
babulenie
Re: babulenie
Nie rozumiem jakim cudem udało im się zrobić takie niekorzystne zdjęcie Dudowej?
Wierzyć mi się nie chce.
Wierzyć mi się nie chce.
Re: babulenie
wlasnie...Galwas pisze:Nie rozumiem jakim cudem udało im się zrobić takie niekorzystne zdjęcie Dudowej?
Wierzyć mi się nie chce.
przeciez jej ta gitara za chwile wypadnie z lap!
ani na pasie nie wisi ani w ogole... chyba pod pacha ja trzyma...
ktory to utwor graja???
Thunderstruck?
lubie go...
Re: babulenie
cos dla masochistow
lub koneserow dobrej zmiany
lub koneserow dobrej zmiany
Re: babulenie
podobno nie krzczal allahu akbar wiec informacja nie wzbudza specjalnych emocji i nawet bedzie mozna spokojnie przelknac jak powiedza ze szurnientyPodpalił kobietę, ranił pasażerów nożem. Sześć osób w szpitalu po ataku w Szwajcarii (http://www.tvn24.pl)
27-letni Szwajcar uzbrojony w nóż zaatakował w pociągu w kantonie St. Gallen na północnym wschodzie kraju. Mężczyzna wtargnął do wagonu, rozlał jakąś ciecz i ją podpalił, a także ranił kilkoro pasażerów nożem. Sześć osób z poparzeniami i ranami kłutymi trafiło do szpitala. Ranny jest także napastnik. Policja nie chce mówić na razie o motywie ataku. (http://www.tvn24.pl)
jak by jaki uchodzca to zdecydowanie inna sprawa
Re: babulenie
Wzbudza emocje, wzbudza...
Nik juz nie chce wierzyc ze i wsrod ludzi rasy bialej tez komus odjebie...
To ze media podaja jedynie "obywatel szwajcarski" to jeszcze nie oznacza ze byl to "waschechtä Schwiizer" jak to sie tu mowi...
Pozyjemy, zobaczymy...
Dodam ze Szwajcarom juz wielokrotnie odpier.dalalo i sam znalazlem sie kiedys na linii ognia... facet zabil wtedy chyba cztery osoby z kałacha... okno mieszkania, w ktorym byl zabojca znajdowalo sie bezposrednio nad podworkiem naszej szkoly i straz pozarna z policja przeprowadzily nasza ewakuacje... gdyby mu sie chcialo do nas strzelac to....
Ale wolal zabic swoja była, jej faceta i dwie postronne osoby, ktore mialy pecha stanac na jego drodze....
Nik juz nie chce wierzyc ze i wsrod ludzi rasy bialej tez komus odjebie...
To ze media podaja jedynie "obywatel szwajcarski" to jeszcze nie oznacza ze byl to "waschechtä Schwiizer" jak to sie tu mowi...
Pozyjemy, zobaczymy...
Dodam ze Szwajcarom juz wielokrotnie odpier.dalalo i sam znalazlem sie kiedys na linii ognia... facet zabil wtedy chyba cztery osoby z kałacha... okno mieszkania, w ktorym byl zabojca znajdowalo sie bezposrednio nad podworkiem naszej szkoly i straz pozarna z policja przeprowadzily nasza ewakuacje... gdyby mu sie chcialo do nas strzelac to....
Ale wolal zabic swoja była, jej faceta i dwie postronne osoby, ktore mialy pecha stanac na jego drodze....
Re: babulenie
nie wiemy kto to byl
naturalnie - szwajcar
kto wie
moze podobnie jak
w brd wszyscy mordercy
byli obywatelami niemieckimi
nawet ci ktorzy dupneli w wieze
nasza culona tez jest obywatelka brd
ale prosto z polski - przez prusy - gut - ale
obywateka
zastanawia mnie tylko dlaczego ona nie ma
podwojnego obywatelstwa - jak ci tak zwani
"cierpiacy solidarnosciowcy" - uciskani- gnebieni
uciekali do brd - oszusci pezetpeerowcy - a durni
niemcy dawali im mieszkania - dobry wikt - owi
/jak mroczka stanislaw i dyrko adam - znam wielu
wielu-wielu-wielu innych - wymieniam te dwa nazwiska
bo to byli koledzy szkolni z jednej lawy i wiem kim byli w prl//
nie wyklucze
ze diabel watykanski tez ma obywatelstwo niemieckie
zreszta
trzeba zalozyc ze kazdy mieszkaniec kuli ziemskiej jest
niemcem
CYC
zreszta
kraj "niemcy"
to jest kabaret dla idiotow
mamy supoerprezydenta /gauk -tez DDR jak
wszyscy z wierchowki/
tenze wczoraj wyglosil ze "popiera merkowska
polityke" /izolantow i azylantow/
tu uwaga!
"wir schaffen das - poniewaz zaden kanclerz
republiki federalnej niemiec nie odwazylby sie
powiedziec narodowi >wir schaffen das nicht<"
trzeba sie troszeczke zastanowic nad sensem tej
wypowiedzi ktora potwierdza jedno - populizm -
sloganowosc - mydlenie oczu - wpierania w ludzi
cierpliwego meczenstwa - bo jak wiemy z historii
jako rezultat drugiej wojny swiatowaj - najbardziej
ucierpial narod niemiecki - wiec nikt - tylko niemycy
wielkie -pruskie i kabaretowe
naturalnie - szwajcar
kto wie
moze podobnie jak
w brd wszyscy mordercy
byli obywatelami niemieckimi
nawet ci ktorzy dupneli w wieze
nasza culona tez jest obywatelka brd
ale prosto z polski - przez prusy - gut - ale
obywateka
zastanawia mnie tylko dlaczego ona nie ma
podwojnego obywatelstwa - jak ci tak zwani
"cierpiacy solidarnosciowcy" - uciskani- gnebieni
uciekali do brd - oszusci pezetpeerowcy - a durni
niemcy dawali im mieszkania - dobry wikt - owi
/jak mroczka stanislaw i dyrko adam - znam wielu
wielu-wielu-wielu innych - wymieniam te dwa nazwiska
bo to byli koledzy szkolni z jednej lawy i wiem kim byli w prl//
nie wyklucze
ze diabel watykanski tez ma obywatelstwo niemieckie
zreszta
trzeba zalozyc ze kazdy mieszkaniec kuli ziemskiej jest
niemcem
CYC
zreszta
kraj "niemcy"
to jest kabaret dla idiotow
mamy supoerprezydenta /gauk -tez DDR jak
wszyscy z wierchowki/
tenze wczoraj wyglosil ze "popiera merkowska
polityke" /izolantow i azylantow/
tu uwaga!
"wir schaffen das - poniewaz zaden kanclerz
republiki federalnej niemiec nie odwazylby sie
powiedziec narodowi >wir schaffen das nicht<"
trzeba sie troszeczke zastanowic nad sensem tej
wypowiedzi ktora potwierdza jedno - populizm -
sloganowosc - mydlenie oczu - wpierania w ludzi
cierpliwego meczenstwa - bo jak wiemy z historii
jako rezultat drugiej wojny swiatowaj - najbardziej
ucierpial narod niemiecki - wiec nikt - tylko niemycy
wielkie -pruskie i kabaretowe

