babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

nie o to chodzi
murzyna i azylowiec
ma prawo oskarzyc kazdego
o cos
i bedziesz szykanowany przez
otwarte ramiona merklizmu
nasze prawa - obowiazujace nas ale istnieja
ich nie - bo oni wreszcie sa wolni
typu robta co chceta - a my zamkniemy oczy

mnie nie wypada nic innego jak
gegeanzeige - za obszszekiwanie i
drengung - zajecie pasa i falszywe
oskarzenie
ale
to wrzuca do kosza - bo murzyna
capito!

CYC
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Wierzyc mi sie nie chce ,ze ich nie obowiazuja kompletnie zadne prawa i moga robic wszystko na co maja ochote
poprawnosc polityczna ,poprawnoscia ale dla mnie to jakis zupelny absurd.To fakt ,u nas tego nie ma i nie
chce zabierac glosu,chociaz pewne wybryki widzialem w Turcji i na Bliskim Wschodzie .
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

A moja sunia miala identyczna gumowa kaczuszke tyle ze w skarpecie, tak zeby mozna bylo tym lepiej rzucac...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

dobra zmiana




Vika
Posty: 305
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: Vika »

pomorzak pisze:dobra zmiana






Wokół mnie połowa ludzi ma depresję z tego co widzi i czyta na niebosklonach ..
tu juz nawet norwidowskie przekomarnia wyglądają jak mucha na giętych nożkach.
Ale ok ..przeżyłam 25 rzadów to i może ten także..
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Pozdrawiam Pania,rowniez mam nadzieje ,ze uda sie to jakos przezyc ,czego Pani ,sobie i calej reszcie serdecznie zycze..
Vika
Posty: 305
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: Vika »

jordan274 pisze:Pozdrawiam Pania,rowniez mam nadzieje ,ze uda sie to jakos przezyc ,czego Pani ,sobie i calej reszcie serdecznie zycze..
Czyli możemy Panie Jordanie uznać , że to będą najlepsze życznia świąteczne dla wszystkich myślących wtym roku .

pozdrawiam z zachodniej strony Viaduy :)

Vika
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Tak wlasnie mysle,takie zyczenia beda pewnie najlepsze i najbardziej sensowne..
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

pozdrawiam z obory
wydoilem zoske

CYC
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

a ja pozdrawiam sprzed komputera...
wykapalem zolwia...
jest u nas od trzydziestu lat i czasem trza go kapac aby kupe zrobil...
w wannie w cieplawej wodzie zawsze robi... teraz od kilkunastu dni nie robil, wiec pora byla najwyzsza...
a ze nie robil to widac po podlodze... on jest wolny w obrebie naszej chalupy, jak mu sie chce to wylazi z pudelka i idzie gdzie chce, robi kupe gdzie chce...
Zablokowany