babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

nigdy przed poznaniem godzilli nie znałem głupszego, ale szanuję go za to że nie wstydzi się swej głupoty, nie ukrywa jej, mało tego od lat, mimo że wszyscy jak mantrę mu to mówią, żyje w przekonaniu z uporem (spraiedliwosc)
-------------------------------------------------

nie wiem
prosze pani
kto tu jest
uporczywie
glupszy
a pani jest
awanturoznawczynia

CYC

do tej pory (jaki to czas?)
usiluje pani wniknac "w glupote
godzily" popisujac sie wlasna przy
pomocy slow "slicznych i lagodnych"
jakieprzystaja kobiecie zlosliwej - nawet
do mnie o czym pamietam i nie znajduje tych
pani wypoccow do mnie przyczyny

capito?

CYC
sprawiedliwy
Posty: 3257
Rejestracja: sob wrz 20, 2014 4:05 am
Lokalizacja: stary kontynent

Re: babulenie

Post autor: sprawiedliwy »

Capito i chciałby by dupsko obito.
nie obito.
mnie dziwi, że Waść nie chce i nie może zrozumieć, że NIC, absolutnie do Waści nie mam ani przeciwko ani Ani. Nie jestem też wrogiem godzili ani Cyca.
PIszta sobie co chceta. Mam Was głęboko w dupie i jeszcze dalej.
Dziwi mnie że Waść zezwalasz czyli nie przeszkadza Ci by godzila rozsiewał takie ploty i bzdury o jakiejś urojonej babie. Obrzydliwe wypisywać o kimś nieznanym. Nie ma tu do rzeczy moja płeć. Kto tak fiksuje obsesyjnie? dla kogo to ważne? chyba tylko po to aby jakiejś babie dowalać i ją obniżać. Mnie to wisi i powiewa ta baba, ale to zachowanie świadczy o moralności i umyśle wypisujące na jej temat elaboraty w kiepskim stylu. Plotkarz i krętacz A Waść Panie Alex, artystyczna duszo, takie postępowanie hołubisz i i tulisz. Gratuluję. Wiem już więcej o Was obu. Wy nie wiecie i nie dowiecie się mnie Nic. ntb, chętnie poczytałbym co tak godzilla recenzuje z zawzięcie, bo jego opinie.....no cóż wiecie... rozumiecie. A Pan Panie Cyc.... niepotrzebnie obniża swą wartość i gust.. szkoda.
a zatem piszta co chceta sobie we dwóch. Bo już Was tylko tylu zostało. bez wroga nie możecie istnieć.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

No wlasnie... tez mam te wyimaginowana babe w dupie... ona to wie i ja to wiem...
A czy mozna jakas nieznana babe obgadywac czy ją obrazac skoro nikt nie wie co to za baba?
Ja twierdze ze ta baba to TY...
Jesli sie myle to mnie popraw...
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Szanowny Panie sprawiedliwy jak również serdecznie Pana pozdrawiam!
sprawiedliwy pisze:przed poznaniem godzilli nie znałem głupszego
Wystarczy tylko uważnie przeczytać powyższe zdanie, żeby nie mieć wątpliwości, że napisała go osoba rodzaju męskiego. Nie rozumiem więc dlaczego uparcie przypisujecie jej płeć żeńską?
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

bo to baba, ktora od zeszlego tysiaclecia za mna lazi w internecie...
popatrz na jej wpisy na tym forum...

kiedy nie wlezie to sie przypier.dala... do kogo?
wylacznie do mnie...

przypadek?

nie sadze...

facet?

nie sadze...

popatrz, ja moge tobie nawtykac, ty mozesz mi nawtykac a jak trzeba to sie dogadamy... chociaz zes bolszewik...

a z obrazona baba - NIGDY sie nie dogadasz... szczegolnie z taka upierdliwa jak ta, ktora uwaza ze zawsze ma racje, czy ze powinna miec racje z powodu swojego wysokiego urodzenia... bo sie na pietnastym pietrze urodzila...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

JWP

to wprawdzie marginalna i smieszna sprawa - kto-jest-kto -po-co-i-dlaczego

ale /to juz tylko dla scislosci nadmieniam/
jesli ktos napisze "pisalem" a nie pisalam
nie swiadczy to wogole o plci piszacego


poza tym - co uznaje za znamienne -
nie forma gramatyczna - lecz uklad
tresciowy pozwala rozszyfrowac plec
choc nie ma to zadnego znaczenia
i nie jest pewne


nie powierzchnia mowi czy woda jest
gleboka

powtarzam
nie ma to dla mnie zadnego znaczenia
bo woda zawsze pozostanie woda i to
jest sensem slowa "woda" wiedzac przy
tym ze "woda jest mokra"

wieksze znaczenie ma to ze ktos kogos
wyzawa glupcem bo nie odpowiada mu
tresc wypowiedzi osoby ktora dlatego
nazwie glupcem

moze godzila jest "wywrotowcem"
ale
gdyby nie bylo wywrotowcow -
mielibysmy nie dwie ale szesnascie nog
i nie mieli glowy - bo bylaby niepotrzebna
gdyby nie bylo wywrotowcow np w nauce
nie mialbys sfona z nawigatoorem

jam tez wywrotowiec - z tym ze moje wyroty
na ogol sie sprawdzily -

dlatego /w innym temacie/ wywracam
turcja nalezy do nato - druga na swiecie
potega militarna swiata - naszpikowana
amerykanskim i niemieckim sprzetem
wojennym /w ramach nato/..........

wiec wywracam
co bedzie jesli turcja idaca wyraznie w
kierunku panstwa islamskiego odwroci
armaty w druga strone
to wlasnie jest "wywrot polityczny" z ktorym
"niewywrotowiec" nie chce sie liczyc - bo wierzy
takim samym "niewyrotowcom" ze jest cacy

wiec
byloby lepiej gdyby wnikac w pewne
skrotowe tresci zanim powie sie
"napisal idiota" nie dopuszczajac
zaistnienia sytuacji ktora w danym
momencie robi wrazenie "karkolomnej"

giordano bruno byl tez "wywrotowcem"
dlatego go spalili - gdyby dzis palono -
spalilibyscie godzile i nie za szkaradne slowa
ale za cos innego co czesto nie miesci sie
wam w glowach.....................

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

zoskicyc pisze:jam tez wywrotowiec - z tym ze moje wyroty
na ogol sie sprawdzily -

dlatego /w innym temacie/ wywracam
turcja nalezy do nato - druga na swiecie
potega militarna swiata - naszpikowana
amerykanskim i niemieckim sprzetem
wojennym /w ramach nato/..........
a ktore z moich sie nie sprawdzily?
no, moze wojna totalna JESZCZE sie nie zaczela w Europie... ale jest juz bliziutko...
kto zyw i ma troche oszczednosci powinien stad spier.dalac gdzie tylko mozna jak najdalej... na Mauritiusie dostaniesz obywatelstwo i tym samym prawo pobytu gdy zainwestujesz cwierc miliona ojro... na osobe... na wszystkich z rodziny mi niestety nie starczy... a losowac nie bede...

jesli Turcja wezmie w tym udzial to beda sie tu dzialy straszne i krwawe rzeczy... a wszystko na to wskazuje gdyz dzisiejszy sultan korzysta ze sprawdzonej sciezki jednego austriaka... widac ci sami ludzie nim steruja...
wiara i s
Posty: 2196
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:50 pm

Re: babulenie

Post autor: wiara i s »

Z okazji swieta naszej ojczyzny

skladam wszystkim serdeczne zyczenia
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

bylo
"mam tyle lat co polska ludowa"
to byl taki plakat mojego znajomego /urbanca/
na nim dziewczynka namalowana zle
przypominajaca osobe jak niezej

ta osoba /foto nizej/ moze tez powiedziec
merklistan ma tyle lat jak moje w nim rzadzenie

to nie sa moje zdjecia
to z prasy /publikowane/

do jednego /z kohlem/ trzeba dodac jego slowa
zawarte w memuariach - "nie umiala sie poslugiwac
nawet nozem i widelcem" /ale wytresowana w FDJ -
tam uczyli czegos innego - jak za wacka z wasikiem
co nie jest porownaniem w sensie jurystycznym - capito!/

ale dzis - kroluje nad nia tylko erduan z erdoganem
gdyby ogon - schwanz mial - podwinalby go
cichutenko i bez rozglosu - niesety
nie ma

CYC

Obrazek

Obrazek


Obrazek


ciekawe czy mnie zamkna
w merduanostanie

----------------------------------
w merklostanie mamy 3,5 miliona turkow
/to zasluga nie tylko tow z dedeer/
dzis prasa "wali" - obawiamy sie ze te 3,5
milona wyjdzie na nasze ulice i zacznie sie
bic za i przeciw

ale
idzie nawala izolantow tureckich
do niemiec bo nie lubia demokracji
erduano-erdoganow - tam ich wytluka -
wola tu na naszych ulicach - walka trwa
a niejeden tutejszy dupek twierdzil ze
unia istnieje - to dobrze - bo mamy
nieustajacy pokoj w europie
/myslac o dojczlandzie ktory jest symbolem
eurochaosu dzieki obledowi towarzysza z ddr/
bardzo stare zdjecia jak przjaznie poklepuje
erduana mozna znalezc na necie /wspolnie
z bylym kanclerzem dojczlanu - schöderem -
dzis serdecznym przyjacielem putina/ - to jest
dojczlant o dwu obliczach
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

wiara i s pisze:Z okazji swieta naszej ojczyzny

skladam wszystkim serdeczne zyczenia
Waszej, czyli Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej?
no... faktycznie ma sie swietnie...
Zablokowany