babulenie
Re: babulenie
no prosze... wyguglowal ze tablice tam na Florydzie maja z tylu...
no brawo!
bo chyba mnie nie musiales o tym informowac? ja tam juz kilkakrotnie bylem...
no brawo!
bo chyba mnie nie musiales o tym informowac? ja tam juz kilkakrotnie bylem...
Re: babulenie
panie godzila
wielokrotnie - sylabizujac do tego typa
wzmiankowalem pismo "morning star" -
ze niby on z niego "czerpie"
nigdy nie zaprzeczyl - ze takie pismo na fl nie istnieje
ale istnialo na poczatku 19-w w stanie oregon
powtarzam - nigdy nie sprostowal ze "klamie" - ale
czepüial sie kazdego szczegolu i powiadal - klamiesz
co ty na to?
CYC



wielokrotnie - sylabizujac do tego typa
wzmiankowalem pismo "morning star" -
ze niby on z niego "czerpie"
nigdy nie zaprzeczyl - ze takie pismo na fl nie istnieje
ale istnialo na poczatku 19-w w stanie oregon
powtarzam - nigdy nie sprostowal ze "klamie" - ale
czepüial sie kazdego szczegolu i powiadal - klamiesz
co ty na to?
CYC



Re: babulenie
Godzilla ty się lecz balwanie, nawet nie wiesz co mi napisalś.
I tak, tak! - w googlach informują ze tablice rejstracyjne na Florydzie sa z tylu...Chyba takich debili jak ty.
I tak, tak! - w googlach informują ze tablice rejstracyjne na Florydzie sa z tylu...Chyba takich debili jak ty.
nawet debilu nie wiesz jak wygladaja prawdziwe tablice rejestracyjne na Florydzie...
i gdzie sie je umieszcza...
Re: babulenie
Na dziecinne odzywki chcesz odpowiedzi? Naprawde myślisz, ze wzialem cie na poważnie?nigdy nie zaprzeczyl - ze takie pismo na fl nie istnieje
ale istnialo na poczatku 19-w w stanie Oregon
Cyc
Oprzytomniej. Ale napisałem kilka razy o intrnnecie i dostępie informacji z każdego zakątka świata,
Udajesz ze nie pamiętasz, dziadu.
Ty jeszcze wtenczas nie wiedziales jak uzywać internetu, do dzisiaj nie wiesz.
A dzisiaj możesz pisać co chcesz, nikt nie sprawdzi a tylko taka szmata bez honoru jak ty
potrafi tworzyć plotki i zmyślać niczego nie udowdnić. Śmieszny bezzębny starzec.
Rzeczywiscie wierzysz, ze ktoś tutaj bierze na poważnie wasze pisanie? Idioto.
Re: babulenie
prawdziwie rzeczowe argumenty...Reflex pisze:Na dziecinne odzywki chcesz odpowiedzi? Naprawde myślisz, ze wzialem cie na poważnie?
Oprzytomniej. Ale napisałem kilka razy o intrnnecie i dostępie informacji z każdego zakątka świata,
Udajesz ze nie pamiętasz, dziadu.
Ty jeszcze wtenczas nie wiedziales jak uzywać internetu, do dzisiaj nie wiesz.
A dzisiaj możesz pisać co chcesz, nikt nie sprawdzi a tylko taka szmata bez honoru jak ty
potrafi tworzyć plotki i zmyślać niczego nie udowdnić. Śmieszny bezzębny starzec.
Rzeczywiscie wierzysz, ze ktoś tutaj bierze na poważnie wasze pisanie? Idioto.
Re: babulenie
Jakas masakra ,po raz 17 w ciagu dzisiejszego dnia leje deszcz,przypomina mi to nasze plywanie przez 12 lat
jachtem po Mazurach, tam tez dosc czesto bywala taka pogoda ale jacht sie sprzedalo ,kupilo duzo wiekszy ,juz balastowo-mieczowy ale potem juz na to plywanie rodzinie odeszla ochota i tez trzeba bedzie gdzies go upchnac ,bo narazie placi sie tylko za postojowe.
jachtem po Mazurach, tam tez dosc czesto bywala taka pogoda ale jacht sie sprzedalo ,kupilo duzo wiekszy ,juz balastowo-mieczowy ale potem juz na to plywanie rodzinie odeszla ochota i tez trzeba bedzie gdzies go upchnac ,bo narazie placi sie tylko za postojowe.
Re: babulenie
Panie Pomorzak,ja protestuje przeciw takiej wymianie,wprawdzie moze i dobrze ,ze ta ziemie podlalo ale jak tak dalej pojdzie ,to poplyniemy,a my to juz znamy mielismy ta przyjemnosc,chociaz nam na 3 pietrze mysle ,ze nic nie grozi. Ale zeby nas troche udobruchac mielismy dzis cudowna ,podwojna tecze,chociaz to.
Re: babulenie
tecza mi sie kiedys pieknie kojarzyla...
szkoda ze bolszewicy to popsuli...
szkoda ze bolszewicy to popsuli...
