babulenie
Re: babulenie
czyli jest jak pisalem... denko od pizzy sie piecze i robi na tym surowa konstrukcje z sera i jarzyn...
to nie jest zadna pizza... to jest potrawa z maki sera i jarzyn...
jezeli juz to "pizza"... w sensie ze cos jak pizza na surowo...
to nie jest zadna pizza... to jest potrawa z maki sera i jarzyn...
jezeli juz to "pizza"... w sensie ze cos jak pizza na surowo...
Re: babulenie
to nie wszystko sa warzywa...Reflex pisze:Wczoraj sprobowalem pierwszy raz zrobić pizze warzywna. Napakowana witaminami, smakuje lepiej jak wygląda.
fotka jest zle naswietlona... i ogolnie kiepskiej jakosci...
to czerwone po prawej na dole wyglada jak cwiartka czy pomidora wycieta niedbale jak w barze szybkiej obslugi nadgnile lub ta koncowka, reszta kwiatu czy cos... ktos kto robi dla siebie wycialby takie rzeczy lub w ogole nie bral tego warzywa do reki...
Re: babulenie
niestety fotki nie wygladaja profesjonalnie... sa tandetnie zrobione... to co tam jest na dole to rozpuszczony styropian czy wasz ulubiony sos spermowy, ktory w usa dodaja do wszystkiego co jedza na sniadanie?Reflex pisze:Czemu godzilla? Fotka wyglada z profesjonalnie? (pisze ze z netu) Wierze i dziekuje za uznanie, sam się durniu dyskwalifikujesz.
Cudna nieprawda?
wedlug mnie to tutaj jest bardziej nieapetyczne i ohydne niz to pierwsze...
ale rzecz gustu...
smacznego
Re: babulenie
kazde gotowe ciasto do pizzy
jest z maki pszennej 00 i odrobiny
hartweizen (grysik)
dobre ciasto - gietkie - dajace sie
"ciagnac - naciagac" jest ciastem
drozdzowym / dlatego dobrzy
pizzarze nie walkuja lecz "ciagna"
co czasem wyglada jakby krecili na
dloni talerz/
ciasto do pizzy powinno lezakowac
w lodowce przez 24 godziny -potem
odpoczywa do normalnej temperatury
jeszcze raz rosnie i dopiero wtedy
mozna je cienko ksztaltowac - ciasto
nie moze byc grube - posiada tylko
"rand" po to bo przegi przypalaja
sie szybciej - ciasto do pizzy musi byc
kruche - najlepiej pojechac na sycylie
by zakosztowac - wyszla od podplomykow
arabskich - niektorzy robia bez drozdzy
ale twarda
to co widzimy na zdjeciu jest ciastem ciemnym
zytnim - o takiej "pizzy" nigdy nie slyszalem -
chyba ze jest to "pizza hut" a la usa
jarzyny na kanapce sa nieporozumieniem
bo tego zapiec sie nie da - mozna ich uzyc
jako salate do tego chleba ktory na zdjeciu
wowczas bedzie to dobra salata (ale pokroic)
z kozim lub baranim serem - skropione oliwa
oliwkowa - sol-pieprz - to wszytko
CYC
jest z maki pszennej 00 i odrobiny
hartweizen (grysik)
dobre ciasto - gietkie - dajace sie
"ciagnac - naciagac" jest ciastem
drozdzowym / dlatego dobrzy
pizzarze nie walkuja lecz "ciagna"
co czasem wyglada jakby krecili na
dloni talerz/
ciasto do pizzy powinno lezakowac
w lodowce przez 24 godziny -potem
odpoczywa do normalnej temperatury
jeszcze raz rosnie i dopiero wtedy
mozna je cienko ksztaltowac - ciasto
nie moze byc grube - posiada tylko
"rand" po to bo przegi przypalaja
sie szybciej - ciasto do pizzy musi byc
kruche - najlepiej pojechac na sycylie
by zakosztowac - wyszla od podplomykow
arabskich - niektorzy robia bez drozdzy
ale twarda
to co widzimy na zdjeciu jest ciastem ciemnym
zytnim - o takiej "pizzy" nigdy nie slyszalem -
chyba ze jest to "pizza hut" a la usa
jarzyny na kanapce sa nieporozumieniem
bo tego zapiec sie nie da - mozna ich uzyc
jako salate do tego chleba ktory na zdjeciu
wowczas bedzie to dobra salata (ale pokroic)
z kozim lub baranim serem - skropione oliwa
oliwkowa - sol-pieprz - to wszytko
CYC
Re: babulenie
No kretyn. Odkrywa ameryke od nowa. Nikt nie wie nic o pizzy tylko on. Ja nie używam maki zytniej nawet do chleba.dobre ciasto - gietkie - dajace sie
"ciagnac - naciagac" jest ciastem
drozdzowym / dlatego dobrzy
pizzarze nie walkuja lecz "ciagna"
co czasem wyglada jakby krecili na
dloni talerz/
ciasto do pizzy powinno lezakowac
w lodowce przez 24 godziny -potem
odpoczywa do normalnej temperatury
jeszcze raz rosnie i dopiero wtedy
mozna je cienko ksztaltowac
A godzilla to debil. Do warzywnej pizzy nie daje się tradycyjnego sosu, weź matole sprawdz w goglach, tony zdjęć. To specjany serek warzywny z tubki do zmarowania - ubity z mlekiem i lyzka majonezu. Niestety mamy do czynienia z dwoma starymi upierdzonymi trollami.
Zdjecie z przepisu znanej firmy Pilssbury.(biala smerma

https://www.pillsbury.com/recipes/reduc ... a08e95ad80
Re: babulenie
PS.
Ciasto drożdzowe z pszennej mąki, leżakowane w lodowce na tym samym podejrzanym talerzyku, tej samej ujowej jakości,żeby stary upierdliwy jełop nie miał wątpliwości, ze to co pisze jest znane Reflexowi od lat z tym ze Reflex pizze robi (praktyk), a jelop tylko o niej pisze - (teoretyk pyskacz).
Haha..
Na tym kończę kretynska dyskusje z nieszczęśliwymi prymitywami

Ciasto drożdzowe z pszennej mąki, leżakowane w lodowce na tym samym podejrzanym talerzyku, tej samej ujowej jakości,żeby stary upierdliwy jełop nie miał wątpliwości, ze to co pisze jest znane Reflexowi od lat z tym ze Reflex pizze robi (praktyk), a jelop tylko o niej pisze - (teoretyk pyskacz).
Haha..
Na tym kończę kretynska dyskusje z nieszczęśliwymi prymitywami

Re: babulenie
Z przennej a nie z rzytniej?Reflex pisze:PS.
Ciasto drożdzowe z przennej mąki....
Ech....
Jesli ci taka "pizza" z przennej monkey smakuje to jedz na zdrowie...
Re: babulenie
Oj Ty nieszczęsne dziecię , ofiaro pęknietej prezerwatywy.
Niemniej dzięki, poprawiłem: ))))))
Re: babulenie
jesli dobrze pamietam
pisze sie pszenica
a nie przenica
przenica to jest "przenicowka"
od przenicowac - to z krawiectwa
on robi wrazenie przenicowanego
sumptem wlasnym
reflektujac
przenica
do pizzy
hut
wiec o co chodzi
CYC
co to jest za bialy kit
na picy-picy hut
z przenicy?
zobacz jak z bialego kitu
cos scieka na podstawe
beeee
jest sie czym chwalic.....
pisze sie pszenica
a nie przenica
przenica to jest "przenicowka"
od przenicowac - to z krawiectwa
on robi wrazenie przenicowanego
sumptem wlasnym
reflektujac
przenica
do pizzy
hut
wiec o co chodzi
CYC
co to jest za bialy kit
na picy-picy hut
z przenicy?
zobacz jak z bialego kitu
cos scieka na podstawe
beeee
jest sie czym chwalic.....
Re: babulenie
Poddaliscie się? Polamalem was dowodami i braklo argumentów, rzuciliscie się na literówke, która mnie się zdarza raz na 10 lat a Cycowi 10 razy na jedno zdanie.: )) Biedacy.
Nie wyszliście na glupkow, wy jesteście głupkami.
Cemna masa, samotni smutni, szarzy ludzie w kolorowym tlumie.
Chcecie się wyglupiac, wasza sprawa, ludzie czytają.
Nastepna będzie pizza hawajska, z tradycyjnym sosem, boczkiem i ananasem, niebo w gębie a ostatnio bije rekordy popularności w Australii.
Heloooo Aloha
Nie wyszliście na glupkow, wy jesteście głupkami.
Cemna masa, samotni smutni, szarzy ludzie w kolorowym tlumie.
Chcecie się wyglupiac, wasza sprawa, ludzie czytają.
Nastepna będzie pizza hawajska, z tradycyjnym sosem, boczkiem i ananasem, niebo w gębie a ostatnio bije rekordy popularności w Australii.
Heloooo Aloha

