babulenie

(Prawie) wszystkie chwyty dozwolone.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Galwas pisze:Wielki jest dobrobyt dla Polski za rządów Szydło. Wreszcie Polacy są szczęśliwi! A jeżeli dodać do tego pomyślność duchową, to tylko żyć i nie umierać.
Ale najważniejsze jest dobroczynne dla kobiet działanie nasienia męskiego, jak poucza niejaka Prof. Dudziak. Święta ta osoba jest odpowiedzialna za wychowanie seksualne młodzieży i dbałość o jej moralność i pobożność.
to nasienie podobno dobrze na cere wplywa
jak ucza medry
wiec nie marnowac a uzywac
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

o czym wy mowicie....

zyjecie w sredniowieczu......
/ja - jak powiada lady lelija/
nasienie meskie mozna zakupic
takoz od malpy

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

klasyka

Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

nasienie meskie mozna zakupic
takoz od malpy
Cyc
I potem petają się po swiecie Cyce jak ten nasz, ni czlek ni malpa.
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

Obrazek

Obrazek

Przy wspanialej slonecznej pogodzie i 3 stopniach ciepla, ostatni raz w tym roku, przelecialem sie z kijami po polach.
Technika mi zastrajkowala pod koniec drogi i padla na 14,4 km. Faktycznie zrobilem troche ponad 15 km. Jak dla mnie to najdluzsza trasa w jedym kawalku do tej pory.
Mam nadzieje ze zapal pozostanie i zdrowie pozwoli by nadal grasowac po polach i lasach i gorach.
Wczoraj dowiedzialem sie ze zmarl kolega z ogolniaka. Nagle na zapalenie trzustki. Dwa dni w szpitalu i po wszystkim.
Tak to szybko sie konczy.
Juz zamowilem urlop w marcu. Jak dozyje to polatam sobie z kijami po Teneryfie.
Teraz zawsze zabieram kije na urlop. Uzaleznilem sie.
Galwas
Posty: 1255
Rejestracja: sob paź 17, 2009 8:51 pm

Re: babulenie

Post autor: Galwas »

Pomorzaku!
Zastrzeliłeś mnie śmiertelnie! Odebrało mi wszelki głos i pojęcie!
I tylko pomyśleć, że ja miałem jakiekolwiek pojęcie o absurdzie. Gdzie mi tam do mistrzów czarnego humoru seksualnego!
Jak śpiewał Rosiewicz: "cichutko płaczę, mój smutek wielki, już nic nie znaczę, pękły mi szelki. Sklepy zamknięte po nocy, i jak tu teraz iść na wróbelki?!
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

zamiast do kosciola
mozna pojsc
na siola

CYC
pomorzak
Posty: 10451
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:30 pm

Re: babulenie

Post autor: pomorzak »

zoskicyc pisze:zamiast do kosciola
mozna pojsc
na siola

CYC
dokladnie tak
i idac
mozna sie modlic
rozmawiac i Nim
to wielka frajda
tylko On i ja
mozna pomyslec
przemyslec
dobry czas
odswieza
albo przemyslec tylko dzien
tak dla siebie
przypomniec sobie forum
tych co tam pisza
co tam pisza
to dobre dla higieny umyslowej
patrze na ludzi
mijam i pozdrawiam
spotykam rozne rarodowosci
byla i calkowicie zamaskowana kobieta
swietnie mowila po niemiecku
rosjanie, jugo, turcy
ludki garna sie do natury
bo natura to klucz do czlowieka
dzisiaj kobitka podbiegla do takiej starej brzozy
objela ja i usiadla u jej pnia
chyba ja znam ale nie mialem odwagi przeszkodzic
piekny sloneczny dzien
soki kraza w ludziach i ciagnie do natury
ja przelecialem 15 kilometrow i nie moglem sie napatrzec
na ludzi i krajobraz
to jest cos fantastycznego co kilka promieni slonecznych robi z ludzmi i przyroda
ten caly swiat kultur i jezykow w sloncu i na lonie przyrody jest taki swojski
i nikomu nie przyjdzie do glowy aby wypatrywac kogos z nozem w zebach
zoskicyc
Posty: 9827
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 1:22 pm

Re: babulenie

Post autor: zoskicyc »

masz racje
kazda modlitwa (lecz nie wyklepana)
jest terapia - tego uczy nas przyroda
czy rozmawiasz z otaczajaca ciebie
przyroda - ja tak - bez slow - w myslach
ona odpowie ci milczac i wrocisz
nasycony swiatem ktorego jestes
czystka

CYC

bog jest cala przyroda wszechswiatow
tego mozna sie nauczyc - myslac
Reflex
Posty: 11293
Rejestracja: sob paź 17, 2009 9:37 pm
Lokalizacja: USA
Kontakt:

Re: babulenie

Post autor: Reflex »

bog jest cala przyroda wszechswiatow
tego mozna sie nauczyc - myslac
Przyroda jest Bogiem wszechświatów,
Tego się nie można nauczyć,
to trzeba mieć w sobie - czuć.
Zablokowany