Nieee...porzygalbym się z obrzydzenia.Sprobuj qrewski pomiocie...
Kiedys trafisz na swojego ziomala i zrobi ci kultowy kesim
tak jak lubisz.
Nieee...porzygalbym się z obrzydzenia.Sprobuj qrewski pomiocie...
a ja tobie zycze na swieta abys takiego spotkal co ci flaki wypusci... tak zebym mogl je potrzymac miedzy paluszkami i patrzec jak zycie z ciebie wycieka...Reflex pisze: Kiedys trafisz na swojego ziomala i zrobi ci kultowy kesim
tak jak lubisz.
Mowilem...Jemu tylko trzeba pozwolic pisac,potwierdzi kazde Twoje slowo..a ja tobie zycze na swieta abys takiego spotkal co ci flaki wypusci... tak zebym mogl je potrzymac miedzy paluszkami i patrzec jak zycie z ciebie wycieka...
jak do tej pory to chyba nie maja tego zamachowca i tych stojacych za nimzoskicyc pisze:
i niech ma problemy wynikajace z konsekwencji
jej glupoty i braku wyobrazni - szkoda tylko ze
jest to mlyn na wode nacjonalistow i oznacza
wzrost sily partii AfD /nazwanej przez merkla
"faszystowska" ktora nie zyczy sobie w niemczech
islamskiej kultury - bo taki a nie inny jest cel islamistow
wywalic ta pseudodemokracje - wlasnie dzieki
merkloliberalizmowi i zaprowadzic w europie
prawdziwa demokracje islamska z nozem w zebach
i z hangranatem w rekach
unia dalej robi w majty - nie ma kto wyczyscic
CYC

to znaczy ze przypuszczenia staja sie dowodamijordan274 pisze:Ja mysle,ze w tym wypadku nie mialbym zadnej watpliwosci...