babulenie
Re: babulenie
podobno dobre
acz nie wiem
o co chodzi
CYC
acz nie wiem
o co chodzi
CYC
Re: babulenie
wyswietl cos co mozna byloby zrozumiec
czy stac ciebie na to?
CYC
czy stac ciebie na to?
CYC
Re: babulenie
to ze nie rozumiesz to juz nie moja winazoskicyc pisze:wyswietl cos co mozna byloby zrozumiec
czy stac ciebie na to?
CYC
Re: babulenie
To juz Cyca tradycja. Nie rozumiem o co chodzi, ale wiem i zaraz wam powiem.to ze nie rozumiesz to juz nie moja wina
Re: babulenie
Dziwne rozumiesz P polityke P.Kanclerz
Nie rozumiesz P polityki P.Kaczynskiego
Podane na tacy
Nie rozumiesz P polityki P.Kaczynskiego
Podane na tacy
Re: babulenie
rozumiem polityke jednego
i drugiej - ale nie rozumiem
dlaczego forma ktora stosuje
pomorzak - to jest biadolenie
ustami innych
czyli denko
ani dowcip
tylko szajs
bezmyslnosci
nadawcy tego
na forum
przeciez potrafi pisac
a moze nie?
CYC
jesli ktos lubi i kocha
wulgarne - tak - wulgatne
rysuneczki pseudodowcipow
niechzer zamilknie i nie insynuuje
ze sytuacja jednej i drugiej strony
nie jest mi znana
ogladanie wulgaryzmow jest perwersja
capito?
i drugiej - ale nie rozumiem
dlaczego forma ktora stosuje
pomorzak - to jest biadolenie
ustami innych
czyli denko
ani dowcip
tylko szajs
bezmyslnosci
nadawcy tego
na forum
przeciez potrafi pisac
a moze nie?
CYC
jesli ktos lubi i kocha
wulgarne - tak - wulgatne
rysuneczki pseudodowcipow
niechzer zamilknie i nie insynuuje
ze sytuacja jednej i drugiej strony
nie jest mi znana
ogladanie wulgaryzmow jest perwersja
capito?


