babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Ludzie!
Można wypić, ale w miarę i należy wiedzieć kiedy skończyć.
Każdy ma prawo żeby mu czasem odbiło. Dlatego nie bójmy się zadawania niewygodnych pytań.
A o żydach to wy mnie uczcie!!
Otworzę sobie osobny wątek, i powiem szczerze jak było.
Ale na boga - na temat, do cholery?
Dziękuję!
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

A co chcesz wiedziec o żydach?
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

No i po co to wspominanie o wlasnych ulomnosciach?
Sie choruje to sie choruje, sie umiera go sie umiera...
godzilla
lady" nie czytam - przypuszczam
ze wyciera /na sucho/ gary po
zmywaku intelektualnym -
fizycznie istnieyacym
capito?

CYC
Co za nedzne dwa ciule. Idzie mi o doroslość nie o wasze inwektywy, bo wy faceta tutaj obrazić nie możecie, za krotkie nóżki. Faceci się z was śmieja i kpia a wy udajecie ze tego nie widzicie.
Wasze bohaterstwo, to plucie na odleglosc i rzygać zza monitora i za oceanu bo bezpiecznie.
Na forum ze zboczoną satysfakcją potraficie tylko ranić kobiety - dwa obszczane prostaki.
Wsydzcie się zdziadziale pingwiny.
Żaden z was nie BYL i NIGDY nie bedzie Polakiem. Obaj jestescie nigdzie nie chcianymi przyblędami.
A teraz obaj... spierdalać na drzewo.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Zarzuca sie mi pisanie pod wplywem, a ja w ogole nie pije, bo nie powinnam...
I ta też jestem przeciw.
Otóż owa jest bardzo trudna do wymówienia alohilani, i to mnie odstrasza. Ale w całości zgadzam się z CYC-em, który niczego złego nie miał na myśli. Powiem więcej. Onże CYC prawdopodobnie nie był nawet chrzczony, przejaśniejcie czego dowodzi zło czynność CYCa-
Jestem za tym, żeby przenajświętsze Jezus Chrystus Król Polski przenajświętszej wraz z Matką Boską Częstochowską nam długo i szczęśliwie kurde panowali. Swoją drogą z jakimi rodakami ja muszę przebywać!
Przecież to bydło należy bić bez żadnej litości ja niejakiego rekina i życzyć mu rychłej okrutnej śmierci!
Co za swołocz!!!!!
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex teraz sie popisal...
Znaczy ze jak napisze ze mam zatwardzenie i migrene to bedzie mi wolno napisac zes denny chòj?
No to mam zatwardzenis i migrene a z ciebie ostatni zacofany szowinistyczny rasista i sparszywialy chőj...

A alohilani niech zdrowieje nie uczestniczac w awanturach debila.... bo kazdy z nas jest chory, niektorzy w koncu umieraja i odchodza stad na zawsze.... gdyby to forum w koncu zamkneli to nikt nie musialby tracic nerwow na czytanie tekstow debila reflexa-najwiekszej mendy tej planety...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

JWP
ja niemowlakiem bedac zostalem
oblany woda swiecona ktora /mayac dar
boski/ zamienie kiedy zechce na
wode swiecona z hektara ......

nie mialem wowcas sily i pragnienia
/durst/ by ja wypic i wytrzezwiec
na tyle by powiedziec - nie bardzho
kcem nalezc do mafii zyjacych ale
juz zmarlyk piesnia noworoddzonyk

/nie szargam tu wiary - ale system/
to matka moya chciala zostac sfientom
biezmowania nie odbylem bom nie mial
marynarki i gaci - wygnali /na szczescie/

do spowiedzi swietey nie chodzem bo nie
grzeszem -czasem myslem czyxzby xiadz
nie mogl wyspowiadac siem u mnie?

bolszeje i mienszeje
mysle ze
jesli byloby trzezwo myslacych wiecey - byliby bolszewikami
jesli jest ze jest trzezwo myslacych mniey - sa mienszewikami

to wszystko
rowniez ku
uwadze
godzily

kapelusz JWP

CYC
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

WiS

nie sadze ze przystoi tobie
okreslanie
- kto kim jest
- dlaczego

to jest specyjalnosc
i prawo reflexa
i tej osoby ktora doskonale
pakuje przegotowane
nieuzasadniona nienawiscia

mam problem
w brd poczta jest
sprywatyzowana
przynosza kiedy chca
wiec nie wszystko do
mnie dociera - byc moze
czytaja zwartosci - czeki
dollary w kopercie biora za lapowe

zeby okreslic kim jestem
musialbys nosic mnie w
plecaku /twojego szczescia
lub nieszczescia/

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek
Zablokowany