Gnojek strachem podszyty
Re: Gnojek strachem podszyty
Szczerze Alex, szczerze? Wiem, o co Tobie chodzi.
Re: Gnojek strachem podszyty
wydaje mi sie ze iraq prowadzil wojne z iranem - moze sie myle i drugiej swiatowej wogole nie bylo
wowczas udowodniono uzycie chyba gazow stolcowych w celu omamienia klasy robotniczej spiacych
arabow - zreszta - nie wiem ale podobnie jak zydzi sa teoretycznym wymyslem niemcow - gazy stolcowe sa
wymyslem najwybitniejszych expertow-uczonych i temu podobne - amerykanskich - ipres panie nikita
rowniez nie bylo - bo jak pan twierdzi - nie bylo - to znaczy nie bylo ale sa tylko gazy w kopalniach wegla kamiennego na oberszlesijen zwane metanem - nierozpoznawalne dla ludzkiego oka i ucha - dlatego kapital
zlikwidowal czujniki by szybciej zdychano przy produkcji wegla kamiennego ktory zanieczyszcza swiat wbrew ostrzezeniom herrfraumerkla ktora tupiac nozka jak slup telegraficzny wszystko jest w stanie udowodnic
silna wola cuda zdola
capito?
CYC
wowczas udowodniono uzycie chyba gazow stolcowych w celu omamienia klasy robotniczej spiacych
arabow - zreszta - nie wiem ale podobnie jak zydzi sa teoretycznym wymyslem niemcow - gazy stolcowe sa
wymyslem najwybitniejszych expertow-uczonych i temu podobne - amerykanskich - ipres panie nikita
rowniez nie bylo - bo jak pan twierdzi - nie bylo - to znaczy nie bylo ale sa tylko gazy w kopalniach wegla kamiennego na oberszlesijen zwane metanem - nierozpoznawalne dla ludzkiego oka i ucha - dlatego kapital
zlikwidowal czujniki by szybciej zdychano przy produkcji wegla kamiennego ktory zanieczyszcza swiat wbrew ostrzezeniom herrfraumerkla ktora tupiac nozka jak slup telegraficzny wszystko jest w stanie udowodnic
silna wola cuda zdola
capito?
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
...i dlatego Sadam uzyl gazu w wojnie z Syria...wydaje mi sie ze iraq prowadzil wojne z iranem
CYC
aha!
Re: Gnojek strachem podszyty
No ale wtedy saddam byl sojusznikiem usa, wiec mu bylo wolno wystawic dupe i skierowac gazy stolcowe na wrogow tzw. Demokracji....
Re: Gnojek strachem podszyty
Szczerze Alex, szczerze?
Gazy stolcowe to głównie metan z fermentacji beztlenowej z domieszką zapachową zwaną merkaptanami. Merkaptany - tioetery używa się DO NAWANIANIA ERDGAZU DLA BEZPIECZEŃSTWA przeciwwybuchowego.
Ocieplenie klimatu jest związane z tym problemem, bo najbardziej pierdzą krowy.
Satrapa korzysta z postępu techniki, ale demokracja wyprzedza satrapów i potrafi skarcić dla własnego istnienia, jak za Gaswagen i nazistowski postęp przemocy.
Demokracja poznała skuteczność postępu po użyciu bomb atomowych, czyli testowanie jest ważne, jeszcze jest bomba neutronowa.
Kto pierwszy?
Gazy stolcowe to głównie metan z fermentacji beztlenowej z domieszką zapachową zwaną merkaptanami. Merkaptany - tioetery używa się DO NAWANIANIA ERDGAZU DLA BEZPIECZEŃSTWA przeciwwybuchowego.
Ocieplenie klimatu jest związane z tym problemem, bo najbardziej pierdzą krowy.
Satrapa korzysta z postępu techniki, ale demokracja wyprzedza satrapów i potrafi skarcić dla własnego istnienia, jak za Gaswagen i nazistowski postęp przemocy.
Demokracja poznała skuteczność postępu po użyciu bomb atomowych, czyli testowanie jest ważne, jeszcze jest bomba neutronowa.
Kto pierwszy?
Re: Gnojek strachem podszyty
bo demokracja jest zawsze szybka... jak dziala w interesie "swoich" satrapow...
Re: Gnojek strachem podszyty
Z tego co przeczytałem najwieksze źródło pieniążków jest w swajcarskich bankach. Te ichnie sejfy są gdzieś głęboko pod ulicami swajcarskich miast.godzilla pisze:Wszystkie te protesty i wojny sa finansowane z jednego zrodla...
Re: Gnojek strachem podszyty
To nie jest zrodlo tylko miejsce przechowywania..... zrodla bez doplywu wysychaja...
Co ty w tym watku chcesz udowodnic i do czego ci to potrzebne?
Co ty w tym watku chcesz udowodnic i do czego ci to potrzebne?
Re: Gnojek strachem podszyty
udowadniam ze najwieksze zasoby (rowniez niemieckie)
znajduja sie w (bodaj) fort knox - diabli wiedza - moze juz
przetopione na gewery
CYC
znajduja sie w (bodaj) fort knox - diabli wiedza - moze juz
przetopione na gewery
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
poza tym
te diengi nie sa wlasnoscia szwajcu
oni moga nimi tylko procentowac
gdzie inwestuja - to jest inna rzecz
austryja czyni podobnie - nie mowiac
o innych - czasem warto zyc z %%%%
wiem tylko jedno
nie pozyczaj diengow bankom
bo wystrychna cie na dudka jako
mnie sie nim zostac udalo
CYC
te diengi nie sa wlasnoscia szwajcu
oni moga nimi tylko procentowac
gdzie inwestuja - to jest inna rzecz
austryja czyni podobnie - nie mowiac
o innych - czasem warto zyc z %%%%
wiem tylko jedno
nie pozyczaj diengow bankom
bo wystrychna cie na dudka jako
mnie sie nim zostac udalo
CYC