Godekgodzilla pisze: To co wasi teraz robia nie wrozy dobrze Polsce...
zapewne z racji twojego mlodego wieku nie wiesz jakim jezykiem poslugiwala sie komuna
albo z racji twego podeszlego juz skeroza uwolnila ci od tych wspomnien
ja pamietam jednak dokladnie co i jak bylo przekazywane wtedy
tak wiec widze ze czym skorupka za mlodu tym teraz traci i gadasz dokladnie tak jak oni wtedy
nie dziwi to
bo zawsze byles milosnikiem kaczyzmu
ten sam jeszyk i ta sama retoryka
dawniej skandowales z komuna teraz z pisem
no takie juz masz sympatie
na szczescie kundlizm nie jest zarazliwy wiec twoje poszczekiwanie jedynie moze rozbawic








