babulenie
Re: babulenie
Czytalem ze jeden z niemieckich politykow chcial wprowadzic prawo szariatu rownolegle z niemieckim bezprawiem...
Re: babulenie
od wczoraj
"strach i nedza w trzeciej /czytaj - czwartej/
rzeszy"
okazuje sie
/powtarzam za medialmi - radio-tv-prasa/
ze wystapila inwazja skrajnych moslemistow
na izolantiow - okazuje sie ze werbuja
mlodych izolantow do opcji "walczacych"
partia zielonych - "szybciej integrowac"
socjalisci /SPD/ zwiekszyc ilosc pracownikow
sluzby spolecznej
chrzescijanie "CDU/ wiecej policji i tajnych sluzb
bezradnosc!
takie sa realia
uwazam ze
dopiero sie
zaczyna
skutki merklizmu
CYC
"strach i nedza w trzeciej /czytaj - czwartej/
rzeszy"
okazuje sie
/powtarzam za medialmi - radio-tv-prasa/
ze wystapila inwazja skrajnych moslemistow
na izolantiow - okazuje sie ze werbuja
mlodych izolantow do opcji "walczacych"
partia zielonych - "szybciej integrowac"
socjalisci /SPD/ zwiekszyc ilosc pracownikow
sluzby spolecznej
chrzescijanie "CDU/ wiecej policji i tajnych sluzb
bezradnosc!
takie sa realia
uwazam ze
dopiero sie
zaczyna
skutki merklizmu
CYC
Re: babulenie
z roku na rok Bydgoszcz pieknieje
i to w duzej mierze z funduszy unijnych
http://www.przedreptacswiat.pl/polska/p ... zcz-rynek/
i to w duzej mierze z funduszy unijnych
http://www.przedreptacswiat.pl/polska/p ... zcz-rynek/
Re: babulenie
z roku na rok Bydgoszcz pieknieje
i to w duzej mierze z funduszy unijnych
---------------------------------------------------
tak zgadza sie - mysla ubogich duchem
i widzacych tylko wlasne obuwie
na ogorki-zarowki i temu podobne
pieniadze juz wyrzucono - teraz na
fontanny i piekne - zlocone szyldy
ale nie na
zrodla biedy
bedace powodem wojny nie zauwazono
jak nie "unionisci " (to powtarzam/ na
likwidowaniu biedy w libanie wplacali
miliony (summa - miliardy) na prywatne
konto arafata zaiste w "celach rozrywkowych
na zakup u dawcow broni"
kocham dupiczenie dupieczenia o fontannach
slicznosci - dlaczes tam pan nie jest na stale?
woda jest jak spowiedz swieta - uspokaja sumienie
ale niweluje widocznosc
brawo
CYC
i to w duzej mierze z funduszy unijnych
---------------------------------------------------
tak zgadza sie - mysla ubogich duchem
i widzacych tylko wlasne obuwie
na ogorki-zarowki i temu podobne
pieniadze juz wyrzucono - teraz na
fontanny i piekne - zlocone szyldy
ale nie na
zrodla biedy
bedace powodem wojny nie zauwazono
jak nie "unionisci " (to powtarzam/ na
likwidowaniu biedy w libanie wplacali
miliony (summa - miliardy) na prywatne
konto arafata zaiste w "celach rozrywkowych
na zakup u dawcow broni"
kocham dupiczenie dupieczenia o fontannach
slicznosci - dlaczes tam pan nie jest na stale?
woda jest jak spowiedz swieta - uspokaja sumienie
ale niweluje widocznosc
brawo
CYC
Re: babulenie
Pomorzaku, przyroda i ludzka inicjatywa kierują się swoimi prawami. Bydgoszcz a z nia cala Polska staje się zasobniejsza i piekniejsza w dużej mierze dzięki Unii Europejskiej. Z drugiej strony, desperaci nieszczęśliwi z powodu sukcesow i szczęścia innych, staja się coraz ubożsi duchowo, znerwicowani i szkaradniejsi
Pewnie obserwacja życia dala ludzkosci porzekadlo o szczekających psach i karawanie, jakże w tym wypadku prawdziwe. Nie należy się tym przejmować, szczekaja już tylko coraz mniej liczne psy lancuchowe, te spuszczone z lancucha cieszą się życiem.
Pewnie obserwacja życia dala ludzkosci porzekadlo o szczekających psach i karawanie, jakże w tym wypadku prawdziwe. Nie należy się tym przejmować, szczekaja już tylko coraz mniej liczne psy lancuchowe, te spuszczone z lancucha cieszą się życiem.
Re: babulenie
Dzięki Reflexie.
Ja wiem że Cyc inaczej nie potrafi wiec to mnie nie rusza.
Super że Galwas wraca do formy.
Ja wiem że Cyc inaczej nie potrafi wiec to mnie nie rusza.
Super że Galwas wraca do formy.
Re: babulenie
pomorzak inaczej potrafi
mylac ludzka niedole z prusackimi
fontannami pomorza "pommern"
na ktore wyrzuca sie unijne pieniadze
slepota
zawsze byla i istnieje do dzis
fanatyzm pseudopatryotyzmu
lokalnego i nie polskiego
pruskiego
capito?
CYC
mylac ludzka niedole z prusackimi
fontannami pomorza "pommern"
na ktore wyrzuca sie unijne pieniadze
slepota
zawsze byla i istnieje do dzis
fanatyzm pseudopatryotyzmu
lokalnego i nie polskiego
pruskiego
capito?
CYC
Re: babulenie
dopowiem
rozczarowany
pomorzak - moralista i etyk
z gliny a nie z betonu jak pruski
odlew pomnika
pamietam
procesje - biblie i baldachimy
tu nauczanie cytatami slowa
rzekomego boga jahve
kiedy mowilem ze w kontenerach izolanci bija
i gwalca kobiety powiada - przejezdzam codziennie
i widze tylko niewiasty z niemowletami - gut so -
dales im kromke chleba - pomodliles sie za nich zgodnie
z twoja moralnoscia i katoletyka?
etyczne dla katolswiata (podlug niego) jest budowa pomnikow
i fontann a nie worki zboza dla setek tysiecy w jordanii i
palestynie
tak
to jest unia europejska wedlug pojecia nauczyciela pomorzaka
lepiej wydac na szyldziki-pomniki i elweacje by bylo sie czym
pochwalic na bylych pruskich rubiezach - bysmy poczuli sie lepiej
podlug naszej egoistycznej katolmoralnosci - podobno watykan
przyjal dwie moslemskie rodziny dajac im jadlo i sen w imie
slowa bozego i nawrocenie
amen
CYC
rozczarowany
pomorzak - moralista i etyk
z gliny a nie z betonu jak pruski
odlew pomnika
pamietam
procesje - biblie i baldachimy
tu nauczanie cytatami slowa
rzekomego boga jahve
kiedy mowilem ze w kontenerach izolanci bija
i gwalca kobiety powiada - przejezdzam codziennie
i widze tylko niewiasty z niemowletami - gut so -
dales im kromke chleba - pomodliles sie za nich zgodnie
z twoja moralnoscia i katoletyka?
etyczne dla katolswiata (podlug niego) jest budowa pomnikow
i fontann a nie worki zboza dla setek tysiecy w jordanii i
palestynie
tak
to jest unia europejska wedlug pojecia nauczyciela pomorzaka
lepiej wydac na szyldziki-pomniki i elweacje by bylo sie czym
pochwalic na bylych pruskich rubiezach - bysmy poczuli sie lepiej
podlug naszej egoistycznej katolmoralnosci - podobno watykan
przyjal dwie moslemskie rodziny dajac im jadlo i sen w imie
slowa bozego i nawrocenie
amen
CYC
Re: babulenie
Ja cie cyc rozumiem.
Masz potrzebe i dajejesz upust.
Mysle ze ci ulge przyniesie i zadowolenie.
A Bydgoszcz pieknieje. Lubie chodzic jej ulicami i wynajdywac nowe perelki.
Fakt ze jeszcze wiele do zrobienia bo tak wiele pieknych kamienic w oplakanym stanie.
Czasami mi sie wydaje ze zbyt wolno ale jak popatrzec za siebie to zmiany kolosalne.



Masz potrzebe i dajejesz upust.
Mysle ze ci ulge przyniesie i zadowolenie.
A Bydgoszcz pieknieje. Lubie chodzic jej ulicami i wynajdywac nowe perelki.
Fakt ze jeszcze wiele do zrobienia bo tak wiele pieknych kamienic w oplakanym stanie.
Czasami mi sie wydaje ze zbyt wolno ale jak popatrzec za siebie to zmiany kolosalne.



Re: babulenie
ja widze ze ci sie juz wszystko rychtig pokielbasilo i slyszysz glosyzoskicyc pisze:dopowiem
rozczarowany
pomorzak - moralista i etyk
z gliny a nie z betonu jak pruski
odlew pomnika
pamietam
procesje - biblie i baldachimy
tu nauczanie cytatami slowa
rzekomego boga jahve
kiedy mowilem ze w kontenerach izolanci bija
i gwalca kobiety powiada - przejezdzam codziennie
i widze tylko niewiasty z niemowletami - gut so -
dales im kromke chleba - pomodliles sie za nich zgodnie
z twoja moralnoscia i katoletyka?
etyczne dla katolswiata (podlug niego) jest budowa pomnikow
i fontann a nie worki zboza dla setek tysiecy w jordanii i
palestynie
tak
to jest unia europejska wedlug pojecia nauczyciela pomorzaka
lepiej wydac na szyldziki-pomniki i elweacje by bylo sie czym
pochwalic na bylych pruskich rubiezach - bysmy poczuli sie lepiej
podlug naszej egoistycznej katolmoralnosci - podobno watykan
przyjal dwie moslemskie rodziny dajac im jadlo i sen w imie
slowa bozego i nawrocenie
amen
CYC
i odpowiadasz na slowa niewypowiedziane
bo slyszysz to co chcesz
nawet gdy nikt tych slow nie wypowiedzial
no ale takie to juz prawo poety
nie jestem bezpieczny artysta pamieta