Historia Polski od II wojny światowej.

Gdzie dwóch Polaków, tam trzy światopoglądy.
krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Historia Polski od II wojny światowej.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 11, 2018 6:32 am

Od 1939 roku Polska znajdowała się pod okupacją Niemiecką aż do 1945 roku aż do zakończenia II wojny światowej. W 1945 roku w Polsce przejęli władzę sowieckie władze i powracający po wojnie ze Związku Sowieckiego Polscy Żydzi w II Dywizji Piechoty Wojska Polskiego. Jakub Berman i inni sowieccy i żydowscy wyszkoleni przez NKWD wprowadzili w Polsce władze żydokomuny. Sowieci i Żydzi obawiając się świata z zewnątrz w pierwszych latach po wojnie dokonali czystek na narodzie Polskim na tych których uważali oni za zdrajców i którzy byli przeciwni komunie, odizolowali Polskę od reszty krajów świata. Polska znalazła się pod okupacją sowiecko żydowską pod terrorem który odizolował Polskę od wszystkich krajów Europejskich, nie wolno było wyjeżdżać z Polski pod karą więzienia lub śmierci. Ludzie ginęli w Polsce jak za czasów bolszewickiej rewolucji, ponad milion Polskich patriotów przeszło przez ciężkie więzienia i obozy pracy niewolniczej, jak np.; w kopalni uranu w Kowarach. Jeden milion i sto tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tyś inteligencji mogących utworzyć administracje państwa. Nieokreśloną liczbę patriotów z AK, Sz, Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć, lub latami trzymano w więzieniach. W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10 % stanu żołnierzy AK, pod okupacją sowiecką zginęło prawie 90 %. Żydzi Polscy współpracujący z sowietami wyszukali opozycję Polską i sporządzili listy w gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów. Terror i izolacja Polski trwała od 1945 roku do roku 1989 czyli Polska w niewoli pod okupacją sowiecką przeżyła ponad 40 lat.

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Historia Polski od II wojny światowej.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 11, 2018 10:16 am

Żydzi bywają niekiedy bardzo okrutni.
Można tu przedstawić opinię Eustace Mullinsa, choćby dla żywych obrazów jakie pokazuje o terrorach znoszonych przez miliony rosyjskich chrześcijan w bolszewickiej Rosji pod żydowską hegemonią.
Jest zbyt wiele dobrze udokumentowanych rzezi w historii, w których Żydzi torturowali i mordowali z największą radością, napawając się takimi barbarzyńskimi praktykami jak wyrywanie serc kobiet i dzieci i smarowanie się po twarzach ich krwią.
Orgia mordów, tortur i grabieży po żydowskim triumfie w Rosji po rewolucji bolszewickiej 1917 nigdy nie miała równych w historii świata. Żydzi mogli zaspokajać swoje najżarliwsze fantazje masowego mordowania bezradnych ofiar.
Chrześcijan wyciągano z łóżek, torturowano i zabijano. Niektórych faktycznie krojono w plastry, po kawałku, a innych znakowano gorącym żelazem, wykłuwano oczy by zadać im nie do zniesienia ból.
Innych przymocowywano łańcuchami do podłogi i w usta wlewano gorący ołów. Wielu przywiązywano do koni i ciągnięto ulicami miasta, kiedy tłum atakował ich kamieniami i kopał do śmierci.
Jeszcze innych umieszczano w skrzyniach. . . następnie umieszczano w nich głodne szczury, które podgryzały ich ciała. Niektórych przybijano gwoździami do sufitu, palcami lub stopami, i pozostawiano wiszących aż zmarli z wyczerpania.
Matki przyprowadzano na place publiczne i ich dzieci wyrywano im z rąk. . . Niemowlęta te podrzucano w powietrze, podczas gdy inny członek tłumu podbiegał by je złapać na czubek bagnetu.
Ciężarne chrześcijańskie kobiety przywiązywano łańcuchami do drzew i ich dzieci wykrawano z ich ciał.
Nigdy nie powinniśmy zapomnieć o tym co miało miejsce kiedy Żydzi stanowili wrogą elitę w ZSRR” – mówi ponuro prof. Kevin MacDonald. „Pogarda i nienawiść dla tradycyjnego ludu i kultury Rosji była głównym czynnikiem w zachłannym uczestnictwie Żydów w największych zbrodniach XX wieku”.
MacDonald nawiązuje tu do systematycznego mordu ponad 50 mln Rosjan za Lenina i Stalina: okresu mordów trwającego 36 lat (1917-1953).

krzysztom123
Posty: 429
Rejestracja: śr lis 21, 2012 5:43 pm

Re: Historia Polski od II wojny światowej.

Post autor: krzysztom123 » ndz lut 11, 2018 11:28 am

Tak finansowana była rewolucja bolszewicka przez Rotschilga i Wartburga żydowskich finansistów.
http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/ ... j-w-rosji/

ODPOWIEDZ