zoskicyc pisze:zamiast do kosciola
mozna pojsc
na siola
CYC
dokladnie tak
i idac
mozna sie modlic
rozmawiac i Nim
to wielka frajda
tylko On i ja
mozna pomyslec
przemyslec
dobry czas
odswieza
albo przemyslec tylko dzien
tak dla siebie
przypomniec sobie forum
tych co tam pisza
co tam pisza
to dobre dla higieny umyslowej
patrze na ludzi
mijam i pozdrawiam
spotykam rozne rarodowosci
byla i calkowicie zamaskowana kobieta
swietnie mowila po niemiecku
rosjanie, jugo, turcy
ludki garna sie do natury
bo natura to klucz do czlowieka
dzisiaj kobitka podbiegla do takiej starej brzozy
objela ja i usiadla u jej pnia
chyba ja znam ale nie mialem odwagi przeszkodzic
piekny sloneczny dzien
soki kraza w ludziach i ciagnie do natury
ja przelecialem 15 kilometrow i nie moglem sie napatrzec
na ludzi i krajobraz
to jest cos fantastycznego co kilka promieni slonecznych robi z ludzmi i przyroda
ten caly swiat kultur i jezykow w sloncu i na lonie przyrody jest taki swojski
i nikomu nie przyjdzie do glowy aby wypatrywac kogos z nozem w zebach