Gnojek strachem podszyty
Re: Gnojek strachem podszyty
panie nikita
zajrzyj pan czasem do jakiejs xiegi
---------------------------------------------------
Der Erste Golfkrieg war ein Krieg zwischen dem Iran und dem Irak, der vom 22. September 1980 bis zum 20. August 1988 andauerte (auch Iran-Irak-Krieg oder Irak-Iran-Krieg; im Unterschied zum Irak-Kuwait-Krieg, dem Zweiten Golfkrieg).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
o drittem golfkrigu wiesz napewno
ze wystapil z woli boga jak spiewal
prezydent stanow zjednoczonych
wlasnie
w tym pierwszym krigu mial iraq
rzekomo uzyc gazow stolcowych
co podala soldateska amerykanska
cypito?
CYC
zajrzyj pan czasem do jakiejs xiegi
---------------------------------------------------
Der Erste Golfkrieg war ein Krieg zwischen dem Iran und dem Irak, der vom 22. September 1980 bis zum 20. August 1988 andauerte (auch Iran-Irak-Krieg oder Irak-Iran-Krieg; im Unterschied zum Irak-Kuwait-Krieg, dem Zweiten Golfkrieg).
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
o drittem golfkrigu wiesz napewno
ze wystapil z woli boga jak spiewal
prezydent stanow zjednoczonych
wlasnie
w tym pierwszym krigu mial iraq
rzekomo uzyc gazow stolcowych
co podala soldateska amerykanska
cypito?
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
...a trzeci golfkrig (mit Beleuchtung und Giftgas) Sadama przeciw Syrii odbyl sie w glowie pana CYCa...
sadam uzyl gazu w wojnie z syria -
nikogo to nie zainteresowalo
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
drogi nikito
doskonale wiesz - bo od samego poczatku
pisalem o wojnie z iranem - to przekretlo
wzielo sie z przejezyczenia bo caly czas
trabia tylko o syrii ktora jest wlasnoscia
obamy - nie powinienes wybrzydzac lecz
zwrocic uwage i zastanow sie dobrze nim
znow wysmiejesz ze wojny iraqu z
iranem nie bylo - bardzo latwo jest wysmiac
oczywisty blad aLE samemu szastac bledem
rzeczowym
cyc
doskonale wiesz - bo od samego poczatku
pisalem o wojnie z iranem - to przekretlo
wzielo sie z przejezyczenia bo caly czas
trabia tylko o syrii ktora jest wlasnoscia
obamy - nie powinienes wybrzydzac lecz
zwrocic uwage i zastanow sie dobrze nim
znow wysmiejesz ze wojny iraqu z
iranem nie bylo - bardzo latwo jest wysmiac
oczywisty blad aLE samemu szastac bledem
rzeczowym
cyc
Re: Gnojek strachem podszyty
masz na mysli te pozycje skad pochodzi ten fragment?zoskicyc pisze:staram sie nie polecac xiazek - uczynie to jednak szczegolnie
w kierunku andrzeja l. by wzial do reki ortegi y
gasseta "la rebelion de las masas" - po polsku bunt mas
z cala pewnoscia tlumaczone na jezyk polski - napisana
w 1930 roku - tam jest wszystko!
CYC
Kto rządzi Światem?
Cywilizacja europejska - jak to już kilkakrotnie powtarzałem - spowodowała automatycznie bunt mas. Z jednej strony jest to zjawisko napawające optymizmem; jak już mówiliśmy, bunt mas jest jednoznaczny ze wspaniałym rozrostem ludzkiego życia, którego jesteśmy obecnie świadkami. Z drugiej jednak strony, jest to zjawisko groźne, bo bunt mas jest jednoznaczny z dogłębną demoralizacją ludzkości. Spójrzmy teraz na to z nowego punktu widzenia.
Re: Gnojek strachem podszyty
Niedźwiedzie z różnych państw rozkazują przenośić palety ze szmalem z jednej piwnicy do drugiej.godzilla pisze:To nie jest zrodlo tylko miejsce przechowywania..... zrodla bez doplywu wysychaja...
Co ty w tym watku chcesz udowodnic i do czego ci to potrzebne?
Ą świstaki siedzą sobie w kąciku i zawijają cukierki w złocone papierki, i do koszyczka, i do koszyczka.
Przysłowie: Najciemniej jest pod latarnią.
Re: Gnojek strachem podszyty
godzil
to wyglada na fragment tlumaczenia y gasseta
bo jemu miedzy innymi o to chodzi - widzac
jak wykazala rewolucja francuskja i rewolucja
pazdziernikowa inne niebezpoieczenstwo
xiazka jest warta polecenia - to jest jakby
brewiarz dzisiejszej rzeczywistosc - coz
z tego kiedy my - ci kztorzy maja otwarte
oczy wlasnie to widza i maja przyjemnosc
tego przezywania ale - facet napisal to
bodaj juz w 1930
CYC
to wyglada na fragment tlumaczenia y gasseta
bo jemu miedzy innymi o to chodzi - widzac
jak wykazala rewolucja francuskja i rewolucja
pazdziernikowa inne niebezpoieczenstwo
xiazka jest warta polecenia - to jest jakby
brewiarz dzisiejszej rzeczywistosc - coz
z tego kiedy my - ci kztorzy maja otwarte
oczy wlasnie to widza i maja przyjemnosc
tego przezywania ale - facet napisal to
bodaj juz w 1930
CYC
Re: Gnojek strachem podszyty
W tamtych czasach jeszcze pisali o tym jak swiat wyglada naprawde... potem jakby przestali...
Re: Gnojek strachem podszyty
bo stwierdzil
jaka jest rzecztywistosc
ktora kazdy majacy olej
w glowie - widzi
wiec powiedzial (sobie)
po co pisac o tym co jest
godzil
jesli ktos urodzil sie slepcem
slepcem pozostanie nim do konca
zycia - bo nie widzi sie oczami
to jest tylko projekcja -ale czerepem
na karku - nie zadawaj sie nigdy
z nawiedzonymi i idiotami
nie warto#
CYC (jako wyrazenie objetosci)
jaka jest rzecztywistosc
ktora kazdy majacy olej
w glowie - widzi
wiec powiedzial (sobie)
po co pisac o tym co jest
godzil
jesli ktos urodzil sie slepcem
slepcem pozostanie nim do konca
zycia - bo nie widzi sie oczami
to jest tylko projekcja -ale czerepem
na karku - nie zadawaj sie nigdy
z nawiedzonymi i idiotami
nie warto#
CYC (jako wyrazenie objetosci)
Re: Gnojek strachem podszyty
muzulmanska propaganda, w ogole po co tym sie tu i teraz zajmowac??