babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

Sprobuj qrewski pomiocie...
Nieee...porzygalbym się z obrzydzenia.
Kiedys trafisz na swojego ziomala i zrobi ci kultowy kesim
tak jak lubisz.
godzilla
Posty: 14355
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:49 pm

Re: babulenie

Post autor: godzilla »

Reflex pisze: Kiedys trafisz na swojego ziomala i zrobi ci kultowy kesim
tak jak lubisz.
a ja tobie zycze na swieta abys takiego spotkal co ci flaki wypusci... tak zebym mogl je potrzymac miedzy paluszkami i patrzec jak zycie z ciebie wycieka...

amen

ps
nie przewiduje... zycze ci tylko... tak zwyczajnie po ludzku... w biblijnym znaczeniu - oko za oko... kurewstwo za kurewstwo...
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

a ja tobie zycze na swieta abys takiego spotkal co ci flaki wypusci... tak zebym mogl je potrzymac miedzy paluszkami i patrzec jak zycie z ciebie wycieka...
Mowilem...Jemu tylko trzeba pozwolic pisac,potwierdzi kazde Twoje slowo..
Andrzej Tuhajbejowicz :mrgreen:
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

cytacik /tlumaczony z NYT

"Die „New York Times“ spricht zudem von einigen Problemen, die nun auf die Kanzlerin zukommen würden, sofern sich bestätigt, dass der Tatverdächtige ein Flüchtling war. „Das könnte eine weitere politische Krise für Kanzlerin Angela Merkel auslösen.”
-----------------------------------------------
In der November-Ausgabe des IS-Propagandamagazins "Rumiyah" lieferten die Dschihadisten des "Islamischen Staats" detaillierte Tipps zu einem Anschlag mit einem Lastwagen. Der Truck sollte möglichst schwer und hoch sein und schnell beschleunigen können, um Bordsteinkanten und Absperrungen zu überwinden. Als ideale Ziele nannte der IS Fußgängerzonen und öffentliche Feiern. Ausdrücklich wiesen die Terroristen auch auf die Möglichkeit hin, einen Lkw zu entführen - genau das hat der Attentäter von Berlin offenbar getan.
-----------------------------------------------------------------------


i niech ma problemy wynikajace z konsekwencji
jej glupoty i braku wyobrazni - szkoda tylko ze
jest to mlyn na wode nacjonalistow i oznacza
wzrost sily partii AfD /nazwanej przez merkla
"faszystowska" ktora nie zyczy sobie w niemczech
islamskiej kultury - bo taki a nie inny jest cel islamistow
wywalic ta pseudodemokracje - wlasnie dzieki
merkloliberalizmowi i zaprowadzic w europie
prawdziwa demokracje islamska z nozem w zebach
i z hangranatem w rekach

unia dalej robi w majty - nie ma kto wyczyscic

CYC

a ja dziwie sie tylko balwanom pelnym "dobroci i
dobrej woli" by zintegrowac w europie bandytow i mordercow
to wlasnie sa poplecznicy szarej eminencji unii europejskiej
tow merkla - czlonka dap /deutsche arbeiterpartei DDR/
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:
i niech ma problemy wynikajace z konsekwencji
jej glupoty i braku wyobrazni - szkoda tylko ze
jest to mlyn na wode nacjonalistow i oznacza
wzrost sily partii AfD /nazwanej przez merkla
"faszystowska" ktora nie zyczy sobie w niemczech
islamskiej kultury - bo taki a nie inny jest cel islamistow
wywalic ta pseudodemokracje - wlasnie dzieki
merkloliberalizmowi i zaprowadzic w europie
prawdziwa demokracje islamska z nozem w zebach
i z hangranatem w rekach

unia dalej robi w majty - nie ma kto wyczyscic

CYC
jak do tej pory to chyba nie maja tego zamachowca i tych stojacych za nim
to tez bedzie problemem bo zostawia szerokie pole do spekulacji
Merkel traci coraz bardziej bo nawet przecietni ludzie uwazaja ze ona przyczynila sie do tego wszystkiego
AfD nie tylko rosnie ale i stanie sie silniejsze od tych wszystkich zielonych, czerwonych i mocno czerwonych
ciekawym jest ze komunisci uwazani za wszystko co najgorsze nagle uznawani sa za partie demokratyczna
juz jakis czas temu pisalem ze atmosfera w Niemczech zradykalizuje sie po piewszym zamachu
ten czas nadszedl
kolejne zamachy przeleja czare goryczy
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

a tak przy okazji
Warszawa patrolowana przez wojsko i policje
bo terrorysci na ulicach


pan prezydent nakazal przeproszenie kaczorka

Obrazek
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

AfD-Mann Marcus Pretzell macht sich mit seinem Tweet zu Berlin keine Freunde: “Wann schlägt der deutsche Rechtsstaat zurück? Wann hört diese verfluchte Heuchelei endlich auf? Es sind Merkles Tote!” In den sozialen Netzwerken erntet der Rechtspopulist dafür extrem viel
--------------------------------------------------------

oto skutki merklizmu
otwartych ramion
kazdego bez wyjatku
zintegrowac /siebie/
na moslema z nozem w zebach

maja - zlapali - na razie nic nie wiadomo
dokladnie - ale kto - mikolaj zabil polaka
w kabinie - kto porwal auto - putin czy
trump? -moze maciarewicz?

dodaje
sender IS wzywal w listopadzie juz do
tego rodzaju akcji podajac dokldniejsze
instrukcje - a jesli prokurator generalny
mowi o zamachu terrorystycznym - w tym cos
musi byc

moze niemcy sami celem wylowania chaosu
i strachu?
kto wie - kto wie - nie wolno podejrzewac
"integrantow" - nie wypada

nasza "demokracja" zamiast za mord i gwalty
we freiburg osadzic na dozywocie - delikwenta
wysyla do domu - merklizm - bo nieprzydatny
w naszym spoleczenstwie

to nic
ale jesli z powodu odtransportowania delikwenta
w niemczech zaczyna sie bunt "to nieludzkie -
to niehumanitarne" i temu podobne wowczas nalezy
przyjac ze gwalty i mordy sa czyms wysoce humanitarnym
ale tylko w merklizmie

CYC

jesli czytac wypowiedzi politykow /na ogol z DDR
bo taki mamy rzad/ - wyrazaja tylko wspolczucia dla
rodzin ofiar - ani slowa potepienia czynu dokonanego
i innych - wielu innych - przez izolantow - "pojawia sie slogan
musimy integrowac - jeszcze poziom integracji nie jest pelny"

integrowac powinni nas na islamskich bandytow
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

emocje sa zrozumiale
ale nie powinny one zastepowac myslenia
faktem jest ze wiele wskazuje na islamistow
ale jak dlugo nie ma 100% pewnosci tak dlugo sprawa jest otwarta
jordan274
Posty: 2541
Rejestracja: czw sie 29, 2013 5:17 pm

Re: babulenie

Post autor: jordan274 »

Ja mysle,ze w tym wypadku nie mialbym zadnej watpliwosci...
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

jordan274 pisze:Ja mysle,ze w tym wypadku nie mialbym zadnej watpliwosci...
to znaczy ze przypuszczenia staja sie dowodami
to tak samo straszne jak zamachy
moim zdaniem
Zablokowany