babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

no prosze... wyguglowal ze tablice tam na Florydzie maja z tylu...
no brawo!
bo chyba mnie nie musiales o tym informowac? ja tam juz kilkakrotnie bylem...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

panie godzila

wielokrotnie - sylabizujac do tego typa
wzmiankowalem pismo "morning star" -
ze niby on z niego "czerpie"

nigdy nie zaprzeczyl - ze takie pismo na fl nie istnieje
ale istnialo na poczatku 19-w w stanie oregon

powtarzam - nigdy nie sprostowal ze "klamie" - ale
czepüial sie kazdego szczegolu i powiadal - klamiesz

co ty na to?

CYC



Obrazek


Obrazek


Obrazek
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Godzilla ty się lecz balwanie, nawet nie wiesz co mi napisalś.
I tak, tak! - w googlach informują ze tablice rejstracyjne na Florydzie sa z tylu...Chyba takich debili jak ty.
nawet debilu nie wiesz jak wygladaja prawdziwe tablice rejestracyjne na Florydzie...
i gdzie sie je umieszcza...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

nigdy nie zaprzeczyl - ze takie pismo na fl nie istnieje
ale istnialo na poczatku 19-w w stanie Oregon
Cyc
Na dziecinne odzywki chcesz odpowiedzi? Naprawde myślisz, ze wzialem cie na poważnie?
Oprzytomniej. Ale napisałem kilka razy o intrnnecie i dostępie informacji z każdego zakątka świata,
Udajesz ze nie pamiętasz, dziadu.
Ty jeszcze wtenczas nie wiedziales jak uzywać internetu, do dzisiaj nie wiesz.

A dzisiaj możesz pisać co chcesz, nikt nie sprawdzi a tylko taka szmata bez honoru jak ty
potrafi tworzyć plotki i zmyślać niczego nie udowdnić. Śmieszny bezzębny starzec.
Rzeczywiscie wierzysz, ze ktoś tutaj bierze na poważnie wasze pisanie? Idioto.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex pisze:Na dziecinne odzywki chcesz odpowiedzi? Naprawde myślisz, ze wzialem cie na poważnie?
Oprzytomniej. Ale napisałem kilka razy o intrnnecie i dostępie informacji z każdego zakątka świata,
Udajesz ze nie pamiętasz, dziadu.
Ty jeszcze wtenczas nie wiedziales jak uzywać internetu, do dzisiaj nie wiesz.

A dzisiaj możesz pisać co chcesz, nikt nie sprawdzi a tylko taka szmata bez honoru jak ty
potrafi tworzyć plotki i zmyślać niczego nie udowdnić. Śmieszny bezzębny starzec.
Rzeczywiscie wierzysz, ze ktoś tutaj bierze na poważnie wasze pisanie? Idioto.
prawdziwie rzeczowe argumenty...
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

naturalnie nikt pisania - bo ja tylko
sobie rysuje
alem przekonany ze
jedyna osoba ktora reflexa krwawy
pot literacki bierze serio - jest galwas

CYC


Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Jakas masakra ,po raz 17 w ciagu dzisiejszego dnia leje deszcz,przypomina mi to nasze plywanie przez 12 lat
jachtem po Mazurach, tam tez dosc czesto bywala taka pogoda ale jacht sie sprzedalo ,kupilo duzo wiekszy ,juz balastowo-mieczowy ale potem juz na to plywanie rodzinie odeszla ochota i tez trzeba bedzie gdzies go upchnac ,bo narazie placi sie tylko za postojowe.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Panie Jordan
ta pogoda to w ramach wymiany
my do tej pory mielismy tylko deszcze i deszcze i zimno
dzisiaj nie padalo i ma sie ocieplac

Obrazek
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Panie Pomorzak,ja protestuje przeciw takiej wymianie,wprawdzie moze i dobrze ,ze ta ziemie podlalo ale jak tak dalej pojdzie ,to poplyniemy,a my to juz znamy mielismy ta przyjemnosc,chociaz nam na 3 pietrze mysle ,ze nic nie grozi. Ale zeby nas troche udobruchac mielismy dzis cudowna ,podwojna tecze,chociaz to.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

tecza mi sie kiedys pieknie kojarzyla...
szkoda ze bolszewicy to popsuli...
Zablokowany