babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

Czarne niewiniatka

zapomnieli co mieli w latach 50 I 60 XXw

http://www.detroitnews.com/story/news/l ... /86930930/

I jak dzis wyglada

maja rowne prawa do wszystkiego

lacznie z urzedem prezydenta

gdzie problem?

lenistwo

latwe zycie na koszt podatnika

duza kryminogennosc

65%-70% wiezniow to czarni

statystyki nie klamia

ale czarni swoje wiedza

I P.R

nie pisz mi P o duzych wyjatkach wsrod czarnych

znam ich wielu osobiscie I szanuje

ale w USA jest to za male %

media cos siedza cicho

ze afro-amerykanin zastrzelil z zimna krwia dwoch

niewinnych bialych I ranil kilku w Michigan

ot kuzwa CNN a do nich dolaczyl I FOX :(
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

denna wypowiedz... kazdy bialy rasista tak bedzie zawsze twierdzil...
najpierw sie nalapalo Murzynow w Afryce, wykorzystywalo sie na plantacjach, jako niewolnikow do wszystkiego, mordowalo sie ich, dreczylo, meczylo, torturowalo... a teraz to oni sa wszystkiemu winni bo czytaja te same gazety, ogladaja te same filmy i sa finansowani przez te same ciemne sily co to gazety rozne wyborcze finansuja...
przeciez to jest jedna totalna wojna prowadzona na tysiacu frontow jednoczesnie...
a ty tez dla tych ciemnych sil pracujesz... rasisto jeden...
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

alohilani pisze:Bylabym ostrozna z tym oskarzaniem o rasizm
kogos, kto na codzien zyje w tym kraju
i zna te sprawy jak widac od podszewki.
To rzeczywistosc i smutna prawda.
Z daleka to calkiem inaczej widac wyglada.
Wiele na te tamaty pisalo sie
przy roznych okazjach na forum.
Ktos, kto nie mieszkal w tym kraju,
a przyjezdzal tylko na wycieczki
nie ma o tych sprawach nawet
najbladszego z bladszych pojecia,
o bladym nawet nie wspominajac.
Kolonializm nie tlumaczy niczego.
Winny jest jeden z prezydentow,
ktory dal za duzo przywilejow i praw
,
nie zdajac sobie sprawy do czego to moze
w przyszlosci doprowadzic.
Od kilku dziesiecioleci widac tego skutki.
oj ten rasizm sie tam u was szerzy...
uznanie ludzkich praw dla pewnej grupy ludzi jest dawaniem przywilejow???

ps
cuda i dziwy... post alohilani wzial i poszedl sie....
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Rasizm i rzeczywistosc to dwie rozne rzeczy panie godzilla.

Zdjelam post i mialam racje.
Chodzi o riposte pod nim.
Winny jest jeden z prezydentow,
ktory dal za duzo przywilejow i praw.
Napisane bylo za duzo". Nie manipulowac wypowiedzia.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

piszesz ze ktorys z prezydentow dal za duzo praw i przywilejow Murzynom...
czyli jakie konkretnie maja prawa, ktorych nie maja ludzie o bledszym kolorze skory?

jakie przywileje maja, ktorych nie maja ludzie o bledszym kolorze skory?

moglabys je tu wyliczyc?

a moze chodzi ci o przywilej jazdy tym samym tramwajem?
czy prawo do oddychania tym samym powietrzem?

nie wiem, nie znam sie ale czuje tu smrodek ku klux klanu...
alohilani
Posty: 2653
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:34 pm

Re: babulenie

Post autor: alohilani »

Wielokrotnie o tym pisalismy przy roznych okazjach
przez te wszystkie lata.
Czasem az za duzo i za obrazowo.
Wystarczy.
Pan i tak wie swoje,
choc tak naprawde to nic w tych sprawach nie wie
poniewaz nie mieszka w tym kraju.
I jak tu dyskutowac?
Nie ma sensu.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

wymiencie z nami (brd) moslemow na czarnych z afryki
nie wiem czy my /brd/ nie skorzystalibysmy na tej zamianie
choc wiadomo ze wielu kolorowych w usa to rowniez moslemy
agresje turkow sa - jakby powiedziec - wrodzone - mowi o tym
historia tego cesarstwa - panstwa - rezymu - jak kto woli

CYC

nie mozna powiedziec dal za duzo praw - bo to dowodzi
segregacji i przeczy rownosci

widze to tutaj
ta rownosc polega na przywilejach - a szczegolnie na wyjatkach
ktore maja oni ale nie my - wkraczam tu na teren sadownictwa
za zjedzona bez zaplaty bulke - expedientka zostaje ukarana
za kradziez - za mordobicie i nozownictwo - placi sie zawieszeniem
kary co tyle jest warte co uniewinnienie - dlaczego? bo jeszcze nie
jest po merklowsku "zintegrowany" - dlaczego? bo brak pieniedzy na
integracje - czyzby integracja polegala na dawaniu pieniedzy?
czy nie powinna odbywac sie w innej sferze?
to sa kretactwa i falsz towarzysza z dedeeru
tak trzymac - az padniemy

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

alohilani pisze:Wielokrotnie o tym pisalismy przy roznych okazjach
przez te wszystkie lata.
Czasem az za duzo i za obrazowo.
Wystarczy.
Pan i tak wie swoje,
choc tak naprawde to nic w tych sprawach nie wie
poniewaz nie mieszka w tym kraju.
I jak tu dyskutowac?
Nie ma sensu.
skad ta pewnosc ze nic nie wiem?
to taka pewnosc jak u reflexa tylko w druga strone...
on twierdzi ze swiat jest piekny a ludzie sa dobrzy... tylko ja i cyc jestesmy zli...
zastanawiam sie tylko jak mozna dac ludziom ZA DUZO... praw i przywilejow...
niektorym bialoskorym by sie podobalo gdyby niewolnictwo ciagle jeszcze bylo prawem...

a cyc patrzy na problem tez od dupy strony... jesli sie sciaga uciekinierow czy innych "izolantow" do kraju to mozna im pozwolic aby zyli sobie z tego co znajda w smietnikach jak rodowitym Polakom w Polsce, albo pozwolic im na biologiczne przezycie zapewniajac pare rzeczy, jak mieszkanie, wyzywienie, nauke dla dzieci, opieke medyczna...

jesli np. rzad niemiecki traktuje azylantow lepiej niz rdzenna ludnosc i tamci faktycznie maja lepiej - nie pracujac, to nalezaloby zmienic rzad, wybrac nowy parlament... a nie miec pretensji do tych, ktorych tu sciagnieto obietnicami pieknego zycia...

miejcie pretensje do swoich ze sluchaja sie obcych, ktorzy chca zniszczyc wasza kulture czy narod zniszczyc biologicznie...
to co piszecie to oznaka rasizmu...

a jednoczesnie cyc obawia sie ze np. Polacy chcieliby decydowac o wlasnym kraju bo mu sie to zle kojarzy...

ps
jesli sie nie zapewni "izolantom" przezycia, a to znaczy tez utrzymania rodzin w krajach ich pochodzenia, sciagniecia rodzin itp. to beda w koncu mordowac, gwalcic i palic... bo taka jest kolej rzeczy, a kto sobie z tego nie zdaje sprawy jest dupa i trzeba go wymienic jesli czymkolwiek rzadzi czy o czymkolwiek decyduje...
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Barack Obama przyznaje, że w USA istnieje rasizm.
ja tez to przyznaje...
inni (na tym forum) udaja ze nie sa rasistami...

http://wpolityce.pl/swiat/300483-barack ... la-policji
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

Godzila
ty powinienes sie wyprostowac
bo
nie jest ze „sciagneli izolantow i azylantow“
lecz
nastapila przewidziana wedrowka ludow
/tu przyznaje ci racje i nie tylko ja jestem
tego zdania/ ktorej przyczyna jest wojenna
„demokratyzacja“ usa i nato tam gdzie
wiadomo bylo ze rozpeta sie wojny domowe
/typowy przyklad libia i iraq – nie wymieniajac
innych/ - dzis ci sami (merkla – zaby z pyska)
sepleni ze „ zrodu wedrowki ludow nalezy
zapobiec w tych krajach skad uciekinierzy
sie wywodza“ - i co – i gowno – dalej sepleniaczka
wysyla zoldakow by „zapobiegali“ - wiec sa – wiec
stoja i gowno moga zrobic – a bron z brd wedruje
dalej tam gdzie nie powinna sie znalezc

pytam
kto rozpetal wojne na balkanach?
Politycznie niemcy a reszty dokonali natowcy
dzis istnieje tam potrzeba „pilnowania pokoju“
przez zoldakow handlujacych narkotykami
dobra robota polityczna bylego kanclerza kohla
ktory widzial tam tylko „swoich“ kroatow co
ramie w ramie szli z wodzem trzeciej rzeszy
dzis mamy czwarta rzesze w niemczech dzieki
„zakupowi“ przez tegoz dedeeru i niedobitkom
realsocjalizmu ddr

nie masz racjij ze nie daje sie izolantom i azylatom
szans przezycia - bo jest tak ze sa oni utrzymywani
przez cale niemieckie spoleczenstwo – maja to co
jest im do przezycia potrzebne – a ze niektorzy
marza o mercedesach i sa rozczarowani – wiec
bandytuja – jest to inna rzecz – powinienes sie
zorientowac jak sprawa wyglada

ze sepleniaczka sie „szajsnela grubo“ to nie jest
wylacznie jej sprawa – ale jej poplecznikow i
wasali politycznych ktorym brak fantazji nie
pozwalajacej na przewidzenie tego co moze
sie stac
a
skutkiem tego nastapil w brd chaos polityczny
niech tego przykladem beda opublikowane listy
policjantow i opiekunow (izol) zawierajace
prosbe i uwagi by wreszcie sepleniaczka z ddr
zorientowala sie jak wyglada rzeczywistosc
bo to wszystko co preferuje polityka jej rzadu
jest utopia

wszelkie obawy o zniszczenie kultury – to jest
automatyczne - nie sa bezpodstawne – szczegolnie
w sytuacji kiedy podchodzi sie do tego problemu
z komplexem – pytam – dlaczego urzedowo nie
wolno bylo – w przypadku przestepstwa -
podac narodowosci przestepcy – czy byl to
algierczyk czy uciekinier z afganistanu – dlaczego?

Ano dlatego ze wciaz w potomkach adolfizmu
tkwi poczucie – czego? - winy? - nie – nie winy
ale obawy ze ktorys europejczyk powie - „jednak
jestescie faszystami“ - to strach przed opinia
strach ktory byly min.spr.zagr. Genscher chcial
wyrownac xiazeczka czekowa i gowno z tego
opinia niemiec jest taka na jaka zasluguje – tylko
ciemnota typu reflex tego nie pojmuje – ale by
tego nie zrozumiec trzeba nie posiadac mozgu

tak panie godzila – moze ty tez nie rozumiesz
ze wplyw kultury obcej – niszczy kulture rodzima
a w przypadku moslemizmu nie ma mozliwoaci
symbiozy z chrzescijanstwem – bo ani systemu
moslemskiego ani chrzescijanskiego zmienic sie
nie da - a dupczenie roznych papiezy i dostojnikow
koscielnych ze my mamy jednego boga jest truciem
dla idiotow – owszem jednego -ale rozne systemy
religijne ktore sie „kloca“

wszelka toleracja obcych kultur i religii powinna byla
miec miesce tam gdzie ona panuje – dlaczego dopiero
wczoraj oficjalnie brd przyznalo sie do ludobojstwa
w bylej kolonii afrykanskiej? - dlaczego dopiero dzis

my mamy obawy i nie zgadzamy sie na umundurowanie
i ujednolicenie /na chinski sposob/ kulltur panstw
wchodzacych w sklad unii europejskiej – ale ty zadasz
nie piszac doslownie by dac wszelkie prawa kulturom
obcym nie tam gdzie one naleza – nikt nie zabrania
modlitewnikowac – ale zadania moslemowcow
przerastaja nasze pojecia socjalne i kulturowe – choc
mamy koscioly – ale wynikaja one z tradycji i prosze
sprobowac w systemie moslemskim uprawiac rytualy
chrzescijanskie – prosze sprobowac – mozna to uczynic
ale nie majac juz lba – dlaczego w panstwach moslemskich
tepi sie militarnie chrzescijanstwo – dlaczego to samo na
mniejsza skale dzieje posrod izolantow – dlaczego?

np –ich zadanie by postawic w DA specjalny dla nich
namiotu modlitewnego by mogli publicznie na glownym
placu modlitewnikowac jest dla mnie karygodnym
absurdem mowiacym o bezgranicznej bezczelnosci
jesli zgodnie z konstytucja
religia jest sprawa prywatna – wowczas uznajmy to
prawo tak by obowiazywalo wszystkich w jednakowej
formie

jesli jednak przyznajemy obcej grupie etnicznej i kulturowej
prawa wyjatkowe – wowczas mordujemy siebie z nasza
wielowiekowa kulture – starsza od moslemizmu – padamy -
tak – padniemy – zgodnie z niewypowiedzianym twoim zyczeniem

CYC

wiosna sprzedalem krowe zoske bo przestala mleczyc
sprzedalem tez koze julke bo zrobila sie agresywna – bodla
i odmowila spozywania „bildcajtunga“ musialem kupowac
jej frenfurter algemeine zeitung – zrobila sie jakas intelektualna
ostatnio zazadala bym dal jej do spozywania wszystkie xiazki
na temat filozofii ktore posiadam i gdybym to zrobil – zostalby
mi tylko rozklad jazdy autobusow do darmstadt – wiec sprzedalem
i kupilem sobie traktor – konieczny bo od srody ubieglego tygodnia
u nas zniwa - bociany dziwia sie tylko ze tak wczesnie tego roku
ale my wiemy dlaczego - zeby nam myszy nie zezarly ziarna – zreszta
i tak genetycznie spreperowanego w usa i holandii


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Zablokowany