i
kolezenstwo forumowe!
Mamy takze pieczone wersje takiej pizzy,
ale ta pizza Reflexa jest zdrowsza, poniewaz warzywa swieze.
Co do pomidorkow, to ja je wsuwam razem z tym co Pan Godzilla
nazywa niechlujna czescia pomidora. Ja takie pomidorki zjadam cale i to na raz.
Oczywiscie dobrze uprzednio umyte.
Palce lizac!
A jaka frajda, ze sie ja zrobi samemu!
Smacznego!
Milego dnia i spokojnej nocy (((koledzy)))!