07, 2013 7:34 pm

Re: Gnojek strachem podszyty

Post autor: Andrzej L »

ten wodociag powodowal ze Libia mogla byc MOCARSTWEM... a teraz jest znowu biednym krajem pustynnym...
Co się stało z ta wodą?
Smok Wawelski ja wypił?
Czy może bank Światowy wlał ją do swoich sejfów?

Nie pojmuję jak w ciagu kilku lat zapasy na 5000 lat wyparowały. Wsiąkły w saharyjskie piaski?

Coś polewasz Godzilla, jak Wisła na wiosnę.
ODPOWIEDZ