babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

pomorzak pisze: nie licz na to
godek czeka na krew na ulicach w Polsce
ze Szwajcari to wyglada tak malowniczo
a poza tym to on wyznawca innej religii
panie jordan
to moje slowa i nie musi pan sie do nich odnosic
my tu z godziem od lat antagonisty
to znaczy on mnie juz robil za hitlerowca, komuniste, sadyste i co tylko do glowy przyjdzie
z panem to nie ma niczego wspolnego
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Nie wiem,czy tu religia ma jakies znaczenie,pewnie to tylko nieco inny sposob widzenia,moze poza Polska
widzi sie te sprawy troche inaczej ,nie mam pojecia,nie chcialbym nikogo podejrzewac o zla wole.A to Wasze
antagonizowanie rozumiem,w koncu znacie sie tu niemal wszyscy jak lyse konie,a ja coz,czasem
zastanawiam sie ,czy powinienem wchodzic Wam w slowo.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Nie wiem,czy tu religia ma jakies znaczenie,pewnie to tylko nieco inny sposob widzenia,moze poza Polska
widzi sie te sprawy troche inaczej ,nie mam pojecia,nie chcialbym nikogo podejrzewac o zla wole.A to Wasze
antagonizowanie rozumiem,w koncu znacie sie tu niemal wszyscy jak lyse konie,a ja coz,czasem
zastanawiam sie ,czy powinienem wchodzic Wam w slowo.
mozesz wchodzic
to niczego nie zmieni
moze byc poznawcze dla ciebie
godek co prawda deklaruje sie jako niewierzacy
ale faktycznie to jest wyznawca religii spisku swiatowego
jak kazda religia wymaga od swoich wyznawcow wiary
on jest gorliwym wyznawca i wierzy we wszystko co do wierzenia podane
tak jak kazdy religijny
bo religia bez wiary nie istnieje ale wiara bez religi juz tak
religia jest forma zagospodarowania swoich wyznawcow
godek jest ministrantem swojej
dla nie osobiscie pozostaje moja wiara w Boga a trace coraz bardziej przynaleznosc religijna
choc kulturowo to jestem zwiazany z katolicyzmem
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Moim zdaniem kazdy ma prawo do swojej religii,do swojej wiary i jesli to tylko nie szkodzi innym i nie jest
radykalnym fanatyzmem stanowiacym roznego rodzaju zagrozenia,to wlasciwie niema o czym mowic,no nic,poniewaz jutro mam zawalony dzien i trzeba troche pospac ,zycze dobrej nocy.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

pomorzak pisze:bo religia bez wiary nie istnieje ale wiara bez religi juz takreligia jest forma zagospodarowania swoich wyznawcow
Ale ja bardzo nie lubię tej parafiańskiej hołoty! To są zwykłe świnie!
Przecież oni na każdym kroku kłamią o rzekomych spiskach i rzekomym dobru narodu!
Ja tam już wolę być rządzony przez niekatolików, niż pospolitych głupców.
Niestety wygląda na to, że katolicka głupota jest mi droższa, niż rozsądek.
Śmierć kaczorowi!
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

To jest zwykła koincydencja, że szaleństwa Kaczyńskiego i Macierewicza, zbiegło się w czasie z żądaniem radykalnych zmian społecznych.
Lepiej żeby Kukizowska hałastra była prze władzy, że niż środowisko radio maryjne i smoleńskie niszczyło Polskę.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Tak, czekam na rozlew krwi w Polsce... nie dlatego ze go chce a dlatego ze wiem iz do niego dojsc musi...
Vide Ukraina, Irak, Libia, Egipt, Syria.... tam wasi idole wywalczyli sobie darmowe koryto tanim kosztem rozlanej krwi... o innych podbitych krajach nie wspominam bo i po co....
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Obrazek
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

godzilla pisze:Tak, czekam na rozlew krwi w Polsce...
i kaczyści zrobią wszystko byś się doczekał
Zablokowany