jordan274 pisze:Nie wiem,czy tu religia ma jakies znaczenie,pewnie to tylko nieco inny sposob widzenia,moze poza Polska
widzi sie te sprawy troche inaczej ,nie mam pojecia,nie chcialbym nikogo podejrzewac o zla wole.A to Wasze
antagonizowanie rozumiem,w koncu znacie sie tu niemal wszyscy jak lyse konie,a ja coz,czasem
zastanawiam sie ,czy powinienem wchodzic Wam w slowo.
mozesz wchodzic
to niczego nie zmieni
moze byc poznawcze dla ciebie
godek co prawda deklaruje sie jako niewierzacy
ale faktycznie to jest wyznawca religii spisku swiatowego
jak kazda religia wymaga od swoich wyznawcow wiary
on jest gorliwym wyznawca i wierzy we wszystko co do wierzenia podane
tak jak kazdy religijny
bo religia bez wiary nie istnieje ale wiara bez religi juz tak
religia jest forma zagospodarowania swoich wyznawcow
godek jest ministrantem swojej
dla nie osobiscie pozostaje moja wiara w Boga a trace coraz bardziej przynaleznosc religijna
choc kulturowo to jestem zwiazany z katolicyzmem